Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

hejka,

 

ja bardzo bym Was chciał zachęcić do spróbowania swoich sił w grze Mushroom Wars. Gierka dostępna na PSN za 36zł brutto.

Cytaty z recenzji w sieci fajnie opisują o co w tym chodzi...

 

 

Mushroom-Wars-bc20963.jpg

 

Mushroom Wars to kolejna gra z cyklu "kreskówkowych" produkcji. Na pierwszy rzut oka może przypominać serię PixelJunk i jest to naprawdę dobre skojarzenie. Gra swoją grafiką, interfejsem i gameplayem przypomina tytuł PixelJunk: Monsters i w żadnym wypadku nie jest to zarzut! Ponieważ oprócz wyglądu i "jednoplanszowego" trybu rozgrywki, obie produkcje bardzo się od siebie różnią. Jeśli chodzi o reguły rozgrywki, są one zupełnie inne niż w grze o potworach. Tutaj zadaniem gracza jest kierowanie gromadą małych stworków, które żyją w kolorowych muchomorach. Celem gry jest dominacja nad światem plechowców i podbijanie coraz to nowych nakrapianych kapeluszy. Brzmi to dość groteskowo, ale rysunkowa konwencja grafiki sprawia, że wszystko do siebie doskonale pasuje. Zasady gry są proste i to właśnie powoduje, że ma ona tyle uroku. Każdy zdobyty grzybek produkuje małych wojowników ? im wyższy poziom rozbudowy ich siedziby, tym szybciej są oni wytwarzani. Rozbudowując grzybowe miasta trzeba poświęcić określoną liczbę osadników. Stworki mogą przemieszczać się ? za sprawą gracza ? do innych sojuszniczych (aby zwiększyć tam liczbę ludności) lub wrogich (aby zaatakować) grzybów-budynków.

źródło: Konsole Polter.pl

 

Mushroom-Wars-021.jpg

Do wyboru są trzy tryby rozgrywki: kampania, multiplayer oraz skirmish. Najwięcej satysfakcji z gry czerpie się w trybie kampanii, ponieważ twórcy zadbali o to, aby mimo prostych reguł każda kolejna plansza niosła za sobą jakieś urozmaicenia. Warto zacząć swoją przygodę z Mushroom Wars właśnie od tego trybu, gdyż jest on jednocześnie tutorialem. Gracz może się zapoznać z całą funkcjonalnością gry i prostymi, ale wymagającymi treningu, zasadami rozgrywki.

 

mushroom-wars-20091022040632363-000.jpg

Mushroom Wars kosztują 36 złotych w wirtualnym sklepiku, co przy ich grywalności oraz dostępności trofeów stanowi pozycję godną polecenia. Można się oczywiście przyczepić do słabo rozbudowanej rozgrywki multi oraz małej ilości dostępnych map w skirmish, ale pomimo tych braków kolorowe muchomorki dają dużo satysfakcji z grania.

 

mushroom_wars_psn_trailer-685x380.jpg

 

FILM YOUTUBE:

 

Ja szczerze polecam - z żoną sporo ciupiemy

Odnośnik do komentarza

Tu 36zł tam 26zł, potem jeszcze tylko 10zł  no i 7 na ubranko dla sackboya małżonki, ("albo nie, cały pakiet kup ze strojami z Sotc bo to sie bardziej opłaca"). Juz jakis czas temu zauważyłem, że gierki z pss kosztują mnie tyle co niejedna "duża" pozycja  hehe :D

 

 

 

 

Mam pytanko do ludzi którzy kupili stół Ninja Gaiden do Zen Pinball. Ciekawy jest ? Kupiłem stół Street Fighter i nawet mi sie podoba, szału nie ma ale też i tragiczny nie jest :) i korci mnie teraz ten z NG.

 

 

 

 

 

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Wie ktos o co chodzi z tymi trofeami? Jak je zdobyc?

 

Brąz:

 

Adventure

Start the first campaign after installing

 

Friendship

Complete any campaign with 4 players

 

Giant

Complete any campaign with a creature of 25 segments or longer

 

Fashion

Decorate your creature with more than 10 alternating segments

 

Vegetarian

Eat all foods in a campaign without killing any advanced creature

 

Cannibalism

Eat all advanced creatures in a campaign without eating any food

 

Gratitude

Consume all credit foods

 

Devious

Paralyse the same creature 5 times without killing it

 

Memory

Take more than 10 screenshots

 

Gaia

Eat every level complete egg

 

Srebro:

 

Beauty

Complete any campaign without being hurt< Peace

Complete any campaign without eating anything

 

Swift

Complete any campaign within 120 seconds

 

Złoto:

Zen

Leave game on idle in the end of credits for 30 minutes

 

 

 

 

NIech ktos bedzie łaskaw przetłumaczyć ;d

 

 

Odnośnik do komentarza

Wie ktos o co chodzi z tymi trofeami? Jak je zdobyc?

 

Brąz:

 

Adventure

Start the first campaign after installing

 

Friendship

Complete any campaign with 4 players

 

Giant

Complete any campaign with a creature of 25 segments or longer

 

Fashion

Decorate your creature with more than 10 alternating segments

 

Vegetarian

Eat all foods in a campaign without killing any advanced creature

 

Cannibalism

Eat all advanced creatures in a campaign without eating any food

 

Gratitude

Consume all credit foods

 

Devious

Paralyse the same creature 5 times without killing it

 

Memory

Take more than 10 screenshots

 

Gaia

Eat every level complete egg

 

Srebro:

 

Beauty

Complete any campaign without being hurt< Peace

Complete any campaign without eating anything

 

Swift

Complete any campaign within 120 seconds

 

Złoto:

Zen

Leave game on idle in the end of credits for 30 minutes

 

 

 

 

NIech ktos bedzie łaskaw przetłumaczyć ;d

 

http://www.ps3site.pl/trofea/lista-gier/gry-psn-pl/fl0w-25403/

 

No naprawdę trudna sztuka - Google + "flow trofea" = PROFIT

Odnośnik do komentarza

Skoro juz zrobilem instrukcje dla leniwcow, to macie tez tutaj. Moze jeszcze ktos nie ma:

 

Mam system po angielsku, to sobie zmienicie na chwile.

 

Kolumna z ustawieniami>Network Settings>Custom option>Auto-Detect/Scan>Automatic IP>"Do Not Set" on the DHCP>klikacie w prawo, az dochodzicie do Proxy>Use>

66.90.92.61

port: 8080

Zapisujecie. Na zapas zostawcie proxy, az Wam sie cala gra sciagnie. Po co problemy. Sciagniecie, wylaczacie proxy. Koniec.

Odnośnik do komentarza

mi sie w koncu udało i sciagnolem.

przyjemna gra ale jaki ma sens zchodzenie na dół i zjadanie innych potworków - nie mozna zasevovac(myle sie?) i jak wychodzimy to gra wita nas od poczatku.

trzeba przejsc ta gre na raz czy co? Widzialem w necie jakies inne stworki do odblokowania jak to zrobic?

Edytowane przez QTF
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...