Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Na US psstore wylądował Legacy of Kain: Soul Reaver i Resident Evil 2 po 6 dolców.

 

A ten RE2 to DS Ver czy zwykły? Trochę bez sensu byłoby wrzucać starą wersję jak przy RE1 dali wersję DC. Ale raczej nie jest, skoro nie widnieje to w opisie przedmiotu. :/

 

BTW: zauważył ktoś, że manuale w PSXowych grach z US są skanami oryg. ksiażeczki, a te w EU wyglądają jak bsod windowsa? K* skandal.

Edytowane przez Berion
Odnośnik do komentarza

wiadomo kiedy bedzie i czy bedzie vagrant story albo final fantasy 8?

VS i FFVIII są juz na japońskim PSS, więc prędzej czy później trafią do Stanów i Europy.

 

 

PS. VS już został zapowiedziany

http://www.ps3site.pl/modlitwy-zostaly-wysluchane/22848/

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Bardzo wszystkim (a w szczególności nowym albo młodym stażem w grach video aby zobaczyli jaki poziom trudności jeszcze parę lat temu miały gry zręcznościowe) polecam Oddworld: Abe's Oddysey i Abe's Exodus, gry do tej pory posiadają genialny i wymagający gameplay, a oprawa nawet w obecnych czasach i na TV HD nie odrzuca, ba może się bardzo spodobać.

Odnośnik do komentarza

Bardzo wszystkim (a w szczególności nowym albo młodym stażem w grach video aby zobaczyli jaki poziom trudności jeszcze parę lat temu miały gry zręcznościowe) polecam Oddworld: Abe's Oddysey i Abe's Exodus, gry do tej pory posiadają genialny i wymagający gameplay, a oprawa nawet w obecnych czasach i na TV HD nie odrzuca, ba może się bardzo spodobać.

Dokładnie, ja akurat wróciłem do tej gry na pc, i widzę że jest też na ps store? :) Fakt że gra jest niesamowicie miodna, co tam jakiś uncharted czy inne (s)hity... :P Siedziałem dziś jakieś 5 godzin nad Oddysey, i pomimo że ciągle ginałem (to w tej grze normalne) cały czas świetnie się bawiłem i byłem niesamowicie wkręcony. Tylko że to nie jest gra zręcznościowa, tylko raczej logiczna - musisz co do kroku dopracować plan działania, i to jest o wiele trudniejsze niż jego wykonanie. Gdy już wiesz co masz zrobić, jest prosto :) A co do grafiki to też jest świetna, aż trudno uwierzyć że to 256 kolorów. Jakość teł oraz pomysłowość grafików jest niesamowita, szkoda tylko że rozdzielczość żałosna przez co gra źle wygląda na większych wyświetlaczach, ale wtedy innych rozdziałek nie było... w każdym bądz razie jeśli ktoś lubi logiczno-zręczniościowe gry, polecam.

Edytowane przez Deadeye
Odnośnik do komentarza

Bardzo wszystkim (a w szczególności nowym albo młodym stażem w grach video aby zobaczyli jaki poziom trudności jeszcze parę lat temu miały gry zręcznościowe) polecam Oddworld: Abe's Oddysey i Abe's Exodus, gry do tej pory posiadają genialny i wymagający gameplay, a oprawa nawet w obecnych czasach i na TV HD nie odrzuca, ba może się bardzo spodobać.

Dokładnie, ja akurat wróciłem do tej gry na pc, i widzę że jest też na ps store? :) Fakt że gra jest niesamowicie miodna, co tam jakiś uncharted czy inne (s)hity... :P Siedziałem dziś jakieś 5 godzin nad Oddysey, i pomimo że ciągle ginałem (to w tej grze normalne) cały czas świetnie się bawiłem i byłem niesamowicie wkręcony. Tylko że to nie jest gra zręcznościowa, tylko raczej logiczna - musisz co do kroku dopracować plan działania, i to jest o wiele trudniejsze niż jego wykonanie. Gdy już wiesz co masz zrobić, jest prosto :) A co do grafiki to też jest świetna, aż trudno uwierzyć że to 256 kolorów. Jakość teł oraz pomysłowość grafików jest niesamowita, szkoda tylko że rozdzielczość żałosna przez co gra źle wygląda na większych wyświetlaczach, ale wtedy innych rozdziałek nie było... w każdym bądz razie jeśli ktoś lubi logiczno-zręczniościowe gry, polecam.

Prawda, Abe jest grą wybitną jak dla mnie, już nawet nie o sam gameplay chodzi, ale także o klimat. Najbardziej wyczekiwana kontunuacja jeśli kiedys wyjdzie. Abe Exoduss od zawsze w mojej pierwszej dziesiątce gier wszechczasów.

Wszystkie gry oddworld inhabitians były bombowe, Strangers Wrath na starego xa i munchs oddysee ociekały miodem. Może to nic, ale przy wejściu na oficjalną strone oddworld jest info "new site coming soon", czyżby sie coś święciło?

Odnośnik do komentarza

Bardzo wszystkim (a w szczególności nowym albo młodym stażem w grach video aby zobaczyli jaki poziom trudności jeszcze parę lat temu miały gry zręcznościowe) polecam Oddworld: Abe's Oddysey i Abe's Exodus, gry do tej pory posiadają genialny i wymagający gameplay, a oprawa nawet w obecnych czasach i na TV HD nie odrzuca, ba może się bardzo spodobać.

Dokładnie, ja akurat wróciłem do tej gry na pc, i widzę że jest też na ps store? :) Fakt że gra jest niesamowicie miodna, co tam jakiś uncharted czy inne (s)hity... :P Siedziałem dziś jakieś 5 godzin nad Oddysey, i pomimo że ciągle ginałem (to w tej grze normalne) cały czas świetnie się bawiłem i byłem niesamowicie wkręcony. Tylko że to nie jest gra zręcznościowa, tylko raczej logiczna - musisz co do kroku dopracować plan działania, i to jest o wiele trudniejsze niż jego wykonanie. Gdy już wiesz co masz zrobić, jest prosto :) A co do grafiki to też jest świetna, aż trudno uwierzyć że to 256 kolorów. Jakość teł oraz pomysłowość grafików jest niesamowita, szkoda tylko że rozdzielczość żałosna przez co gra źle wygląda na większych wyświetlaczach, ale wtedy innych rozdziałek nie było... w każdym bądz razie jeśli ktoś lubi logiczno-zręczniościowe gry, polecam.

Prawda, Abe jest grą wybitną jak dla mnie, już nawet nie o sam gameplay chodzi, ale także o klimat. Najbardziej wyczekiwana kontunuacja jeśli kiedys wyjdzie. Abe Exoduss od zawsze w mojej pierwszej dziesiątce gier wszechczasów.

Wszystkie gry oddworld inhabitians były bombowe, Strangers Wrath na starego xa i munchs oddysee ociekały miodem. Może to nic, ale przy wejściu na oficjalną strone oddworld jest info "new site coming soon", czyżby sie coś święciło?

 

W 2007 albo 2008 szefowie OI wspominali o nowych projektach także trzeba być cierpliwym i czekać.

Odnośnik do komentarza

Osobiście zakupiłem Residenta 2 i Dino Crisis jako wielki fan tych gier w czasach psx. Polecam RE2, wersja ma już na starcie dodatkowy tryb rozgrywki, w którym dostajemy parę broni na starcie, ale zombiaki troszkę wolniej padają od strzałów (wg manuala są jeszcze jakieś ekstrasy w tym trybie, ale nic jeszcze nie widziałem, albo poprostu nie pamiętam co było w wersji na psx i nie potrafię wskazać tego co było na 100% xd

 

Dino Crisis kosi jak dawniej, teraz tylko dajcie mi DC2 i będę cieszył się jak dziecko...

Odnośnik do komentarza

Będąc drobiazgowym przyczepię się do tych 256 kolorów. To nie zupełnie prawda, choć królują 4 i 8bit tekstury to niekiedy są i 16 czy nawet 24bit. Głównie w menu w grach. Co do rozdziałki: w GT był HiFi mode, gdzie śmigało się w 640x448/640x512 (szkoda, że tylko time trial). Były też i inne hybrydowe rozdziałki. W każdym razie standardem faktycznie były 320x240/320x256. Taka ciekawostka. ;]

- - -

 

Nie zgodzę się. Gry na PSXa na LCD wyglądają po prostu opłakanie. Może komuś to nie przeszkadza, ale ja tam nie mogę patrzeć na to nawet.

 

- - -

 

RE2 DSVer z bonusów miał jeszcze coś na wzór mercenaries z RE3/4/5, czyli misje Hunk'a, Tofu (to akurat mogli sobie darować :P), Ade'y i jeszcze chyba kogoś. W Arrage mode się nie gra bo raz, że na starcie w skrzyni leży gatling to dwa dupa z dodatkowych misji. ;)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...