Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jak zwykle frajerom pomaga sędzia. Czerwona kartka z dupy. Chile do gola grało znacznie lepiej, mieli nawet 100% okazję. Wyjście bramkarza przy golu było niepotrzebne, tym bardziej, że Torres miał obrońcę na plecach i akcja działa się z boku boiska. Drugi gol to już była norma. Szkoda Chile bo grali świetnie nawet w osłabieniu.

 

Holandia bądź Brazylia już są w finale, mając dalej na drodze łatwiejszych rywali.

Odnośnik do komentarza

Zawsze smiac mi sie chce ze kolega Zwyrodnialec oglada inne mecze. Wystarczy ze gra Hiszpania badz Barca i on widzi zupelnie inny mecz niz reszta ogladajacych.

Jak to jest powiedz, slepnac z nienawisci? Nawet nie wiem czy to Ci z wiekiem przejdzie, bo ja takich chorych objawow nie mialem...

 

Co do czerwonej kartki - ten koles powinien poleciec jakies 5 minut wczesniej. Bog jeden wie dlaczego sedzia go oszczedzil i dal mu kolejna szanse. Jak masz jakies jeszcze pytania to ludzie, ktorzy ogladali ten mecz chetnie Ci opowiedza.

 

Nie wiem czy Chile gralo lepiej. Gralo bardzo dobrze. Problem w tym ze w obronie grali za ostro, co bralo sie z tego ze technicznie i szybkosciowo jednak odstawali i sami postawili sie w sytuacji, ze skonczylo sie babci sranie i juz musieli drzec o kazde wysuniecie nogi.

A Hiszpania nie musiala sie szarpac to sie nie szarpala...

Odnośnik do komentarza

Zawsze smiac mi sie chce ze kolega Zwyrodnialec oglada inne mecze. Wystarczy ze gra Hiszpania badz Barca i on widzi zupelnie inny mecz niz reszta ogladajacych.

Jak to jest powiedz, slepnac z nienawisci? Nawet nie wiem czy to Ci z wiekiem przejdzie, bo ja takich chorych objawow nie mialem...

 

Co do czerwonej kartki - ten koles powinien poleciec jakies 5 minut wczesniej. Bog jeden wie dlaczego sedzia go oszczedzil i dal mu kolejna szanse. Jak masz jakies jeszcze pytania to ludzie, ktorzy ogladali ten mecz chetnie Ci opowiedza.

 

Nie wiem czy Chile gralo lepiej. Gralo bardzo dobrze. Problem w tym ze w obronie grali za ostro, co bralo sie z tego ze technicznie i szybkosciowo jednak odstawali i sami postawili sie w sytuacji, ze skonczylo sie babci sranie i juz musieli drzec o kazde wysuniecie nogi.

A Hiszpania nie musiala sie szarpac to sie nie szarpala...

Pięknie powiedziane :thumbsup:

 

Hiszpania z meczu na mecz gra coraz lepiej. Porażka ze Szwajcarami to był ewidentnie wypadek przy pracy. Być może zlekceważyli ich i dostali za swoje. Chile dobrze się zaprezentowało w fazie grupowej, ale wydaje mi się, że przygoda na mundialu skończą już na 1/8. Całe szczęście, że Helwetom nie udało się awansować. Remis 0-0 z Hondurasem mówi wszystko.

 

Panie i panowie, dzisiaj zaczynają się prawdziwe MISTRZOSTWA :D :potter:

Odnośnik do komentarza

Wszyscy z realu graja tak jak w realu, chooyoza slowem jednym.

ramos w bramke kopnac nie potrafi, ronaldo bije wolne po trybunach, strzela bramki po tym jak pilka zatanczyla mu sambe na czole,pepe wyhodowal cos dziwnego na glowie, Alonso polowanie na ptaki uskutecznia reszta realu to sa rezerwy slabych zespolow to juz nawet ich nie pamietam. Wszyscy z barcelony graja przecudnie bo sa z barcelony, messi w argentynie,yaya w wks, polowa hiszpanow z barcelony, powinien z hiszpanii usunac graczy realu to by nie bylo wpadek tak jak z szwajcaria, no coz niech sie ucza chlopaki, doswiadczenie im sie przyda :potter:

Edytowane przez Mati
Odnośnik do komentarza

Alonso gra bardzo dobrze. W każdym z trzech meczów był jednym z czołowych graczy kadry. Powiedziałbym - a nie myślałem, że to powiem - że gra lepiej, niż Xavi. Ramos nie powala na kolana, ale dobrze gra w defensywie. Mourinho chce go przemianować na stopera i chyba coś w tym jest. Generalnie nie zauważam żadnej prawidłowości, że gracze Realu nie dają rady. Ronaldo nie strzela goli, ale to normalka. Messi też nie strzela, nie znaczy to, że nie napędza całego ataku swojego zespołu. Portugalia i tak się powinna cieszyć, że wyszła z grupy. Przy innej kolejności meczów i gdyby nie kontuzja Drogby mieliby z tym większe problemy.

Odnośnik do komentarza

Czekam na gola Ghany z gry i liczę na awans ostatniej nadziei Afryki do 1/4. Jeśli zagrają mądrze to są w stanie z USA wygrać. A drugi mecz? Korea mi się podobała bo ten zespół przez 8 lat od imprezy u siebie rozwinął się niesamowicie i w pełni należało im się wyjście z grupy. Ale w starciu z mającym żelazną defensywę i mocny atak Urugwajem mogą nie mieć dużych szans. Zobaczymy, a nóż widelec będzie niespodzianka i Korea przejdzie dalej. Musieliby wejść na wyżyny swoich umiejętności i liczyć na uber formę najlepszego zawodnika Park Ji-Sunga.

 

A odnośnie wczorajszych meczów - ktoś tutaj mówił, że Hiszpania jest gorsza od Szwajcarów bo przegrała z nimi mecz? To pewnie jest ci teraz głupio kolego, że to powiedziałeś. Jak pokazują pozostałe wyniki tej grupy to był wypadek przy pracy Hiszpanów i fuks Szwajcarów. Ci ostatni prawdziwą twarz pokazali w ostatnim meczu. No i szkoda, że Espania nie wyszła na drugim bo szybciutko rozprawiłaby się z faworytem Brazylią. A tak 5 krotni mistrzowie świata mogą przejść zarówno Holandię jak i Urugwaj i finał z ich udziałem jest bardzo prawdopodobny.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Kartka dla Chilijczyka się nie należała bo on przez przypadek zahaczył but torresa więc sędzia podjął decyzję po fakcie widząc Hiszpana zwijającego się z bólu i pewne jest, że nie widział tego zdarzenia. Ty Codename jesteś z Poznania to możemy zrobić symulację upadku Torresa. Zobaczymy czy nie będziesz się zwijał z bólu jak w czasie biegu najpierw prawa noga zawinie ci się na lewej a później upadniesz z impetem na ziemię. Ja mam wystarczająco rozbudowaną wyobraźnie by zrozumieć, że to może być bolesne. Ty chyba nie bardzo.

 

PS: Po zejściu z boiska Torres miał lewą łydkę owiniętą bandażami. Tą lewą która ucierpiała w tym starciu z kością piszczelową prawej nogi. Inaczej mówiąc udawane to nie było.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Niestety, ale ten tytuł jest zarezerwowany jak na razie dla Greena.

 

A co on zrobił?

Bo chyba nie masz na myśli puszczenia szmaty?

 

No właśnie mam na myśli tą szmatę. Anglia po tym golu nadal nie może dojść do siebie. Zamiast skupiać się na atakach, muszą cały czas być czujni w obronie, bo James, czy Green w każdym momencie mogą odjebać jakiś numer, który zakończy udział Anglii na tych mistrzostwach. Dziwię się tylko, że Capello nie postawił na świetnego Harta, jest młodszy i lepiej sobie radzi od dwóch wyżej wymienionych.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No i Torres dopilnowal by zaczepic sie noga o noge akurat gdy kamera dokladnie widzi, ze kolano przeciwnika jest na wysokosci jego piety? No to faktycznie zaden Wloch mu nie dorownuje.

No i tak, Estrada pilnujacy i tnacy Torresa rowno z trawa caly czas, nagle kompletnie go nie widzi. Szczegolnie ze musi go pokryc w momencie gdy Torres idzie do potencjalnego podania... Natomiast Torres oczywiscie widzi Estrade (pewnie okiem z tylu), w koncu jako napastnik musi pilnowac obroncy...

 

Jakim idiota trzeba byc zeby tworzyc takie teorie? A moze Wy po prostu w pilke graliscie tylko na konsoli... Pewnie w PESa bez systemu kolizji... Choc nie, po wypowiedziach to w football managera max.

Edytowane przez grzes_l
Odnośnik do komentarza

...

Długo wczoraj na słońcu siedziałeś? ;>

 

 

Aa i podobno Włosi to symulanci

 

1277496422531i1sy.gif

 

Dobry szit <plusjeden> Ofkoz, zdaniem całego pubu, który kibicował tym iberyjskim ladacznicom, faul, jak i kartka była jak najbardziej słuszna xD Szkoda, że Chile ich nie pojechało, miałbym bekę na żywo z tych wszystkich gringos. Na szczęście awansowali, tylko że własna głupotą w stylu Nigerii na.srali sobie na głowę, marnując szansę wyeliminowania narodu flamęko. Mają mój głos w walce o tytuł, bo wydali na świat Salasa i dobry szpil teraz prezentują. Chyba jedyna nacja, która na koniec może wyruchać wszystkich pretendentów do tytułu. Uruguaj mnie nie przekonuje.

Odnośnik do komentarza

P.S. Jak obstawiacie Paragwaj-Japonia?

Dobre pytanie. Teoretycznie Paragwaj wygrał grupę, ale miał dużo łatwiej. Ja stawiam na Japonię, choć może jest w tym trochę sympatii. Grają ładnie i dobrze, z Holandią przegrali nieszczęśliwie.

 

Keisuke Honda to Zinedine Zidane tego Mundialu. Koleś jest super. Mogę oglądać jego wolnego z Danią tysiąc razy i cały czas nie jestem w stanie zrozumieć, co się stało. Czy on naprawdę przewidział taki lot piłki? Nie wiem, ale gdyby to było brane przez niego pod uwagę, to znaczy, że mamy pierwszego piłkarza, który wie, jak kopać Jabulani. Innymi słowy - magika.

 

Pozostałe mecze chyba mają wyraźnego faworyta... można się zastanawiać nad USA-Ghana. Trudno stwierdzić, jak będzie wyglądać ta konfrontacja. Moja wizja na półfinały: Urugwaj-Brazylia, Hiszpania-Niemcy. Finał Urugwaj-Hiszpania.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...