Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Liczy się każdy pojedynczy mecz. Nie będzie ewentualnego rewanżu. Więc przede wszystkim trzeba się bronić, dopiero w drugiej kolejności myśleć o strzeleniu gola. Argentyna ma bardzo słabą obronę i może jeszcze uda im się przebić przez fazę grupową (w końcu to 3 mecze), ale dalej nie wróżę im sukcesu.

 

Poza tym Ameryka Płd to popisała się na Mundialu w Niemczech, kiedy w półfinale była tylko Europa (Włochy, Francja, Niemcy, Portugalia).

 

Tam właśnie mecz Francja - Brazylia pokazał dokładnie jak należy przechodzić dalej. Gol Henry'ego, solidna obrona i Canarinhos odpadają w ćwierćfinale.

Odnośnik do komentarza

Brazylia też obecnie prezentuje bardziej defensyny styl gry. Co do mojej ukochanej Argentyny, to oczywiście spodziewam się blamażu.

Stara prawda mówi, że gdy mundial rozgrywany na starym kontynencie - dominują i wygrywają europejskie teamy, a jeśli poza, to "reszta świata" spisuje się o wiele lepiej.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

Ja mam swoich 4 faworytów do zdobycia MŚ i zawodników ,którzy powinni się najlepiej spisać :)

 

Hiszpania - najlepszy zawodnik Xavi ( genialny rozgrywający, to on będzie decydował o wynikach meczów Hiszpanów)

Argentyna - najlepszy zawodnik Messi ( motor napędowy wszystkich akcji Albicelestes, o ile się odnajdzie w kadrze w końcu)

Brazylia - najlepszy zawodnik Kaka ( w Realu nie może się odnaleźć,ale w ekipie Canarinhos rządzi i dzieli)

Holandia - najlepszy zawodnik Robben ( o ile nie przydarzy mu się kontuzja i nie zgubi obecnej formy, powinien wymiatać )

Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

To jest w ogóle jakaś reprezentacja bez murzyna? Natomiast rodowici łowcy bawołów (państwa afrykańskie) nie mają szans, a RPA za dużo kasy poświęciło na przygotowanie mistrzostw, więc na przekupienie arbitrów nie mają środków finansowych.

No wiesz, jeden czy dwóch murzynów to jeszcze pół biedy. Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza

Ja mam swoich 4 faworytów do zdobycia MŚ i zawodników ,którzy powinni się najlepiej spisać :)

 

Hiszpania - najlepszy zawodnik Xavi ( genialny rozgrywający, to on będzie decydował o wynikach meczów Hiszpanów)

Argentyna - najlepszy zawodnik Messi ( motor napędowy wszystkich akcji Albicelestes, o ile się odnajdzie w kadrze w końcu)

Brazylia - najlepszy zawodnik Kaka ( w Realu nie może się odnaleźć,ale w ekipie Canarinhos rządzi i dzieli)

Holandia - najlepszy zawodnik Robben ( o ile nie przydarzy mu się kontuzja i nie zgubi obecnej formy, powinien wymiatać )

 

Z tych Twoich typów może Brazylia jak się postara to trochę namiesza.

 

Hiszpania ma chyba najsilniejszy skład, ale kiedyś też mieli mocny, a mimo to w historii MŚ raz tylko doszli do półfinału i zajęli ostatecznie 4 miejsce (to największy ich sukces). Pewnie powtórki z Euro nie będzie i odpadną na 1/4.

 

Argentyna ma mocny atak (Aguero, Tevez, Messi), ale obrona i bramkarz poniżej przeciętnej, również 1/4 to według mnie maks co mogą osiągnąć.

 

Holandia również może namieszać, ale nie sądzę by doszli do finału, chociaż półfinał jest w ich zasięgu. Często świetne mecze przeplatają totalnymi wpadkami, by wspomnieć z Euro mecz z Rosją, czy w 2000 roku z Włochami.

 

W sumie pewniakiem wydają się być tylko Niemcy, jak zawsze przepchną się do półfinału/finału.

 

Ja będę za Anglikami, ale praktycznie każdy turniej kończą na 1/4, więc i ten pewnie skończy się tak samo.

 

No i Włochy, gdyby nie bronili tytułu, to obstawiałbym ich w roli faworyta (ostatnim obrońcą tytułu byli Brazylijczycy 48 lat temu i w historii drugim po Włochach), może składu nie mają mocnego, ale grą na jednego gola mogą się przepchać.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...