Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Wiadomo kiedy dokładnie mają wejść do Polski nowe Macbooki i do jakiego pułapu cenowego może spaść cena poprzednich wersji?

 

Obecnie nie wiadomo jeszcze kiedy pojawią się nowe Macbooki na świecie. Nie było jeszcze żadnej oficjalnej informacji na ten temat, ale dużo ludzi mówi, że będzie to w pierwszym kwartale 2011, a może nawet w Lutym :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Gość Siwy_

Chce niedlugo zmienic mojego netbooka 10" na cos wiekszego, docelowo 11.6"-12", i do tej pory myslalem o wiekszym netbooku 11.6" ktoremu dolozylbym do 2gb ram i postawil na nim Windowsa 7, ale boje sie o stabilnosc, Atom nie jest demonem predkosci ;/, a jakby system nalapal wirusow to juz w ogole. W dodatku nie lubie antywirusow, nie korzystalem z nich ani wczesniej na Viscie, ani teraz na XP, po pol roku juz przydalby mu sie format, a mi nie chce sie tego robic ;/

 

Ale przegladajac allegro natrafilem na Powerbooki 12" G4 min. 1ghz, ramu maja przewaznie sporo. A kompa potrzebuje przede wszystkim do netu, zakupow, poczty, filmow, muzyki i tym podobnych podstawowych rzeczy, od gier mam konsole. Tylko boje sie systemu :D, i tego, ze to juz dosyc stare kompy, ale z drugiej strony nie wiem czy nie wolalbym czegos starszego, ale zadbanego od Apple, niz polrocznego lub nowego Acera/Asusa z mulaca Winda.

 

Kilka pytan:

 

1. Kazdy model ma wbudowane wifi i czy nie ma problemow z zasiegiem ? Mam Liveboxa, a lacze niedlugo zwiekszam do 6mb, nie chcialbym zeby cos chodzilo nie tak.

 

2. Odpale na nim Youtuba w 480p na fullscreenie ?

 

3. --||-- normalne filmy w HD Ready ? Netbook sobie z tym radzi przez VLC.

 

4. Da sie grac w Quake Live ?

 

5. One maja wbudowane mikrofony ?

 

 

Moj budzet to max 900zl, kupie za to cos zadbanego ?

 

EDIT: Przykladowa aukcja, ja szukalbym czegos podobnego, tylko ze odkogos z Wawy, zeby odebrac osobiscie - http://allegro.pl/powerbook-12-super-bateria-4h-gratis-pokrowiec-i1448828562.html

 

 

 

 

Banny, ty masz podobnego, napisz jak sie sprawuje.

Edytowane przez Siwy_
Odnośnik do komentarza

ja strasznie rzadko korzystam ze swojego, postaram sie jednak cos napisac

 

1. smiga elegancko (mam akrte airport z wifi)

2. co do filmow to ogladalem rzeczy z VIMEO na fullscrenie i bylo spoko, jednakze jak ustawilem tryb HD byl juz problem. mam 1.25 gb ramu i 1.33 procek

3.

4. nie wiem

5. nie

 

 

ogolnie to jest zupelnie inna bajka, ja jeszcze nei oprzyswoilem nawet tych 10% wszystkich mozliwosci ,system naprawde jest kozacki, tylko wymaga czasu i cierpliwosci.

jesli lubisz poznawac w zyciu nowe rzeczy, to sie skus na jablko.

 

aha i ten z allegro to badziew, ja kupilem swoj za 40 % tej ceny i raczej mam lepszy o.o

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

1. Nie, musisz się upewnić, że ma wbudowaną kartę "Airport"

 

2. Bez problemu.

 

3. Tak, ale nie w Full HD

 

4. Nawet w WOW'a da.

 

5. tak

 

 

Kupisz.

 

 

Powerbooki 12' to zdecydowanie najlepsze komputery ze stajni Apple'a (to moje zdanie :) ). Dodatkowo, jeżeli się na tym znasz, możesz wywalić czytnik DVD i wrzucić mu drugi HDD. Dużo osób z PB 12' robiło takie manewry.

 

System jest bajeczny, do 12' radzę postawić Tigera (10.4).

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...