Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Zainteresowałem się kilkoma grami na PSN, ale obawiam się, czy mi wystarczy miejsca na HDD.

Mógłby mi ktoś napisać ile pojemności potrzebują te gry?

Będę bardzo wdzięczny :)

Renegade Ops - 2646 MB

Borderlands (ze wszystkimi DLC) - 7865 MB

Crysis - 3736 MB

 

Tylko pamiętaj, że musisz mieć zawsze dwa razy tyle miejsca, bo najpierw sama instalka ci zajmuje daną ilość MB, a potem jeszcze musisz mieć drugie tyle wolnego miejsca na zainstalowanie. Dwa pozostałe tytuły nie wiem, ale pewnie też sporo. W ogóle nie musisz chyba mieć wszystkich naraz zainstalowanych, sukcesywnie przechodź i instaluj kolejne, no chyba, że masz 160GB (albo i więcej) to nie musisz się martwić (ja niestety mam jeszcze 40GB, więc ciągle z miejscem mam kłopot).

Edytowane przez MBeniek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zainteresowałem się kilkoma grami na PSN, ale obawiam się, czy mi wystarczy miejsca na HDD.

Mógłby mi ktoś napisać ile pojemności potrzebują te gry?

Będę bardzo wdzięczny :)

Renegade Ops - 2646 MB

Borderlands (ze wszystkimi DLC) - 7865 MB

Crysis - 3736 MB

 

Tylko pamiętaj, że musisz mieć zawsze dwa razy tyle miejsca, bo najpierw sama instalka ci zajmuje daną ilość MB, a potem jeszcze musisz mieć drugie tyle wolnego miejsca na zainstalowanie. Dwa pozostałe tytuły nie wiem, ale pewnie też sporo. W ogóle nie musisz chyba mieć wszystkich naraz zainstalowanych, sukcesywnie przechodź i instaluj kolejne, no chyba, że masz 160GB (albo i więcej) to nie musisz się martwić (ja niestety mam jeszcze 40GB, więc ciągle z miejscem mam kłopot).

Shift 2 i Bulletstorm po 6gb.

 

Dzięki za pomoc :)

Zdecyduję się tylko na Renegade Ops, bo reszta jest na płytach. Crysis odpuszczę.

Mam 80 GB, ale zostało mi może z 10 GB miejsca :confused: A większego dysku nie mogę kupić, bo wtedy stracę większość gier z dysku...

Edytowane przez gianbuffon
Odnośnik do komentarza

Mam 80 GB, ale zostało mi może z 10 GB miejsca :confused: A większego dysku nie mogę kupić, bo wtedy stracę większość gier z dysku...

 

Możesz, możesz. Jeśli nie masz jak backup'u zrobić to zawsze możesz pościągać gry jeszcze raz (sejwy na pena usb sobie zrzuć). Grę raz kupioną możesz ściągać nieograniczoną ilość razy.

Odnośnik do komentarza

Możesz, możesz. Jeśli nie masz jak backup'u zrobić to zawsze możesz pościągać gry jeszcze raz (sejwy na pena usb sobie zrzuć). Grę raz kupioną możesz ściągać nieograniczoną ilość razy.

 

Nie chciałbym za bardzo tu offtopować, ale chodzi mi o to, że większość gier brałem na wspólne konta. I po włamaniu na PSN hasła zostały zresetowane. Nie wiem, czy uda się skontaktować z każdym wspólnikiem zakładającym konto w celu odzyskania hasła. Tym bardziej, że co drugie konto niby miało być do stałych zakupów, a po jednym kontakt się urywał. I tak już dorobiłem się 12 kont + 2 własne, a max. można mieć 16...

Odnośnik do komentarza

Costume Quest - naprawdę fajny, przyjemny i jajcarski tytuł. Przeszedłem z uśmiechem nieznikającym z ust.

 

Warto zainwestować w DLC (12PLN + 4 trofea)? Podstawkę mam z Plusa, ale nie ukrywam, że czuć lekki niedosyt.

DLC trwa tyle co jeden świat w podstawce. Wszystko kończy się bossem. Jak nie masz dość to bierz ale nic nowego tam nie uświadczysz (nawet dodatkowe kostiumy wypadają średnio)

Odnośnik do komentarza

Łapanie bugów w Renegade Ops ciąg dalszy. Wczoraj straciłem praktycznie wszystkie sensowne upgrade'y dla Gunnar'a :(

 

 

bugjr.jpg

 

 

 

Na szybko wbiłem też rekord w drugiej misji (za pierwszym przejściem), #9 global :)

 

 

laddermission2.jpg

 

 

 

Gierka jest strasznie miodna i widowiskowa (ach te widoczki), tylko te bugi ehh.

Odnośnik do komentarza

a ja polecam wszystkim nba jam on fire edition :) jak ktos chetny na mecz to pisac

Chetnie bym zagral, ale to nie mozliwe. Z kazdym co sie polacze juz na poczatku gwizdka wywala. Macie takie same problemy?

 

na 3 mecze online wywalilo mnie z 2 raz na poczatku, a drugi raz w polowce ale wydaje mi sie ze koles sam wyskoczyl bo byl remis trafil za 2 i koniec gry :D

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Może ktoś wie czemu w Renegade Ops nie zapisuje mi wyników? Przechodzę misję, wyświetla się ekran z podsumowaniem i punktami. A potem przy wyborze misji tych punktów nie ma. Są kreski, jakbym w ogóle nie przeszedł misji.

Odnośnik do komentarza

A ja już jestem na 6 misji a na ekranie wyboru w żadnej misji nie mam punktów przypisanych :/ Może to trzeba ich odpowiednia ilość zdobyć by zostały zapisane? Chyba, że powodem może być to, że gra została ściągnięta z innego konta i aktywacja z innego? :>

Odnośnik do komentarza

A ja już jestem na 6 misji a na ekranie wyboru w żadnej misji nie mam punktów przypisanych :confused: Może to trzeba ich odpowiednia ilość zdobyć by zostały zapisane? Chyba, że powodem może być to, że gra została ściągnięta z innego konta i aktywacja z innego? :>

Jedyne co mi przychodzi do głowy to to że twoje wyniki nie są w przedziale 1-1000. Sprawdź w drabince czy masz gdzieś swój rekord. Chociaż możliwe że jakiś bug, ja miałem dwa w tym jeden bardzo nieprzyjemny :/

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...