Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No właśnie to mnie bawi, że wszyscy z jakiegoś powodu liczą na Anglię. Ten zespół nigdy za mojej pamięci nic na wielkiej imprezie nie osiągnął, chyba że uznać triumfy nad Ekwadorem i Danią za takie niesamowite, powalające zwycięstwa. Ostatni raz, kiedy Anglia wygrała z kimś silnym, był w 1996 r., kiedy grali u siebie i wymęczyli zwycięstwo z Hiszpanią. Ale i tak przegrali w następnym meczu z Niemcami.

 

I teraz Anglia to potwierdza. Zagrała trzy słabe mecze. Miała w grupie dobre USA i dwa niewiarygodnie słabe zespoły, więc wyszła z drugiego miejsca. I co? Nadal co druga osoba, jaką spotykam, zakłada, że Anglia w następnym meczu będzie strasznie niebezpieczna. Gdzie tu zdrowy rozsądek? Ja wiem, że w 1966 r. byli całkiem nieźli, ale dajcie spokój... Niemcy naprawdę nie mają się czym martwić.

Odnośnik do komentarza

Anglia koorwa! Szwabom mówimy stanowcze stop!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRA4N0ZsYug&feature=related

 

Zresztą kto tam gra ze Szkopów w pierwszej 11-stce. Ze 6 pełno krwistych niemieckich ludków w meczu z Ghaną, reszta to przebierańcy w postaci Turków i Polaków.. Nawet nie potrafią sklecić pełnego składu z czystych Niemców, a naród liczy 70 milionów ludzi. Żal mi tej reprezentacji.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Anglia koorwa! Szwabom mówimy stanowcze stop!

 

 

 

http://www.youtube.com/watch?v=RRA4N0ZsYug&feature=related

 

Zresztą kto tam gra ze Szkopów w pierwszej 11-stce. Ze 6 rodowitych Niemców, reszta to przebierańcy, Turki i Polaki. Taką oto reprezentacją mają te gnoje.

 

Może dlatego tak sie dzieje że turasy i polacy wypie.rdalają hurtowo do niemiec szukając lepszego jutra? Ruchaja sie, rodzą dzieci i zostaja na szwabskiej ziemi więc nic w tym dziwnego i złego. Za kilka lub kilkanaście lat w rep Anglii czy Irlandii zobaczymy jakiegoś Joe Komorowskiego czy Wayna Kaczynskyego moge sie załozyć. We Francji jest jeszcze mniej rodowitych francuzów niż w kadrze niemiec niemców. To jest normalne.

 

Niemcy przegrali z jakąś serbia ale grali w dziesiatke i mimo tego byli drużyną ewidentnie lepsza, czego nie mozna powiedzieć o angolach.

Edytowane przez canabis
Odnośnik do komentarza

Zresztą kto tam gra ze Szkopów w pierwszej 11-stce. Ze 6 pełno krwistych niemieckich ludków w meczu z Ghaną, reszta to przebierańcy w postaci Turków i Polaków.. Nawet nie potrafią sklecić pełnego składu z czystych Niemców, a naród liczy 70 milionów ludzi. Żal mi tej reprezentacji.

Turków to tam nie ma żadnych c'nie. Kolesie w przeciwieństwie do Klosego i Podolskiego urodzili się w Niemczech, Turcji pewnie na oczy nie widzieli.

 

 

Anglia to pedały i dostaną niewyobrażalny wpie..dol od Niemców.

Odnośnik do komentarza

Mecz meczowi nierówny. Przypomnijcie sobie drogę Włochów do Mistrzostwa Świata lub Grecji do Mistrzostwa Europy. Wcale nie trzeba grać oszałamiającej piłki pokroju Argentyny, Hiszpanii czy Chile by odnieść sukces. Wystarczy przejawiać skuteczność i konsekwencję. Niemcy to naród znienawidzony, w piłce nożnej tym bardziej należy ucierać im nosa i cieszyłem się jak małe dziecko w momencie, kiedy dostali zasłużenie od Serbii. Nie rozumiem jak można stawiać w jakiejkolwiek dziedzinie na kraj, w którym myślenie co drugiego Niemca o Polaku jest pogardliwe. Wy im jeszcze w d.u.p.ę włazicie takimi Mistrzostwami Świata, a w istocie rzeczy nie powinni w ogóle wyjść z grupy. Szkopy won z Mundialu.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

Ależ ryśku! Ale tu nie chodzi czy sie kogos lubi czy nie tylko o realny aktualny poziom tych reprezentacji. Nie lubie szwabów bo to kretyni, a słowaków lubie bo to miły naród. No i co, Zdecydowanie wole oglądac gre w piłke szwabów bo graja ładny futbol. Anglia jest aktualnie beznadziejna i tyle w temacie. Nie widzisz nic troche dziwnego jeżeli Anglicy szaleja na trybunach, trener skacze po koncowym gwizdku a cały ten szał jest spowodowany wygrana z mocarną słowenią i zajęciem 2 miejsca w grupie z usa, algieria i słowenią , z bilansem bramek 2:1 . Fanboystwo anglii przysłania ci oczy , heloooł

Odnośnik do komentarza

Mogę być zabawny, ale na Szwabów się nie godzę, za to chcę aby dzisiaj Włosi wyszli z grupy i grali dalej w RPA. (-_-)

Canabis - wspomniałem już, że mecz meczowi nierówny. To że zagrali średnio w grupie nie oznacza, że tak będą grali w późniejszych meczach, a nawet jakby grali tak w kolejnych rundach i przechodzili przeciwników, którzy prezentowali się lepiej na tych Mistrzostwach to nic to nie zmieni. Nie chodzi tu o przesadną fascynację jednym i drugim narodem, ale o fakt, iż piłka nie polega na tym, kto jaką formę reprezentuje ogólnikowo, tylko o to, kto na dany mecz okaże się skuteczniejszy. Nie ma być lepszy, widowiskowy tylko konkretny, rzeczowy i osiągający zamierzony cel. Niech sobie będzie myślenie, że reprezentacja Niemiec na obecną chwilę prezentuje się lepiej, ale w momencie kiedy wyjdą obydwie jedenastki na boisko w tej 1/16 finału, cała przeszłość nie będzie miała żadnego znaczenia, bo będzie się liczyć tu i teraz.

Edytowane przez sir_ryszard
Odnośnik do komentarza

To było przykre :confused:

 

Jedynie Argentyna pokazała, że gra z pomysłem. Cała siła Niemców opiera sie na atakach bo defensywa leży i kwiczy, co można było zauważyć w meczu z Serbią. Schodzi Klose i już Niemiecka Wunderwaffe nie robi wrażenia. Mimo to uważam, że słabą Anglie przetną niczym rozgrzany nóż masło. Anglia do tej pory nic nie pokazała i spodziewam sie, ze odpadną juz za momencik. Ghana jeżeli dojdzie do 1/4 to będzie to podejrzane bo już jakiś kolo sie wypowiadał (gdzieś na wp.pl czytałem) , że FIFA chce mieć conajmniej 1 zespół afrykański poza fazą grupową. Robi się ciekawie

Odnośnik do komentarza

 

 

Cała siła Niemców opiera sie na atakach bo defensywa leży i kwiczy, co można było zauważyć w meczu z Serbią. Schodzi Klose i już Niemiecka Wunderwaffe nie robi wrażenia. Mimo to uważam, że słabą Anglie przetną niczym rozgrzany nóż masło. Anglia do tej pory nic nie pokazała i spodziewam sie, ze odpadną juz za momencik.

 

Następny co żyje przeszłością i ją rozpamiętuje. Nie patrz przez perspektywę meczów grupowych, nie patrz na kiepską postawę defensywną Niemców i słabą Anglię, bo przyjdzie rywalizacja na 1/16 i będzie się liczyć tylko tu i teraz. Może się okazać, że zagrają widowisko jeszcze piękniejsze niż Dania vs Kamerun. Obydwa zespoły są nieobliczalne, a przykrością będzie dla 70 milionowego narodu niemieckiego eliminacja z Mundialu i wyjazd do domu.

Odnośnik do komentarza

Zawsze mogłeś wyglądać jak Rooney.

 

Mimo tej dotychczasowej padaki życzę Słowakom zwycięstwa, albowiem :

 

1) Włosi to pały

2) Słowacja to chyba najbardziej spoko naród z jakim miałem do czynienia

 

-------

 

To znaczy nie muszą od razu wygrywać i przechodzić dalej. Ważne, aby zrobili tak żeby Włosi nie przeszli.

Edytowane przez --wojtas--
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...