Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

No niby jest UP ale nic nowego nie widzę - szkoda.

Chociaż to może i dobrze - Gruba Księżniczka za tydzień wyląduje to i tydzień do przodu z graniem w co innego będzie.

Edytowane przez Kyo
Odnośnik do komentarza
Gruba Księżniczka za tydzień wyląduje to i tydzień do przodu z graniem w co innego będzie.

Premiera przesunięta

 

Niestety, zarówno dzisiaj jak i również za tydzień nie zobaczymy tej gry w wirtualnym sklepiku PlayStation. Mike Kebby na PS Blog zamieścił stosowną wiadomość na ten temat...

http://www.ps3site.pl/gruba-ksiezniczka-ni...-czerwcu/18931/

Odnośnik do komentarza
No fajnie - MGS1 jest na PSS USA/Kanada a na PL brak... Shit Happens :)

W końcuuu, no ale co za problem że jest na US. Przecież i tak będzie działał na koncie europejskim.

 

Ponawiam pytanie MGS to pierwszy klasyk który kupię, i zastanawia mnie jak z dźwiękiem w klasykach. Stereo czy (marzy) 5.1 ?

Odnośnik do komentarza
wlasciwie wystarczy przejsc gre i wpada 100%, ale to nie o to chodzi. Gra jest poprostu masakrycznie dobra. A zeby poczuc w pelni stary klimat mozna.... podpiac arcade stick :D

 

Punisher na PSN bym chcial :wub:

 

Punisher... oj tak ! I na dokładkę Alien vs Predator z automatów ! Chyba sobie linucha z emulatorem MAME będę musial zainstalować hehe

 

 

Vagrant Story <błaga na kolanach>

Za Vagranta oddał bym duuużo. Na dobra sprawę to mogli by powrocić do tej licencji.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Na dobrą sprawę to mogliby umożliwić zgrywanie gier z własnych płyt (ikonki itp. mogłyby być przy pakowaniu pobierane np. z pendraka)... żaden problem przecież. Ale trzeba na tym drugi raz zarobić. ;D

 

I tak, np. większość gier kosztuje 18zł, tak FF7, na dodatek wersja niepoprawiona, 36zł. Ale okazja... za 50, mamy na płytach.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

Chodzi pewnie o to że nie w HD ;).

Myślę o kolejnym doładowaniu konta i mam dylemat co wybrać obie gry bardzo mi się podobają Cell Factor i Crash Commando wiecie w co gra więcej ludzi online?.

I osobiście czekam na 3 super produkcje:

1.Serious Sam HD świetna masakra plus dodatkowo coop dla 4 osób ;D

2.Fat Princess produkcja z "jajami" świetny klimat i ta pulchna ślicznotka

3.Punisher prezentuje się jak na razie świetnie ale mam jeszcze wątpliwości że to będzie crap

Odnośnik do komentarza
Na dobrą sprawę to mogliby umożliwić zgrywanie gier z własnych płyt (ikonki itp. mogłyby być przy pakowaniu pobierane np. z pendraka)... żaden problem przecież. Ale trzeba na tym drugi raz zarobić. ;D

 

I tak, np. większość gier kosztuje 18zł, tak FF7, na dodatek wersja niepoprawiona, 36zł. Ale okazja... za 50, mamy na płytach.

Pewnie z grami na PS2 też tak będzie, tylko cena się zwiększy. :lol:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...