Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Koniec. Anglicy powinni się cieszyć, że tego gola im nie zaliczono. Przynajmniej mają jakieś wytłumaczenie, usprawiedliwie. Jest się do czego przyczepić i udawać, że wcale nie zostali zmiażdżeni. Ten mecz był wyrównany przez 5-10 minut podczas pierwszej połowy. Poza tym - totalna dominacja i blitzkrieg.

 

Achhh, Niemcy-Argentyna, cóż to będzie za ćwierćfinał!

Odnośnik do komentarza

Koniec. Anglicy powinni się cieszyć, że tego gola im nie zaliczono. Przynajmniej mają jakieś wytłumaczenie, usprawiedliwie. Jest się do czego przyczepić i udawać, że wcale nie zostali zmiażdżeni. Ten mecz był wyrównany przez 5-10 minut podczas pierwszej połowy. Poza tym - totalna dominacja i blitzkrieg.

 

Achhh, Niemcy-Argentyna, cóż to będzie za ćwierćfinał!

 

A to już był ten mecz ? Jaki był wynik?

Piłka to przewrotny sport, a wielcy faworyci nie zawsze wygrywają. Argentyna ma 99% wygra, ale zawsze pozostaje ten 1% na korzyść Meksyku :potter:

Odnośnik do komentarza

No tak. Anglia może by sobie z Niemcami poradziła, lecz z tym panem i jego kolegami nie miała szans jorge-larrionda.jpg:(

A szkoda, bo wydaję mi się że to był najlepszy mecz Anglików na tym mundialu. I 4-1 nie odzwierciedla przebiegu meczu.

Jedno jest dobre: Polacy strzelili Anglii dwa gole i legenda o Wembley może odejść do lamusa :D

 

Teraz mam tylko nadzieję, że Argentyna pokona Meksyk i 3 lipca skopie te międzynarodowe dupska, którzy nazywani są kadrą Niemiec...

Odnośnik do komentarza

Można Niemców nie lubić ale trzeba przyznać, że w tym meczu byli po prostu o niebo lepsi od Anglii. Takie fakty. U mnie Niemcy sa poważnym kandydatem do gry w finale. Myśle, że Maradona dokładnie oglądał ten mecz i wie na co musi się szykować. German Wunderwaffe Podolski i Muller oraz Blitzkreig Klose. Będzie ciekawie 3 lipca. No chyba, że Mexico zgotuje dziś Big niespodzianke, co już na mundialu w RPA się zdarzało.

Odnośnik do komentarza

Czekajcie, ktoś pisał na tym forum, że liga niemiecka jest słaba :lol: . Hehe, zawsze to powtarzałem, Bundesliga jest mocna, brawo, WUNDERWAFFE !!

 

Dzisiaj Meksyk wygra z Argentyną i to będzie bardzo fajna niedziela.

 

Zebrana w kupe może i tak,ale tak poza tym ta liga jest zdecydowanie gorsza od hiszpańskiej czy angielskiej. I farciarski Bayern tego nie zmieni :]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...