Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

@Square - daj znać jak pobijesz moje wyniki z mapek DLC ;) .

Spoko da radę zrobić. Ty spróbuj pobić mój rekord w 3 misji z podstawki (sam też to planuje zaatakować bo wypadłem z TOP10) :P

 

Mówisz i masz :P Na szybko za pierwszym razem pojechałem na 6,5M :P a to wynik z drugiego przejazdu. Jutro może przysiąde do 3 misji bo dzisiaj już mi się nie chce.

 

Ja tam swoich wyników też jeszcze nie śrubowałem, więc mam nadzieję, że jeszcze uda mi się przynajmniej parę mln dodać do wyniku ;) .

A te dwie nowe postacie to fajne? Przydatne mają te specjalne umiejętności?

Edytowane przez MBeniek
Odnośnik do komentarza

Ja tylko śrubowałem ten w trzeciej misji z podstawki, a to i tak na początku. Aktuanie tylko "for fun" gram sobie. W DLC2 pierwsze miejsca sięgają 60M więc jeszcze możesz sporo dołożyć (wystarczy całą misję na jednym combie przejechać) :)

Co do postaci to wg mnie Blazemo dysponuje najlepszym specjalem, nie dość że podczas jego używania jesteś nieśmiertelny to jeszcze sieje niezłe spustoszenie. Crystal za to najlepiej w kooperacji grać bo dysponuje fajnym motywem leczniczo-obronnym.

 

Tutaj przedsmak ich specjali bo dopiero po ulepszeniu widać przewagę Blazemo nad innymi.

 

http://www.youtube.com/watch?v=90-jdTJVE6I&hd=1

Odnośnik do komentarza

pytanie na szybko. robię zakupy na majówkę, powiedzcie proszę czy Rayman Origins w wersji na PS3 jest na dwie osoby w trybie coop? Bo jak wlazłem na grę w PS Store to jak byk pisze 1 gracz (po czym na screenach są chyba dwie postacie). Przy TRINE2 z kolei jest ok 1-3 graczy. Stąd nie wiem czy przy Raymanie jest błąd, czy też faktycznie wersja na PS3 nie ma coopa?

Odnośnik do komentarza

Nowa, nietypowa gra na PSN - The Unfinished Swan (Na Move, ale też DS):

 

http://www.youtube.com/watch?v=1SKWhinZoCc&

 

The Unfinished Swan is a game about exploring the unknown.

The player is a young boy chasing after a swan who has wandered off into a surreal, unfinished kingdom. The game begins in a completely white space where players can throw paint to splatter their surroundings and reveal the world around them.

 

So we made a game about creating a sense of wonder. Our goal is to give players strange and beautiful experiences they’ve never had before. We want to give people genuine surprises and then keep on surprising them the whole game. The painting a white world stuff is actually just the first 15 minutes. After that, things get really weird.

 

http://blog.us.plays...-coming-to-psn/

 

Widać, że Sony lubi wspierać takie projekty, bo podpisali umowę na 3 gry od tego studia. Zupełnie jak kiedyś z thatgamecompany :)

Edytowane przez SzczurekPB
Odnośnik do komentarza

The Walking Dead - gierka mega kozak(a to tylko demo).

  • bardzo podoba mi sie takie komiksowe oddanie zombie oraz swiata owianego epidemia.
  • decyzje przez nas podejmowanie naprawde maja teraz ogromne znaczenie, co widac juz po kilku minutach rozgrywki, az sie mile zaskoczylem.

na weekend bankowo zaliczam Episode 1: A NEW DAY

polecam..

Odnośnik do komentarza

The Walking Dead ma wybory moralne zawstydzające niejedno RPG. Sami kształtujemy swój serial - nasze decyzje wpływają na to, które postaci przeżyją (i nie tylko), a to sprawia, że rozwój wydarzeń w kolejnych odcinkach będzie inny. W dodatku gra ma niesamowitą filmowość - to takie drugie Heavy Rain. Siła tkwi w dialogach i scenkach. Polecam. To jedna z pozytywnych niespodzianek roku.

Edytowane przez Lukas_AT
Odnośnik do komentarza

Max Payne na PSN, ktory sie dzisiaj pojawil ma... ponad 4 giga :o Az mnie zatkalo...

 

Ale sciagac, sciagac ;)

 

Ograłem tutorial i 2 levele, pikseloza i grafika zabija xD

 

Ale i tak jestem wkurzony i żałuję, że nie dali wcześniej Maxa na psn. Bo mimo tego, że jest to gorszy port nic pc i tak grało mi się teraz przyjemniej niż na kompie ;]

No nic będzie na następny raz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...