Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli Cardozo brał udział w akcji, to faktycznie był spalony, ale sędzia podniósł chorągiewkę zanim gość wyskoczył w górę,

Bez%20nazwy%202_4c2fa4e5add59.jpg

W tym momencie chorągiewka jeszcze nie jest podniesiona. A już jest po walce w powietrzu ;]

 

Ale stoi na "byłej linii spalonego" jeżeli sędzia wie że nie ma spalonego to podąża za akcją i dalej łapie linie spalonego. Tutaj stał czyli wiadomo że analizował jeszcze tą sytuację i albo podniósł, albo był sprytny, przeczekał jeszcze chwilę i zauważył rękę (o ile była) i to zasygnalizował. Generalnie ciężko jest powiedzieć bo z tej perspektywy mało widać, liniowy ze swojej perspektywy może widział że piłka leci kilkadziesiąt centymetrów nad wyskakującym na pozycji spalonej(wtedy mógł podnieść), może go otarła (wtedy powinien podnieść).

W sumie jasne by było jeżeli na powtórkach byłoby widać czy główny odgwizduje bezpośredniego czy pośredniego.

A może po prostu obserwował czy Cardozo bierze udział w akcji. Kiedy uznał, ze bierze - podniósł choragiewkę.

Odnośnik do komentarza

Torres był faulowany przez Chilijczyka ale kartki dla niego być nie powinno bo faulował Hiszpana przez przypadek. Sędzia wyciągnął drugą żółć w konsekwencji czerwo a Chilijczycy skończyli z presingiem i przegrali. Kartki być nie powinno ale faul był zdecydowanie.

 

rzygac/zygac sie chce

To jest zapytanie do forumowej braci o poprawną formę? To ja ci podpowiem: "rzygać". Zapisz sobie.

 

No dla Hiszpanów na pewno dobrze.

Dla poziomu sędziowania w tym mundialu dobrze.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

Ekipa która prawie przegrała z Ghaną? Nie da rady, to już lepiej jak szwaby wygrają. Porywająco grają, a jak znający się na futbolu kibice wiedzą - to jest najważniejsze.

 

Blitzkrieg też był porywający, bo jechali każdego jak chcieli. Szkoda tylko, że wtedy i teraz to wszystko odbywa się pod niewłaściwą banderą ;] Niemcom pozostaje jedynie patrzeć, jak Urugwaj zrównuje się z nimi pod względem ilości tytułów weltmajstra. No ale decydujące zdanie ma i tak sędzia.

Odnośnik do komentarza

Paragwaj obnażył słabiznę miszczów tysiąca podań i zagrał tak, że przedstawiciele polskiej myśli szkoleniowej powinni popełnić honorowe seppuku. Jakby Santa Cruz pyknął piłkę między nogami Casillasa, to różnie mogłoby być. Karny dla Paragwaju powinien być powtórzony. Nieuznana bramka dla Paragwaju równoważy się z faulem bramkarza na szukającym faulu lapsie.

Liczę, że dojcze wjadą w przepychane mendy na pełnej kurwie i ponownie uratują futbol przed degrengoladą.

Odnośnik do komentarza

Przy takiej grze Niemiaszków, Hiszpania nie ma szans na finał, aczkolwiek będę im kibicował. Łatwiej by było dla Holandii <ok>.

Nie takie zwroty akcji w historii MŚ były. Np. finał 1954 roku gdzie fenomenalną, we wcześniejszej fazie mundialu, ekipę Węgrów ograli szwaby wychodząc z wyniku 0-2 na 3-2.

 

@golab

gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Idź już spać i schowaj tą swoją zdartą płytę do szafy.

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

@golab

gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem. Idź już spać i schowaj tą swoją zdartą płytę do szafy.

 

<frustru frustru> hehe

 

Jak się zdeklarowałem już w temacie, to do środy wieczorem tak sobie czasem popiszę, a potem obejrzę odprawienie "śmieszpanii" do małego finału;].

 

EDIT: Mój poziom pogardy dla Hiszpanii utrzymuje się na stałym poziomie od dłuższego czasu, więc zawsze możesz liczyć na solidną dawkę jadu.

Edytowane przez golab
Odnośnik do komentarza

Zobaczymy, zobaczymy. Twój poziom agresji w stosunku do mistrzów Europy rośnie po każdym zwycięstwie ekipy Del Bosque. Po wygranym meczu finałowym główka ci ze złości eksploduje i skończy się pie.rdolenie kaczki za pomoca sr.aczki.

 

Mnie na szczęście to nie spotka bo ja juz wygrałem niezależnie od tego kto z tych czterech zdobędzie złoto. Ważne, że nie ma już niebieskich (pipi) na mundialu bo się potknęli o gole Słowaków.

 

EDYTA: Jak Hiszpania wygra mundial to możesz nawet sikać jadem, a mnie nie ruszy. :)

Edytowane przez Gooral
Odnośnik do komentarza

No i wielcy znaffcy (typu kolega niżej), którzy pisali, że kto twierdzi iż Suarez zostanie zawieszony na jedno spotkanie, to interesuje się piłki od niedawna mają zonka. Suarez zagra w finale/meczu o 3 miejsce.

widze że co niektórzy tutaj chyba interesują się piłką od niedawna, bo przeciez za wejscie butem w piszczele łamiąc komuś nogę itp czy wlasnie zatrzymanie z premedytacją ( :lol: ) piłki przed linią bramkowa to za to nalezy sie tylko czerwona i wykluczenie na 1 mecz? :teehee:

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Po tych mistrzostwach będzie istniało jedno pytanie dla reprezentacji Niemiec i trenera czy tak naprawdę Ballack jest potrzebny reprezentacji. Wg mnie NIE bo dzięki niemu grają piękniejszy futbol.

 

VILLA chyba się nieco zapędził :confused:

 

Zagramy w półfinale i Niemcy się martwią. Nie są zadowoleni, że zmierzą się z nami. David Villa

On chyba uważa że już są w finale a jak na razie to (pipi) pokazali

Edytowane przez marekjw2523
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...