Skocz do zawartości

japko


waldusthecyc

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
Gość Maiden

Mój najnowszy zakup:

 

harmon_kardon_soundsticks_iii_1.jpg

 

Jakość dźwięku sprawiła, że poczułem się  rozjechany walcem :ohmy:

 

Mimo "mocnej" ceny, szczerze polecam. Mam też w domku Logi Z680 (poprzednik 5500, cieszący się zresztą lepszą renomą) i w porównaniu z SoundStickami logi są pospolitymi pierdzia.wkami :ninja:

Odnośnik do komentarza

Mój najnowszy zakup:

 

harmon_kardon_soundsticks_iii_1.jpg

 

Jakość dźwięku sprawiła, że poczułem się  rozjechany walcem  :ohmy:

 

Mimo "mocnej" ceny, szczerze polecam. Mam też w domku Logi Z680 (poprzednik 5500, cieszący się zresztą lepszą renomą) i w porównaniu z SoundStickami logi są pospolitymi pierdzia.wkami  :ninja:

Serio, myślałem, że to fota jakiś wibratorów odbytniczych.

 

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Świadczy to tylko o Twoim zaściankowym guście. Od momentu premiery pierwszego modelu (Soundstick I), głośniki są permanentnie wystawiane w nowojorskim Muzeum Sztuki Współczesnej. To o czymś świadczy.

 

Zresztą one mają grać, a grają wprost nieziemsko. Kto choć raz słuchał muzyki na sprzęcie HK wie o czym mowa. A kto nie miał okazji, może się dalej podniecać pierdziawkami od Logitecha :)

Odnośnik do komentarza
Gość Grzegosz

Czy ta środkowa kula ma miotacz piorunów? Ze zdjęć zamieszczonych w Internecie można wywnioskować, że tak. Całkiem ciekawie by to wyglądało przy wigilijnej kolacji, gdyby zapuścić na tym najpiękniejsze kolędy.

Odnośnik do komentarza

Świadczy to tylko o Twoim zaściankowym guście. Od momentu premiery pierwszego modelu (Soundstick I), głośniki są permanentnie wystawiane w nowojorskim Muzeum Sztuki Współczesnej. To o czymś świadczy.

 

Zresztą one mają grać, a grają wprost nieziemsko. Kto choć raz słuchał muzyki na sprzęcie HK wie o czym mowa. A kto nie miał okazji, może się dalej podniecać pierdziawkami od Logitecha :)

 

No tak. Skoro pan w Ameryce powiedział, że to jest fajne to jak szaremu Kowalskiemu się nie podoba to znaczy, że nie ma gustu. Gratuluję podejścia.

Odnośnik do komentarza

Świadczy to tylko o Twoim zaściankowym guście. Od momentu premiery pierwszego modelu (Soundstick I), głośniki są permanentnie wystawiane w nowojorskim Muzeum Sztuki Współczesnej. To o czymś świadczy.

 

Zresztą one mają grać, a grają wprost nieziemsko. Kto choć raz słuchał muzyki na sprzęcie HK wie o czym mowa. A kto nie miał okazji, może się dalej podniecać pierdziawkami od Logitecha :)

Glosniki graja fajnie, wyglad generalnie dalby rade gdyby nie te pier dolone opony. Nic dziwnego, ze sa w amerykanskim muzeum - policyjne lobby juz o to zadbalo. Donut jako podstawka kolumienek nie mogl sie marnowac na miniaturce na amazonie.

Odnośnik do komentarza
Gość Maiden

Świadczy to tylko o Twoim zaściankowym guście. Od momentu premiery pierwszego modelu (Soundstick I), głośniki są permanentnie wystawiane w nowojorskim Muzeum Sztuki Współczesnej. To o czymś świadczy.

 

Zresztą one mają grać, a grają wprost nieziemsko. Kto choć raz słuchał muzyki na sprzęcie HK wie o czym mowa. A kto nie miał okazji, może się dalej podniecać pierdziawkami od Logitecha :)

 

No tak. Skoro pan w Ameryce powiedział, że to jest fajne to jak szaremu Kowalskiemu się nie podoba to znaczy, że nie ma gustu. Gratuluję podejścia.

 

Nigdzie nie napisałem, że Oran nie ma gustu. Ma, tyle, że zaściankowy.

 

Może inaczej - jeżeli komuś leżą meblościanki czy inne boazerie, to, taki design mu się nie spodoba; to na pewno.

 

@Grzegosz: miotacz hadukenów.

Odnośnik do komentarza

 

Nigdzie nie napisałem, że Oran nie ma gustu. Ma, tyle, że zaściankowy.

 

Może inaczej - jeżeli komuś leżą meblościanki czy inne boazerie, to, taki design mu się nie spodoba; to na pewno.

 

@Grzegosz: miotacz hadukenów.

 

 

 

 

Ja mam zaściankowy? To Ty masz w domu grające wibratory, nie ja.

 

 

 

Odnośnik do komentarza

zaraz po swietach przymiezam sie do kupna macbooka mam pytanie ktora wersje wybrac ?

 

macbook pro 13

2,4 core 2 duo

4gb

250 dysk

 

macbook pro 15

2,4 intel core i5

4gb

320dysk

 

w sumie bardziej sklaniam sie ku 13 tylko zastanawia mnie ten procesor i5 czy rzeczywiscie jest wart tych pieneidzy ?

 

glownie bede uzywal do internetu, muzyki ( logic 9) i amatorskiego obrabiania zdjec filmow ;)

 

w sumie chodzil za mna pomysl tej 13 i dolozenia ramu zeby bylo 8gb bo z tego co sie orientuje to wazniejsze sa ramy niz procesor ;)

Odnośnik do komentarza

Kubson, jezeli chcesz to mozesz poczekac, lecz nie spodziewaj sie sporej obnizki cen po wejsciu do sprzedazy odswiezonych Macbookow. Te pojawia sie prawdopodobnie w lutym.

 

Ja sam kupilem na poczatku miesiaca Macbooka 13" z Core 2 Duo Unibody. Komputer genialny i tez nie przejmuj sie tak procesorem, nie on gra najwazniejsza role. To co mam zamiar w nim poprawic to dokupic 2 kosci po 4GB ramu dysk 640 GB by ten ktory mam teraz, 160 uzywac w zewnetrznej kieszeni jak pendrive ;)

 

Jezeli chcesz uzywac kompa na pare lat, do internetu, muzyki i zdjec, a cena w lutym po obnizce dalej nie bedzie cie zadowalac, to nie boj sie inwestowac w 13" Pro. Te komputery sa niesmiertelne. Po 3 latach uzywania sprzedalem czarnego Macbooka tylko dlatego, ze po prostu czas bylo pojsc do przodu.

 

Wsrod wszystkich komputerow Appla ktore mialem, a bylo ich sporo, to Unibody jest najlepszy, zdecydowanie ;) 13 Pro jest jeszcze troche lepsza od tego ktory mam ja i z czystym sumieniem moge Ci go polecic ;)

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Kubson, jezeli chcesz to mozesz poczekac, lecz nie spodziewaj sie sporej obnizki cen po wejsciu do sprzedazy odswiezonych Macbookow. Te pojawia sie prawdopodobnie w lutym.

 

Ja sam kupilem na poczatku miesiaca Macbooka 13" z Core 2 Duo Unibody. Komputer genialny i tez nie przejmuj sie tak procesorem, nie on gra najwazniejsza role. To co mam zamiar w nim poprawic to dokupic 2 kosci po 4GB ramu dysk 640 GB by ten ktory mam teraz, 160 uzywac w zewnetrznej kieszeni jak pendrive ;)

 

Jezeli chcesz uzywac kompa na pare lat, do internetu, muzyki i zdjec, a cena w lutym po obnizce dalej nie bedzie cie zadowalac, to nie boj sie inwestowac w 13" Pro. Te komputery sa niesmiertelne. Po 3 latach uzywania sprzedalem czarnego Macbooka tylko dlatego, ze po prostu czas bylo pojsc do przodu.

 

Wsrod wszystkich komputerow Appla ktore mialem, a bylo ich sporo, to Unibody jest najlepszy, zdecydowanie ;) 13 Pro jest jeszcze troche lepsza od tego ktory mam ja i z czystym sumieniem moge Ci go polecic ;)

+ 1

Zrobiłem dokładnie to samo, nie żałuje ani trochę wydanej kasy, sprzęt działa super, brakuje mi jedynie podświetlanej klawiery z Pro i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...