Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Gość pawel_k
BTW dzisiaj obadalem demko Age of Booty i jest bosko!!:D Pogralem w multi i porpostu za(pipi)iste emocje, ladna grafika i fajny klimacik musze to kupic:D A wlasnie są trofea??

gra faktycznie bardzo spoko, ale co dziwne wolę grać w single niż w multi bo online siedzą jakieś mośki co nie potrafią grać - zero gry zespołowej, czekają tylko aż ktoś inny nazbiera surowców żeby mogli zrobić upgrade statku i strzelać się z niezrzeszonymi piratami czy robić inne głupoty. po kilku takich starciach online mam dosyć multi, może za parę tygodni wrócę do niego jak ludzie nauczą się grać. ale ważne że single jest spoko, mam wszystkie challenged na easy, sporo na medium i ze 2 na hard.

 

a trophies niby były a niby nie, czeski film po prostu. => http://www.trofeaps3.com/trophies/news.php?readmore=121

Odnośnik do komentarza

Jeśli chodzi o szwabski shooter [ZOLDNER eX, sieg..., erm xD]

Ogólnie gra jest bardzo ciekawa, oczywiście łykam każdy tego rodzaju kąsek, jeśli chodzi o gry, więc moja opinia może być nieco subiektywna.

Rozgrywka opiera się na wykonywaniu tzn chainów [na(pipi)iamy jedną bronią, ładuje się pasek, zmieniamy broń=chain=itemik jakiś, pierdółka], w praktyce jednak wprowadza nielada zamęt [zwłaszcza coop xD]. Jeśli miałbym się czepić jeszcze czegoś, to oczywiście poziom trofeów jest 'zdeczka' przegięty, zarobiłem aż jedno xD. Nie mniej jednak w grę gra się przyjemnie, oczywiście prując we wszystko co się rusza, oczywiście dbając, aby nasz stateczek nie wylawirował gdzieś na skały/elementy metalowe/czyjeś majtki.

Czy kupić? Jeśli jesteś dziwką trofeową, to pewnie już ją masz xD. Jeśli lubisz shootery, to to jest pierwszy [nie licząc kwadratowego artystycznego RIFFa] jaki wylądował na PSS, możliwe, że warto. Jeśli jednak wolisz sprawdzone patenty i czysty casual fun płynący z małych giereczek, to jednak nie proponuje, gra czasami po prostu wkurza...

Ocena giereczki 6/10

plusy:

+scrollowany shooter na PS3!!

+ciekawa muza, oraz jakaś cząstkowa chociażby fabuła.

+trofea :3

minusy:

-ACHTUNG.

-za ciężka momentami, chaotyczna.

Kurde :D jestem z siebie dumny, tylko czekać aż ktoś z psx extreme mnie weźmie jako recenzenta xD. rotfl.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Lubię hardcorowe shootery, podeszy mi wcześniejsze gry z PomPoma więc co powiecie o Astro Tripper? Space Tripper na PC mi sie bardzo podoba. Oczywiście Stardust HD to must dla byłego amigowca. Jakie gry w tym rodzaju polecicie jeszcze (Mutant Stormy z X360, Nucleus i takie klimaty). Shooter hardcorowy multidirectional lub zwykły scrollowany (Ikaruga, Project X, Apidya ;-)). Polećcie coś na ps3 bo mam ja od tygodnia :-). Pozdrawiam

Odnośnik do komentarza

Potrzebuje na gwalt jakis gier na dwie osoby przy jednej konsoli. Okazalo sie niestety ze bede mial na swieta na glowie nie proszone mlodsze towarzystwo a gier na plycie zadnych nie mam na dwoch. Moglibyscie mi podac co fajnego znajde na psn na dwoch?? Z tego co wiem napewno Wipeout HD ma split sreenna( to akurat mam) a czy cos jeszcze ??

Edytowane przez izon
Odnośnik do komentarza
Ma ktoś listę wszystkich gier, ktore są dostępne na PSN, i które posiadają TROFEA?;p

 

bylbym wdzieczny.

 

 

IZON: Tekken: DR, Super STreet Fighter puzzle (nie pamietam dokładnej nazwy, ale gra pozytywna na 100%)- reszty nie znam, ja w końcu jestem od bijatyk.... ;]

Astro Tripper, Blast Factor, Brain Challenge, Crash Commando, Echochrome, Geon Emotions, GTI Club, High Velocity Bowling, Linger In Shadows, Mahjong Tales: Ancient Wisdom, Mainichi Issyo, Novastrike, PAIN, Penny Arcade Adventures: Episode Two, Penny Arcade Episode 1, Pixel Junk Eden, Pixeljunk Monsters, Soldner-X: Himmelssturmer, Super Stardust HD, Supersonic Acrobatic Rocket-Powered Battle-Cars

Odnośnik do komentarza
Kupiłem w PS store EU "High Velocity Bowling" ale nie ma opcji online i trofeów. Ma ktoś też z tym problem?

Europa jeszcze nie dostała patcha, ma dostać w przeciągu miesiąca.

A Sony czasem nie podawało kiedyś że od nowego roku nie będzie patchy już?

Odnośnik do komentarza
Kupiłem w PS store EU "High Velocity Bowling" ale nie ma opcji online i trofeów. Ma ktoś też z tym problem?

Europa jeszcze nie dostała patcha, ma dostać w przeciągu miesiąca.

A Sony czasem nie podawało kiedyś że od nowego roku nie będzie patchy już?

No nie będzie, ale oni mają tego patcha w certyfikacji u siebie już, developer tak powiedział.

Odnośnik do komentarza
SoldnerX też super ale poziom trudności i trofea z gatunku mission impossible

 

Moim zdaniem Brain Chalange ma trudniejsze trofea, A+ we wszystkich treningach ? To jest dopiero mission impossible ;)

Soldner jest trudny, szczegolnie na wyzszych poziomach trudnosci, ale grajac i zdobywajac co raz lepsze oceny na nizszych poziomach trudnosci dostajesz wiecej kontynuacji wiec pod koniec byc moze i na Nightmare da sie przejsc ;)

Odnośnik do komentarza

apropo Brain Challenge-jak odblokować pozostałe minigry do multi?mam tylko karty.Trzeba wygrać ileś meczy?

 

Te trofeum w BC jest niesamowicie hardcorowe ale reszta jest jeszcze względna,SoldnerX ma o wiele trudniejsze.Na razie dochodzę do 3 planszy z mega słabymi ocenami ale gra zacna,już lata nie gralem w tak dobrego shottera.

Odnośnik do komentarza
No i to sie nazywa PSX Classic! Mowie o aktualizacji US PSS i kosztujacym niecale 6$ Suikodenie :) Az lezka kreci sie w oku ;) Poprosze jeszcze Xenogears i bede super happy.

Suikoden jest od Konami, więc pewnie niedługo wrzucą Suikoden 2 i... Metal Gear Solid :]

 

Square-Enix mogłoby zainteresować się PS Store.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...