Skocz do zawartości

Gry na PSN


Musiol

Rekomendowane odpowiedzi

Polecam Crash Commando-w multi gra rządzi nieprzeciętnie,jedyna wada to przegięte jeepy z działkiem,powinny miec mniej energii.

 

SoldnerX też super ale poziom trudności i trofea z gatunku mission impossible

 

CC wymiata ! Pare lat temu zagrywałem sie w jego protoplastę na PC, Soldat sie giera nazywa (i chyba jest to polska produkcja, ukradli im pomysł czy co ? hehe)

Pojazdy faktycznie są przegięte ale robienie fikołków pomaga w ucieczce. Jeep jest jeszcze luz, nawet ze snajpy da się go rozwalić, za to jak jakiś dobry gracz dorwie się do czolgu to jest pozamiatane. Nie warto tylko wyjazdzac na szyny gdzie jestesmy od dołu odsłonięci, kilka strzałów ze snajpy w podwozie jeepa i mamy fraga :)

 

A co do Soldner X to bardzo miło się zaskoczyłem, myślałem że będzie to co najwyżej średnia strzelanka. Okazało się że jest to bardzo dobra strzelanka zbliżająca się nawet do poziomu mojego ukochanego Gradiusa V. Patent z weapon chain daje rade.

 

No i to sie nazywa PSX Classic! Mowie o aktualizacji US PSS i kosztujacym niecale 6$ Suikodenie :) Az lezka kreci sie w oku ;) Poprosze jeszcze Xenogears i bede super happy.

 

Mocno się zastanawiałem nad kupnem Suikodena. Pamiętam jak przechodziłem pierwsze jego 2 części na psx (w 2 zebrałem nawet wszystkie postacie). Zdecydowałem się jednak nie psuć mego wyidealizowanego z czasem wizerunku tych gier. Jakiś czas temu próbowałem przejść jeszcze raz MGS1 i Fallouta 2, nie dałem rady... Tu już nie chodzi o grafę ale o, w sumie, uproszczoną rozgrywkę. Nawet nie tyle uproszczoną (bo nikt jej nie upraszczał :) ) ale po prostu dużo prostszą niż w dzisiejszych grach. Wspomnienia zwiazane z tymi tytułami mam niesamowite, gdy sięgam w odmęty pamięci nie widzę pikseli i rozmazanych tekstur, widzę za to wspaniałe przygody, wielkie emocje  i piękną grafikę... I niech już tak pozostanie :)

Odnośnik do komentarza

Moja lista gier PSN i ocena...

 

Lemmings - dobry klasyk w nowej oprawie. Ładnie się można wciągnąć, szkoda, że nie ma trophies. 7/10

PAIN - miał być hit wyszedł crap. Moim zdaniem gra nie prezentuje sobą nic ciekawego i nudzi się po 10 minutach 2/10

Echochrome - jeden z lepszych tytułów PSN. Świetna gra logiczna, zmuszająca do nietuzinkowego myślenia. Nie należy do najprostszych. 9/10

Crash Commando - Stary dobry Soldat w nowej oprawie, gdyby nie lamerskie zagrania graczy i niewywazone bronie, gra byłaby idealna. 9/10

Age of Booty - kolejna świetna gra. Zostań Jackiem Sparrowem, plądruj miasta i niszcz wrogie bandery. 8/10

SSHD - dosyć dobra i grywalna gra. Na dłuższą metę staje się lekko monotonna przez schemat. 7/10

High Velocity Bowling - czyli gorsze wydanie Wii Sports. Ogólnie technicznie fajnie zrobione, ale gorsze od wersji Ninny. 6/10

PJ Eden - gra zupełnie mi nie podeszła. 3/10

 

Jeszcze mam Astro Tripper, Savage Moon i GTiClub ale za malo w nie gralem.

Odnośnik do komentarza

Crash Commando też ma wadę,że chyba nie idzie wysyłać prywatnych zaproszeń do meczy choć prywatny pokój można założyć.Ogólnie malo jakoś opcji online,jakiegoś lobby,przeglądania statystyk kolegów i do tego jak już wszyscy wpominali mało zbalansowane bronie i pojazdy.Mimo tego gierka rządzi :)

Odnośnik do komentarza

Moje wrażenia z testowania Savage Moon (wtedy jeszcze nieukończonej wersji) do przeczytania tutaj:

http://archiwum.polygamia.pl/wrazenia-savage-moon

 

Co najśmieszniejsze według tego co pisze xylaz niewiele się zmieniło od tamtego czasu, bo wtedy również grze zdarzały się spadki liczby klatek, ale liczyłem, że poprawią to.

Odnośnik do komentarza

Savage Moon - mogę jeszcze dodać, że nie podoba mi się panujący w grze chaos. Kilkupoziomowe menu w czasie rzeczywistym to jakaś pomyłka wg mnie. Podczas gry nie można się spokojnie zastanowić który upgrade wybrać, nie ma czasu na obmyślanie strategii czy korzystanie z dodatkowych opcji - wszystkie dezycje trzeba mieć przygotowane przed rozpoczęciem obrony. Na początku każdego nowego poziomu nie ma sensu czegokolwiek budować bo szybko okaże się że działa nie sięgają celu, trzeba puścić obcych do bazy żeby poznać jaką drogę wymyślili dla nich autorzy gry. Po przejściu 7 poziomów i zdobyciu na każdym z nich 3 odznaczeń, po wielokrotnym powtarzaniu zwłaszcza tych z drugiej planety, nie jestem w stanie przypomnieć sobie żadnego z nich bo dla mnie wszystkie wyglądały tak samo. Co za tym idzie nie chce mi się grać w następne. W pixelJunk Monsters nie grałem już parę ładnych miesięcy, a pamiętam każdą planszę bo były wyjątkowe. Moim zdaniem Savage Moon mogło być bardzo dobrą grą, wygląda jakby zostało wydane w pośpiechu rzutem na taśmę.

Odnośnik do komentarza

Lumines Supernova - wciaga jak cholera, dla kazdego kto choc troche lubi gry logiczne, jak dla mnie trudna gra, ale jedna z najlepszych (o ile nie najlepsza) na psstore

 

Mahjong Tales: Ancient Wisdom troche przybajerowany mahjong, myszka jednak steruje sie wygodniej niz padem, kosztuje 36zl a na pececie cos takiego mozesz miec "za darmo". Jesli spełniasz conajmniej dwa warunki (pierwszy obowiazkowy) z ponizszych to polecam:

-lubisz mahjonga

-nie maszpcta/nie cierpisz na nim grac nawet w takie po(pipi)kowate gierki

-ciesza cie trofea

Odnośnik do komentarza

Powiem tak..Ten Cuboid jest calkiem przyjemny z tym ze za taką cene ( chyba wychodzi z 20 pare zeta) to się naprawde nie oplaca. Gra zajmuje 100mb co juz o czyms swiadczy... Co mi sie podoba to taki klimacik, i muzyczka( choc tak naprawde to mamy jeden kawalek i jedną lokacje, tylko plansze sie zmienaija)..Podsumowujac byloby warto jak by bylo 2 x taniej :)

Odnośnik do komentarza

bloxorz jest super więc Cuboid pewnie też będzie fajny .Problem w tym,że obie gry są IDENTYCZNE w gameplayu i w jedną można zagrać zupełnie za darmo w javie w IE ,a za drugą trzeba płacić.No ale Cuboid ma trofea więc każdy trophy whore musi się teraz zastanowić ile jest w stanie dać za pucharki i czy czy taka cenę akceptuje :P

 

PS.są na Store gry droższe od Cuboid co zajmują jeszcze mniej(ok 50mb) :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k

a ja kupiłem Cuboid, głównie po to żeby jakoś przekonać narzeczoną do konsoli, bo trial Echochrome jej się spodobało (nie granie ale oglądanie jak ja gram), więc stwierdziłem że kupię jej jakąś grę logiczną, ale taką prostszą żeby konsola kojarzyła jej się z przyjemnością a nie frustracją (Echochrome mimo wszystko potrafi zatrzymać bo część poziomów jest trudna, przynajmniej tak mi powiedzieli znajomi co mają Echo).

 

oczywiście dziewczyna nie zagrała (poleciała tylko wiązanka że nie ma zamiaru grać, ale widziałem że zerka jak mi idzie) ale mi za to gra się bardzo spodobała :) jest super i myślę że warta jest tych 10$ :) i chyba będzie to drugi tytuł po linger in shadows w którym zdobędę calaka :D trophy whore ze mnie, nie ma co ;)

Edytowane przez pawel_k
Odnośnik do komentarza
Gość pawel_k
Moze sproboj z Little Big Planet :P

chyba będę musiał ;) ewentualnie jeśli macie jeszcze jakieś gry z psn co mogą się spodobać dziewczynom to napiszcie. kupiłem jej jeszcze super rub a dub, jedyna gra w jaką grała przez chwilę, ale nie na trzeźwo więc się nie liczy ;)

Odnośnik do komentarza

Niestety dziewczyny często bywają niereformowalne w tematach gier.Moja druga połowa również nie chce grać i jedyną grą ,w którą zagra jest Buzz(i chyba ta gra jest w czołówce gier girls and all friendly-łatwa w ogarnięciu sterowania no i któż nie chce udowodnić ,że ma większą wiedzę od drugiego :P ).Reszty gier nie dotknie choć była zauroczona LBP i z ciekawością kiedyś obserwowała jak grałem w Heavenly Sword :P.Choć i tak PS3 chwali z uwagi na to,że konsola robi u nas też jako odtwarzacz filmów i mp3 player :)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...