Skocz do zawartości

Mistrzostwa Świata - RPA 2010


Rekomendowane odpowiedzi

Zrobiłem swój skład na Wygraj Mundial.

 

Casillas, Julio Cesar

 

Ramos (K), Lucio, Maicon, Ivanović, Cole, Chiellini

 

Xavi, Lampard, Sneijder, Schweinsteiger, Jovanović, Pereira

 

Luis Fabiano, Rooney, Suarez, Milito

 

 

W sumie nic zaskakującego... Myślę, że Brazylia to wygra, co nie. Albo Hiszpania. Reszta się wydaje ewidentnie za słaba. Myślę, że Serbia i Urugwaj zaskoczą w pierwszej fazie. Co do Argentyny, to nie wiem, kto będzie grał - lista powołanych jest zabawna. Maradona chyba jednak nie jest aż tak głupi, że nie wystawiać w pierwszym składzie Miito. Włochy odpadną tak szybko, jak się da, ale w swojej grupie powinni z tyłu wyjść na zero. Schweinsteiger i Sneijder powinni punktować w fazie grupowej jak cholera, przewiduję pogromy.

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem swój skład na Wygraj Mundial.

 

Casillas, Julio Cesar

 

Ramos (K), Lucio, Maicon, Ivanović, Cole, Chiellini

 

Xavi, Lampard, Sneijder, Schweinsteiger, Jovanović, Pereira

 

Luis Fabiano, Rooney, Suarez, Milito

 

 

W sumie nic zaskakującego... Myślę, że Brazylia to wygra, co nie. Albo Hiszpania. Reszta się wydaje ewidentnie za słaba. Myślę, że Serbia i Urugwaj zaskoczą w pierwszej fazie. Co do Argentyny, to nie wiem, kto będzie grał - lista powołanych jest zabawna. Maradona chyba jednak nie jest aż tak głupi, że nie wystawiać w pierwszym składzie Miito. Włochy odpadną tak szybko, jak się da, ale w swojej grupie powinni z tyłu wyjść na zero. Schweinsteiger i Sneijder powinni punktować w fazie grupowej jak cholera, przewiduję pogromy.

 

Na MŚ nie ma tak naprawdę słabych. Chwilowa niedyspozycja i każda dobra drużyna może odpaść. 4 lata temu Brazylia podobno miała wszystkich zmiażdżyć, mieli najsilniejszy skład (Kaka, Ronaldinho, Ronaldo, Adriano, R. Carlos, Juninho itd). Mało brakowało by odpadli wtedy z Ghaną, która nie potrafiła wykorzystać kilku bardzo dobrych sytuacji. Później polecieli z Francją, która dosyć dobrze stopowała Brazylię i jedynego gola zdobył Henry.

Odnośnik do komentarza

Patrzcie wszyscy optymiści typujący Hiszpanów na mistrza z kim będą grać do finału (o ile do niego dojdą). Aha, brałem pod uwagę, że wszyscy faworyci poszczególnych grup wyjdą na 1 miejscu.

 

Mecze grupowe pomińmy, bo tam nie ma nikogo kto Hiszpanom może zagrozić.

 

1/8

 

Brazylia/ Portugalia - Hiszpania

 

1/4

 

Włochy - Hiszpania

 

1/2

 

Niemcy/Argentyna - Hiszpania

 

finał

 

Francja/Anglia/Holandia/Brazylia/Portugalia - Hiszpania

 

Jak widać łatwej drogi ewentualnie mieć nie będą.

Edytowane przez Zwyrodnialec
Odnośnik do komentarza

Przy wyjściu z grupy każdego faworyta w 1/8 tylko Hiszpanie mogą mieć problem Brazylia/Portugalia

 

Natomiast prawdziwa rywalizacja zacznie się od

 

1/4

 

Francja - Anglia

Niemcy - Argentyna

Holandia - Brazylia/Portugalia

Włochy - Hiszpania

 

1/2

 

Francja/Anglia - Holandia/Brazylia/Portugalia

Niemcy/Argentyna - Włochy/Hiszpania

 

Finał

 

Francja/Anglia/Holandia/Brazylia/Portugalia - Niemcy/Argentyna/Włochy/Hiszpania

 

Oczywiście takie typowanie jest brane pod uwagę pod warunkiem, że faworyci nie zawiodą. :]

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Ej, Zwyrodnialec, coś pomyliłeś te tabelki. Hiszpania-Brazylia dopiero w finale (jeśli wygrają swoje grupy... a wygrają).

 

I w ogóle to jest dziwne patrzenie na tę drabinkę. Dlaczego np. Portugalia ma być problemem? Od dwóch lat jest niesamowicie słaba. Ten zespół jest tak słaby, że nawet Cristiano Ronaldo gra w nim słabo. Mimo kontuzji Drogby, WKS nadal jest silniejszy od Portugalii. Albo Włochy - Włochy się liczą? Oni akurat mają łatwą drabinkę, ale tylko do ćwierćfinału, gdzie Hiszpania ich zniszczy. Francja jest niby faworytem do wygrania grupy? Lol. Jest wielu trudniejszych rywali. Serbia, Urugwaj itp.

Odnośnik do komentarza

oqqozo Hiszpanie trafią na Brazylię, jeśli zajmą pierwsze miejsce w grupie, a Brazylia zajmie w swojej drugie. Są to drużyny z grup G i H. W 1/8 zwycięzca grupy H (Hiszpania) zagra z druga drużyną grupy G (Brazylia/Portugalia).

 

Co do faworytów brałem pod uwagę ogólne oczekiwania od wyżej wymienionych ekip i przynajmniej w teorii są to najlepsze reprezentacje poszczególnych grup.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla mnie od 1/4 wygladac to bedzie tak

 

A. Francja - Anglia

 

B. Holandia - Brazylia

 

C. Argentyna - USA

 

D. Włochy - Hiszpania

 

 

1/2

 

Anglia - Holandia/Brazylia

 

Argentyna - Hiszpania

 

Finał

 

Anglia - Hiszpania

 

 

BTW , Moim zdaniem Portugalia wogole z grupy nie wyjdzie, Wyjdzie WKS

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

No dziś czytałem artykuł w głosie wlkp. Pisał kolo który tam pojechał. Pierwsze co się dowiadują po przylocie, to jak się poruszać bezpiecznie itp. Na noc włączane jest ogrodzenie pod napięciem, nikt nie wychodzi z domów [poza mudzinami ofkoz ;) ]. Będzie ubaw jak to wszystko się zacznie :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...