Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

 

 

Skrót dzisiejszego dnia:

 

Portugalia remisuje z Brazylią 1:1 ,

Korea żegna się z cywilizacją przegrywając z WKS 3:0 ,

Chile ogrywa Hiszpanów 1:0 , podobnie jak Szwajcaria Honduras ,gdzie też będzie 1:0.

 

 

:potter:

 

Czekam na kolejne dwa mecze ;)

Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaje czy Krystyna w ostatnich meczach ( nie tylko w reprezentacji) przestała grać mniej samolubnie ? Podaje piłkę innym nawet jakby samemu mógłby strzelać, a ktoś inny jest na lepszej pozycji. No albo mi się wydaje. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała to zmarnowana tak dogodna sytuacja Meireles'a chyba właśnie po podaniu Ronaldo.

Odnośnik do komentarza

No szybki jesteś, Ronaldo od czasu opuszczenia Manchesteru bardzo poszedł w tym kierunku. Myślę, że bycie w Realu po prostu zmusiło go do pracy, bo w Manchesterze miał Rooneya, który na niego harował. W kadrze ma ciężko, bo chciałby, żeby kadra strzeliła czasem komuś gola, ale rywale nie dają, a sam nie przejdzie połowy boiska. Sam mógłby czasem celniej strzelić, ale brak skuteczności to nic nowego na tym Mundialu. Myślę, że odpadną w 1/8, na kogo by nie trafili, ale zobaczmy jeszcze, jak się zaprezentują Hiszpania i Chile w swoim pierwszym poważnym sprawdzianie.

Odnośnik do komentarza

Zasnąłem....ale widzę,że nic nie straciłem ;P

 

Czy tylko mi się wydaje czy Krystyna w ostatnich meczach ( nie tylko w reprezentacji) przestała grać mniej samolubnie ? Podaje piłkę innym nawet jakby samemu mógłby strzelać, a ktoś inny jest na lepszej pozycji. No albo mi się wydaje. Jedyną rzeczą która mi się nie podobała to zmarnowana tak dogodna sytuacja Meireles'a chyba właśnie po podaniu Ronaldo.

 

Jeszcze nagrodę za Man of the Match (Ofkoz macz łyf Korea )oddał Tiago,gdyż wg. niego to on na nią zasługiwał...taki dobry człowiek!! 8)

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Czy tylko mi się wydaje czy Krystyna w ostatnich meczach ( nie tylko w reprezentacji) przestała grać mniej samolubnie ? Podaje piłkę innym nawet jakby samemu mógłby strzelać, a ktoś inny jest na lepszej pozycji.

 

 

W pierwszym zdaniu jest błąd logiczny.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...