Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

No Obso niedawno pisał, że z Argentyną i Brazylią nikt nie ma szans.

 

Chyba on.

 

W każdym razie ktoś w tym temacie.

 

W tym samym czasie ja pisałem, że Urugwaj-Hiszpania będzie finał i nadal, na trzy mecze przed końcem mistrzostw, jest szansa, że się to sprawdzi.

 

Mówcie mi "le prophete".

Odnośnik do komentarza

Pedze.

 

Wrecz czmycham.

 

Chyżo.

 

 

 

poza tym, Piotrek, obstawiałeś wygraną karłów moralnych i sportowych w meczu z Rzeszą, co, jak wiemy, okazało się płonną nadzieją miłośników kapitana jastrzębia i innych orędowników radosnego podwórkowego futbolu

 

tym samym, nie wszystkie Twoje wybory pokryły się z rzeczywistością

Odnośnik do komentarza

Się tu ku.rwa podniecacie jakby to nasza reprezentacja grała w tych mistrzostwach. Smutne że Polacy zawsze w aspekcie piłki nożnej muszą kłócić się o/za inne nacje.

Jedno jest pewne, mistrzem świata zostanie zespół europejski, i to jest pozytywny aspekt.

 

Najważniejsze że będzie to nasz bliski sąsiad :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

 

 

poza tym, Piotrek, obstawiałeś wygraną karłów moralnych i sportowych w meczu z Rzeszą, co, jak wiemy, okazało się płonną nadzieją miłośników kapitana jastrzębia i innych orędowników radosnego podwórkowego futbolu

 

tym samym, nie wszystkie Twoje wybory pokryły się z rzeczywistością

 

 

Obstawianie to jednak co innego. W tego typu zabawach przeciez czesto sie typuje "przegrane" druzyny, by przy niespodziance wskoczyc wyzej w rankingu. Ciezko o to typujac samych faworytow.

Odnośnik do komentarza

Się tu ku.rwa podniecacie jakby to nasza reprezentacja grała w tych mistrzostwach. Smutne że Polacy zawsze w aspekcie piłki nożnej muszą kłócić się o/za inne nacje.

Jedno jest pewne, mistrzem świata zostanie zespół europejski, i to jest pozytywny aspekt.

 

(pipi) mnie to obchodzi czy Polacy grają czy nie grają na tym mundialu, jakby grali oczywiście byłbym z nimi, ale niektórym reprezentacjom i tak bym kibicował. Na podobnej zasadzie jak ktoś jest fanem Barcy czy Realu. Po prostu zawsze wolałem jedenastki narodowe od klubów. Z samą Polską ma to niewiele wspólnego i co z tego? Nawet gdyby nasi grali jak Brazylia to lubiłbym naprzykład Argentynę czy Paragwaj i wykłócał się o/za inne nacje. Mistrzostwo oczywiście dla Celestes :thumbsup: .

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...