Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

WKS zostało zrobione w chuja. Pierwsza bramka Fabiano ładna. Druga po dwóch rękach to żenada i jeszcze sędzia śmiejący się, że wyruchał murzynów. I po tym golu już WKS w ogóle przestało grać. Później jeszcze po golu z obu stron i tyle.

 

Czerwona dla Kaki prawidłowa, faul był umyślny, murzyn co prawda symulował, że dostał w twarz ( Didy nie przebija xD), ale niewiele to zmienia. Trochę szkoda, bo Brazylia będzie osłabiona w meczu z Portugalią i pewnie z nią nie wygra.

Odnośnik do komentarza

Nie lubię brazylierów ale czerwona[za drugą żółtą] za co? Za to że osłaniasz się ręką przed lecącym na Ciebie szytem? No weź? Jak ktoś ma na Ciebie wpaść to ustawiasz się do niego klatą, czy odruchowo osłaniasz się ręką?

Odnośnik do komentarza

Nie lubię brazylierów ale czerwona[za drugą żółtą] za co? Za to że osłaniasz się ręką przed lecącym na Ciebie szytem? No weź? Jak ktoś ma na Ciebie wpaść to ustawiasz się do niego klatą, czy odruchowo osłaniasz się ręką?

 

Murzyn nabiegał, Kaka o tym wiedział i specjalnie cofnął rękę (a może ręka już tam była, chuj wie) do tyłu by czarnuch się nadział.

 

Ja jestem pod wrazeniem stopnia asymilacji zawodnikow grajacych w reprezentacji Francji, ktorzy pochodza z Afryki i bog wie skad jeszcze. Niby inne korzenie, a jednak dzisiaj wszyscy jak jeden maz stwierdzili, ze nie beda trenowac. Ucieczka od odpowiedzialnosci, niczym u rodowitych zabojadow.

 

Nie bez powodu Francuzi są nazywani największymi tchórzami w historii. :potter:

Odnośnik do komentarza

Ja tam się cieszę ze zwycięstwa Brazylii. Mój faworyt na każdych imprezach. 3-1 łatwo i przyjemnie. Mam nadzieję że bramka Drogby nie pójdzie jednak na marne i w ogólnym rozrachunku WKS okaże się lepsze od ekipy Słodkiej Krystyny. A Kaka czerwień dostał i przynajmniej odpocznie przed następną fazą. Brazylia ma już awans więc luz ;)

Jeszcze dzisiaj Korea jakiś remisik ugra i będzie pięknie :D

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...