Skocz do zawartości

Alone in the Dark


z2djtkose

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gra ma dobra grafike ,muzyka za(pipi)i..a !!!!Fajne patenty ,gra tak po 2h wciaga calkiem ,calkiem ..Jak dla mnie mocne 8/10.Nie wiem o co chodzi ze piszecie ze grafika jest slaba zapraszam na 47 cali w Hd !! ^_^

 

gra nie ma dobrej grafiki. na pewno nie jest to to czym karmili nas producenic przed premiera. nie jest zle, ale poziom GTAIV w grze tego typu to zadne osiagniecie. Poza tym zgadzam sie calkowicie - coraz bardziej utwierdzam sie w przekonaniu ze to mocne 8/10.

 

noo srednia 71,5% to niesamowity crap confused.gif

Nie potrzebny ten sarkazm...

Przejrzałem kilka recenzji i crap to nie jest ale gra nie spelnia oczekiwan... niestety.

 

zalezy kto czego oczekiwal. Jezeli horroru, ktory co rusz sprawia ze wlosy staja deba, to fakt, nie spelnia oczekiwan. Jesli ktos, tak jak ja, nastawil sie na bardzo dobra przygodowke z elementami akcji - gra raczej przypadnie mu do gustu :)

Odnośnik do komentarza
Widze, ze duzo ludzi(na zachodnich forach) narzeka na niezbyt wygodne sterowanie, a i grafika mocno przecietna jak na takiego typu gre...no coz, ten gatunek powoli wymiera :(

 

 

Co wy macie z ta grafika ???????????.Grafa jest na poziomie zobaczcie jak wyglada pasciarsko nowy S.Hill!!!!Przesada ze grafika niby slaba ....puk puk !!!!! :huh:

 

Mam pytanko do tych co graja jak wyjsc z kibelka w parku ??? bo sa zamkniete drzwi .Dzieki za pomoc :mellow:

Odnośnik do komentarza
Jednak zdecydowalem się biorę gierkę, w sumie wyczekiwałem jej od pierwszych traillerów wiec....

 

Pytania do Lucka, piszesz że, nie ma za duzo momentów, w których można się wystraszyć, kit z tym. Ale jak z elementami przygodowymi, zagadki stoją na jakim poziomie, dużo ich jest ?

 

Jesli chodzi o momenty gdzie mozna sie wystraszyc to najwiecej jest sytuacji, w ktorych cos nagle wyskoczy/cos spadnie, zlapie Cie za noge itp. Ciary czasem przechodza po plecach. Jesli zas o zagadki to wiekszosc polega na przyniesieniu czegos zeby cos ruszyc dalej, albo odpowiednim polaczeniu kabelkow zeby odpalic samochod - jestem dopiero w 2 chapterze wiec nie wiem jak jest dalej. Ta gra ma w sobie cos co przykuwa do ekranu na zasadzie 'a co bedzie dalej?' - wczoraj usiadlem zeby chwileczke pograc, a skonczylo sie na 3h przed telewizorem... :)

Odnośnik do komentarza

Pytanie do osób, które już grają. Jestem w trzecim episodzie/sequence 3 i tam jest taka lokacja w sciekach, trzeba się przedostać do drabiny, a drogę zagradza ten cień czy co to jest i nie wiem jak się tam przedostać, z latarką nie da rady bo z tyłu mnie dopadnie, próbowałem także z tymi glowstickami, rzucałem palące się krzesła, ale nic to nie daje, help!

Odnośnik do komentarza

W sumie to zastanawia mnie jedno, czytam na forum, ze gra wcale nie jest taka zla, ze mocne 8!! Ze sie ludzie przyczepiaja a tak naprawde to nie jest tragicznie. Ale czytam recenzje na servisach i wychodzi na to, ze jest tragicznie, ze sterowanie daje d...y na calej lini, coniektorzy autorzy piszac swoja recenzje, wydaje mi sie chca juz na sile wytknac tej grze jakies plusy, rzeby nie bylo, ze oceniaja zle i okrutnie, ale wychodzi na to, ze ta gra( na ktora ja rowniez, sposrod wielu z was wyczekiwalem z wielkim zainteresowaniem) jest niewypalem i nic jej przed tym przykrym faktem juz nie jest w stanie wybronic. Uwiezcie, mialem juz przygotowane pieniadze na ten tytul ale po ocenach z sevisow internetowych jednak sie MOCNO zniechecilem. Po przeczytaniu tylu przeciwow nie jestem wstanie dac wiary slowom, ze gra jest na mocne 8, lub nie jest tak zle.

I tutaj moje pytanie do posiadaczy( szczesliweych lub nie), czy nie bronicie tego tytulu na sile, bo straciliscie na niego niemalo grosza? Czy nie zawyzacie swoich opini chocby o ciut, ciut??

Odpowiedzcie szczerze... jestem ciekawy bo samemu zdazalo mi sie dokonac niewlasciwego wyboru za nieliche pieniadze( Lost Odysey tfu!) i chcialem dac grze tyle szans ile bylo mozliwe( bezskutecznie). Zapewne powiecie, ze wchodza tu w gre wlasne upodobania ale, chyba nie spodziewaliscie sie tego do konca. Odpiszcie jak to wyglada w praniu...

Odnośnik do komentarza

Jared- dziwne bo ja właśnie przeszedłem tym sposobem o którym piszesz. Próbuj do skutku.

 

okens- nowy Alone to IMO po prostu średniak. Początek gry to rzeczywiście lekki zawód, później jest coraz lepiej. Jestem w przedostatnim rozdziale ale jeśli miałbym wskazać najbardziej irytującą wadę to wymieniłbym przede wszystkim kamerę. Dochodzi nawet do takich sytuacji, że kamera sama zmienia się z FPP do TPP i na odwrót :mellow: Po mimo to nie mogę powiedzieć, że żałuje tego zakupu (przynajmniej nie tak bardzo ;)). To tak na gorąco. Przejdę całą to postaram się dłużej opisać moje wrażenia.

 

Jeśli nie jesteś zdecydowany to pozostaje czekać na demo. Powinno pojawić się na dniach.

Odnośnik do komentarza
I tutaj moje pytanie do posiadaczy( szczesliweych lub nie), czy nie bronicie tego tytulu na sile, bo straciliscie na niego niemalo grosza? Czy nie zawyzacie swoich opini chocby o ciut, ciut??

 

Nie, mam duzo pieniedzy i mi to rybka 200 w ta czy w tamta xD a mowiac powaznie to ta gra nie kosztuje nie wiadomo ile zeby trzeba bylo jej bronic bo sie wydalo kase - jakby mnie zniechecila to bym po prostu opylil na allegro i byl te pare dyszek w plecy z nauczka na przyszlosc. Mi sie po prostu podoba i bardzo przyjemnie mi sie w nowego AITD gra :)

 

Odnośnik do komentarza

A dla mnie jest minimum ta "8" gra naprawde wciaga niektore patenty naprawde ciesza a i graficznie dla mnie rewelka , ze sterowanie do kitu ?? do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic :)

Okens ja wlasnie Lost Odysey wymienilem na Alone in the dark i jestem o niebo bardziej zadowolony ( chodz to 2 rozne gry ) .

Uwazam ze jezeli ktos chociaz troche sie napalil ogladajac trailerki to pozycja obowiazkowa , no i ta muza...... cos pieknego zaluje ze nie lyknolem kolekcjonera bo tam soundtrack byl.

Odnośnik do komentarza
A dla mnie jest minimum ta "8" gra naprawde wciaga niektore patenty naprawde ciesza a i graficznie dla mnie rewelka , ze sterowanie do kitu ?? do wszystkiego sie idzie przyzwyczaic :)

Okens ja wlasnie Lost Odysey wymienilem na Alone in the dark i jestem o niebo bardziej zadowolony ( chodz to 2 rozne gry ) .

Uwazam ze jezeli ktos chociaz troche sie napalil ogladajac trailerki to pozycja obowiazkowa , no i ta muza...... cos pieknego zaluje ze nie lyknolem kolekcjonera bo tam soundtrack byl.

Widzisz, bo ocenom takim jak 3 raczej nie wypada dawac wiary... przynajmniej nie dla gry ktora jednak wyrobila juz sobie pewna marke wsrod graczy. Ale mimo wszystko boje sie kupowac( boje sie, ze bedzie 6, a na gamikadze koles dal 5, inni daje pomiedzy 6-7) i ja sobie trego AITD daruje... czekam na Silenta

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...