Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Niemcy, Brazylia, Włochy, Hiszpania.

 

Niemcy jak zwykle mają powera i na pewno do 1/2 dojdą. Brazylię również stać na dużo, chociaż patrząc na jej skład na wiele bym nie liczył, choćby brak Pato, Ronaldinho czy Diego. Włochy również grając swoje catenaccio mogą coś ugrać. No i Hiszpania która ma powera w każdej formacji teraz i Del Bosque na ławce ;)

Odnośnik do komentarza

Portugalia ma słabego trenera, dlatego raczej n tym mundialu nie będą błyszczeć, poza tym złota generacja już się skończyła, a więkzość z obecnych grajków dorasta poprzednikom najwyżej do pięt. Z niespodzianek obstawiam remis Paragwaju z Włochami oraz porażkę Francuzów z Urugwajem.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza
Ta decyzja FIFA może pokrzyżować plany wielu piłkarskim cwaniakom, którzy podchodzą do wykonywania rzutów karnych. Jak podaje "EuroSport", FIFA zakazała wykonywania "jedenastek" na dwa tempa.

 

Jeśli zawodnik za pierwszym podbiegnięciem nie uderzy piłki w stronę bramki, zostanie ukarany żółtą kartką. Zmianę uchwaliła we wtorek Międzynarodowa Rada Piłkarska - informuje "EuroSport".

 

Pojebało to co z Ronaldo :potter:

Edytowane przez Codename
Odnośnik do komentarza

Trochę to głupie, powinna być dowolność przy karnych. Masz jakiś tam określony czas na strzelenie, a że w tym czasie staniesz na rękach i odwalisz jakąś pantomimę, to tylko Twoja prywatna sprawa ;/

Odnośnik do komentarza

Często świetne mecze przeplatają totalnymi wpadkami, by wspomnieć z Euro mecz z Rosją,

 

Przecież to nie była wpadka, tylko zwyczajnie Oranje nie dali rady Potężnej Rosji.

Dobrze pamiętam to spotkanie, bo stawiałem na lajwie piniondze. Z powodzeniem oczywiście.

Swoją drogą zaj.ebisty mecz to był.

 

No dla mnie to była wpadka. Mecze grupowe stawiały ich w roli głównego faworyta. 3:0 z Włochami, 4:1 z Francją, 2:0 z Rumunią. Nic po prostu nie zapowiadało nagłej porażki. Ale zgodzę się, że to było jedno z lepszych spotkań.

Odnośnik do komentarza

No z tego co pamiętam to nie obstawiałem tego meczu przed jego rozpoczęciem, tylko właśnie czekałem na lajw, bo Holendrzy wcale nie byli takimi faworytami jak niektórym wydawało się, a po cichu liczyłem na Ruskich, w której to ekipie pokładałem jakieś nadzieje podczas Euro po świetnym sezonie Zenitu w UEFA, któremu kibicowałem (i obstawiałem). No i indywidualnie to kibicowałem Arszawinowi, aby pokazał się z jak najlepszej strony.

A nazywanie tego wpadką umniejsza przede wszystkim grę Holendrów w tym meczu, która przecież była bardzo dobra, a Ruscy grali kapitalnie. Hiddink & Arszawin, koniec końców, rozbroili wtedy Oranje.

Holendrzy byli w takiej formie jak w poprzednich meczach, tylko po prostu nie dali rady.

Odnośnik do komentarza

No bo Hiszpanie byli jeszcze potężniejsi. Na tym polega turniej i system pucharowy, że lepsi mają eliminować tych słabszych.

Holandia trafiła na Potężną Rosję. Została odpalona.

Potężną Rosja trafiła na Potężniejszą Hiszpanię. Została odpalona.

Potężna Rosja wystarczyła na takich Oranje, ale Hiszpania okazała się zbyt potężna nawet dla Potężnej Rosji.

Odnośnik do komentarza

anglia i argentyna (bez messiego) w dobrej formie. meksyk może pyknąć francuzików :)

 

Spokojnie, to tylko Kanada, już argentyńska młodzieżówka była większym wyzwaniem. Chociaż muszę przyznać, że obiecująco to wyglądało, nawet biorąc pod uwagę fakt, że grali przeciwko drwalom. Będzie brakować tylko kogoś na zmianę za Masche, właśnie Estebana albo Javiera. No trudno

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...