Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

To są właśnie Mistrzostwa Świata i takie wypasy jak Honduras, Nowa Zelandia się zdarzają.

 

GRUPA A: Francja nie ma wcale tak łato jak się nie którym wydaje. RPA to gospodarz, a gospodarzą pomagają ściany jak wiadomo ;) Meksyk i Urugwaj raczej do słabeuszów nie należą, więc tu będzie wszystko możliwe:)

 

Włochy mają słabą i mnie to denerwuję :P

 

Któryś z europejskich potentatów musiał mieć szczęście, padło na Włochów i Anglików ( mam nadzieję, że dostaną baty zaraz po wyjściu). Z kolei Hiszpania (której też nie znoszę) gra świetnie, dlatego z każdej grupy by wyszła na obecną chwilę.

Edytowane przez ciwa22
Odnośnik do komentarza

No ja was prosze. Francuzi to dno, co im w ogole nie przeszkadzalo dojsc do finalu 4 lata temu. Turniejowa prawda jest tylko jedna - 90% sukcesu to latwa drabinka w fazie pucharowej. Badzmy szczerzy, losowanie jest niesamowicie korzystne dla Niemcow, Francuzow, Anglii i Argentyny. Nie ma mozliwosci, by ktorys z tych 4 zespolow nie zagral w finale, a najsmieszniejsze jest to, ze w drodze do niego rozegrac moze zaledwie jeden trudny mecz. W tym czasie w fazie pucharowej po 2 stronie eliminowac sie beda kolejno Brazylia, Portugalia, Hiszpania, Holandia i Wlochy.

 

 

Anglicy dawno nie mieli takiej okazji na duzy sukces w MS. Jezu nawet ta slaba Argentyna ma szanse zajsc daleko przy takim ukladzie. Hiszpania ma najgorsze wejscie w faze pucharowa ze wszystkich zespolow.

Odnośnik do komentarza

Czemu wszyscy mówią, że Hiszpania ma trudne wejście w fazę pucharową a nie np. Brazylia lub Portugalia, które grają zdecydowanie gorzej od Hiszpanow?

 

No logiczne, ze Portugalia ma gorzej, bo bedzie grac z Hiszpania wlasnie. Niemniej ja pisze z perspektywy faworytow. Portugalia nie ma zadnych szans na wejscie do polfinalu przy takiej drabince i takiej grze jaka prezentuja (w sumie to jeszcze mozna zalozyc, ze w ogole nie wyjda z grupy na rzecz WKS). Brazylia ma latwy mecz na poczatku fazy pucharowej (Szwajcaria, Chile lub Honduras).

Odnośnik do komentarza

Portugalia akurat nie powinna być problemem dla Hiszpanów. Ale Brazylia-Hiszpania w ćwierćfinale to przedwczesne starcie. Tyle że nie ma za bardzo sposobu, żeby to lepiej ustawić. Niby można by zrobić drabinkę po kolei jak w tenisie, ale też rankingi w piłce nożnej nie do końca oddają aktualną siłę zespołów, bo mecze między najlepszymi są rzadkie.

Odnośnik do komentarza

Portugalia to nie rywal, ale i tak wzglednie najtrudniejszy ze wszystkich "drugich" druzyn w grupach. No i potem czeka Brazylia, a w walce o final prawdopodobnie Wlochy. Hiszpanie trafili bardzo slabo.

 

Ja bym przynajmniej strzelil jakies losowanie po fazie grupowej jak w LM.

 

 

Szkoda, ze Holandia nie trafila do A-D;/

Odnośnik do komentarza

No w sumie to ja bym się zastanawiał, czy Portugalia jest faworytem do awansu z grupy. Jeśli ktoś z Afryki ma zajść daleko w tym turnieju, to chyba WKS, które jest raczej silniejsze od ekip, z którymi koledzy Cristiano męczyli się w eliminacjach. A jeśli tak, to w fazie pucharowej mamy same przeboje z udziałem Hiszpanii - WKS, Brazylia, później chyba Niemcy... jeśli się nie pogubiłem. No i warto zwrócić uwagę na ich spotkanie w grupie z Chile. Może piłkarze Chile nie są zbyt znani, większość nie gra w Europie, ale byli największą niespodzianką eliminacji w Ameryce Płd. Mogą wyjść z grupy kosztem Szwajcarii.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 2 miesiące temu...

A ja czuje, ze to bedzie najgorszy Mundial od Italia 90. Raz, ze pogoda - zima w RPA wiec wbrew pozorom bedzie zimno ( kilka-kilkanascie stopni ), dwa ze pewnie polowe reprezentacji zostanie postrzelona w hotelu/na ulicy/na treningu, trzy ze nikomu nie chce sie leciec kibicowac, wiec rozdaja bilety murzynom za czapke bananow, a ci kupuja tylko w nadziei ze odsprzedadza je z zyskiem :X Wiec bedzie zimno, pusto i ch***owo, mark my words.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...