Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

az ciezko uwierzyc w to jak bardzo zabugowany jest prince of persia sands of time z psn,przy zalogowanym psn zwiechy juz w menu,brak muzyki, problemy z dziwkiem.

jedynym rozwiazaniem jest wylogowanie sie z psn,i pogodzenie sie z zepsutym dzwiekiem.

a i sama konwersja do hd,pozostawia wiele do zyczenia.

mam nadzieje ze pozostale czesci z pakietu, beda pozbawione takich dolegliwosci.

generalnie w takich chwilach zastanawiam sie kto zezwolil na pobieranie pieniedzy za takie cos?.

haha poczekaj aż zagrasz w 2 część :P tam możesz dostać takiego glitcha, że najnormalniej w świecie musisz zacząć grę od początku. zwiechy muzy to norma do której będziesz musiał się przyzwyczaić. beznadziejna detekcja kolizji oraz trafienia 'z du.py' to kolejne bonusy. miłej zabawy

A jak jest w przypadku Two Thrones? Też są bugi?

Odnośnik do komentarza

heh, ja wczoraj kupiłem Flower i cieszyłem się grą jak dziecko... dziś obudziłem się wcześnie rano, spać nie mogłem, a do pracy zostało mi z 2h; do "kawy i tosta" pograłem w Demons Souls, a potem odpaliłem Flowera... no cud, miód i orzeszki ;D

 

(powiedziałem swojej kobiecie, że będę jej go włączał w ramach kuracji łagodzącej PMS; przyznała, że są duże szanse, że jej pomoże ;))

Odnośnik do komentarza

Zakupilem wczoraj ale szczerze nie miałem czasu grać odpalilem dosłownie na 10 minut i wykonałem jedna misje :) grafika przyjemna i duża frajdę sprawia przejezdzanie zombie :) dla kogoś kto uwielbiał carmageddon pozycja obowiązkowa do tego cena jest przyzwoita, a gra z pewnością umili oczekiwanie na nowe carmageddon :)

Edit:

 

Po dłuższym ograniu jest całkowicie na plus. Jeździmy sobie swobodnie po mieście, podejmujemy rożne zadania ( wyscig kto pierwszy, kto zniszczy wszystkich lub arena cos na styl destruction derby) zbieramy hajs i dopalacze :) jak ktoś się wacha to polecam

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Nową grą od projektantki Portala jest Quantum Conundrum. Jest to gra logiczna z perspektywy pierwszej osoby (kto by się spodziewał ;) ). Główną atrakcją będzie urządzenie, które pozwoli nam "przeskakiwać między wymiarami, co będzie oznaczało zmianę reguł, rządzących planszą". Gra zadebiutuje na początku przyszłego roku.

http://www.youtube.com/watch?v=opNpxM8uYjE

źródło - Poly

 

P.S. A tu jeszcze

wraz z komentarze projektantki. Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...