Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Rozchodzi mi sie o to, ze nie chce zastapic ipadem komputera, bo bylo by to (pipi)owe tylko chce miec sprzet do netu na wyjazdy i sie zastanawiam czy z czasem nie bede sie w(pipi)ial. Na iphonie niby necik fajnie smiga, ale na dluzsza mete nie da sie na tym siedziec.

Odnośnik do komentarza

W takim razie bez problemu. IPad ma jeszcze kilka upośledzeń z tytułu firmware ze starego iPhone'a, ale w listopadzie wchodzi długo wyczekiwany 4.2 i do tego co opisujesz w pełni się na da.

Z resztą zgadnij na czym to teraz piszę :rolleyes:

Do przeglądania forum, czytania bzdur na onecie, bycia codziennie rano na bieżąco z informacjami na czytnikach RSS, odbierania i wysyłania poczty nie korzystam z dużego Maca. Bo i po co? Ojciec nawet woli przeglądać net na iPadzie, podoba mu się głównie ekran i jego dokładność.

Teraz nawet nie wiem jak można korzystać z tego małego ekraniku w iPhone. Kiedyś dało się, ale chyba się rozpuściłem przy iPadzie.

Odnośnik do komentarza

Planuje kupic wersje z 3G, jaka masz? Ile iPad wytrzymuje na baterii? Dluzej niz iPhone?

Masz jak wrzucic screena tego forum z ipada? Nic nie jest rozciagniete?zwalone, poprzesuwane? Nie zastanawialbym sie nawet gdyby flash dzialal ;[[ Jednak takich stronek jest sporo.

Odnośnik do komentarza

8 godzin siedzenia na necie przy pełnym naładowaniu, nawet kiedyś miałem 10. Gry szybciej zżerają baterię ale to normalne. Mam wersję 32GB bez 3G. Strony normalnie są obsługiwane, ale warto kupić jakąś inną przeglądarkę niż Safari, przynajmniej do nowego firmware. Jedyny minus, że nie ma flasha. Ale zastanawiam się kto ma urządzenie mobilne trzymające 10 godzin z flashem :) jest też tendencja wypierania flasha HTML5.

Ale jak ktoś chce może sobie zainstalować flash na iPadzie. Ale nie polecam. Miałem i wyłączyłem, bo nie jest to przeznaczone dla urządzeń bez stałego dostępu do prądu. Bateria schodzi bardzo szybko.

 

Screena wstawię albo wedytuję później.

 

E:

http://s1031.photobucket.com/albums/y376/Texzpl/?action=view&current=photo-8.png

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Ostatnia z sprawa. Z Twojego punktu widzenia, wiadomo ze im wiecej miejsca na dysku tym lepiej, ale wiadomo cena. Lepiej brac 16gb, czy 32gb? Iphona mam 16, programow i gier od zawalenia, 5 gb muzy i wolnego 3 gb, wiec smialo moge powiedziec ze 16 na iphonie mi starczy. Na ipada muzy nie bede wrzucal, ewentualnie sladowe ilosci. Styknie mi 16? Ile wiecej miejsca zajmuja gry i programy od tych iphonowych?

Odnośnik do komentarza

Programy zajmują tyle co na iPhone. Sprawa się głównie rozbija o pliki poza głównym systemem, filmy XVID, pliki PDF, arkusze, pliki Wordowskie, muzę w różnych formatach etc. Wszystko to co się znajduje w zakładce "Others" w iTunes. Sprawdź sobie na YT czy w google co potrafi taki GoodReader, w każdym razie ten sam program u mnie zajmuje kilka giga. Jest jeszcze VLC z filmami. Mam w sumie zawaloną połowę iPada i to nie oficjalnym stuffem od Apple. Będę mieć jeszcze więcej jak zrobię JB i poinstaluję programy robiące z tego sprzętu prawdziwy kombajn.

Jeżeli kogoś nie interesuje poszerzanie możliwości iPada to 16GB w zupełności wystarczy, w przeciwnym razie zapewne dobrze zrobi biorąc bardziej pojemną wersję.

Edytowane przez Texz
Odnośnik do komentarza

Mnie dobija wiele spraw w netbookach:

 

- Rozmiar ekranu

- Rozmiar klawiatury

- Brak czytnika płyt

 

W Macbooku mam to wszystko w ludzkich rozmiarach + kozacki system. No i więcej niż 4h na baterii :potter:

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

A ja ci polecam Macbooka. Z nowej serii z dużym Touchpadem.

Multitouch jest opór wygodny, a Macbook potrafi dużo więcej od iPada, a nawet nieco więcej ;)

 

A do netu w podróży kup sobie jakieś proste Blackberry. O.

Do netu mam iphona i jest (pipi)owy na dluzsza mete, bo duzo stron nie dziala tak jak trzeba i jest po prostu za maly.

Oczywiscie wole macbooka, ale szkoda mi 4 koła, a w gre wchodzi tylko nowka ze sklepu.

 

Zamiast iPada nie lepiej kupić za tą cenę przyzwoitego netbooka? Za 1500zł są już całkiem przyjemne, 4h na baterii i o wiele większa funkcjonalność.

Netbook to nie ipad niestety ;[ Po prostu bym mial normalnego kompa. Mam laptopa sluzbowego, wiec jak jestem w podrozy to wiele na nim zrobie, ale jest tak za(pipi)any roznymi dziwnymi dodatkami, ze system wolno chodzi, wiec tak naprawde niepotrzeba mi drugiego kompa do podrozy, a do samego netu ipad styknie.

Odnośnik do komentarza

No tak tylko to jest zwykły Macbook z plastikową obudową. Nie polecam, strasznie szybko się zarówno grzeje jak i co najgorsze rysuje. Co prawda nie osiąga sławnych wartości Macbook Air, ale podgrzać się potrafi. Pamiętam też, że te Macbooki mają problemy z zawiasami.

 

Swoją drogą: http://myapple.pl/sprzet-apple-opinie-wlascicieli/156042-syndrom-uzaleznienia-od-ipada.html

:woot: Coś w tym jest. Szklany ekranik strasznie uzależnia.

Odnośnik do komentarza

Mój Macbook biały grzeje się tylko jak w WoW'a gram, a tak to po 4-5 godzinach internetu itd. tylko spód przy baterii jest lekko ciepły.

 

A te ryski to i tak tylko pod mocne światło widać.

 

 

Mi osobiście nowe Pro nie podobają się ze względu na te czarne klawiatury, ale to kwestia gustu.

Edytowane przez ragus
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...