Skocz do zawartości

Alone in the Dark


z2djtkose

Rekomendowane odpowiedzi

Epizod 4, sekwencja 2.

Po ucieczce autem w Central Parku przed latającymi stworami, które w chwili nieuwagi unoszą twoje autko i zrzucają z wysokości, stoje przed jakimś budynkiem, nad którym unosi się stado latających stworów. Laska przykucnięta obok palących się samochodów. Kumam, że ogień je odstrasza, ale jak mam wejść do tego gmachu? Ilekroc się zbliżę, nawet jak przy wejściu rozchajcuje ogień, to gine. Próbuje wszelkich eksplodujących butelek rzucanych w kierunku stada. Rozpalam na drodze do dbudynku ogniska, ale jak tylko zbliże się do wejścia wszystkie mnie małpy otaczają i zabijają.

 

 

PS. Chyba w żadnej grze, jeżeli chodzi o fabułę, tak często nie zdarza się smierć ;)

 

O ile dobrze pamiętam to

podrzucasz wszelkiego rodzaju wybuchowe koktajle, nie w nietoperki, ale centralnie do środka tego budynku.

 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Dzięki Maciek. Udało się. A może pamiętasz, jak tworzy się różnego rodzaju combosy z przedmiotow w marynarce. Jestem obecnie w epizodzie 5 w muzeum, gdzie

trzeba stworzyć koktail Mołotova i przykleić go do robala taśmą.

Skąd mam wytrzasnąć paliwo do tego koktailu?

 

 

Musiisz znależć plastikową butelkę z paliwem, do której przyklejasz taśmę klejącą, i obcinasz górę butelki nożem, który jest w kuchni przed tym etapem, potem

przyklejasz swój twór do pajączka, i czekasz aż wróci do gniazda, podpalasz ślad i oglądasz jak płonie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...
  • 4 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 tygodnie później...
  • 4 miesiące temu...
  • 2 tygodnie później...

Gram od niedawna i muszę przyznać, że gra jest całkiem przyjemna. Przeszkadza jedynie kamera (na szczęście większość gry da się przejść w FPP). Niestety, przyjemne i spokojne granie skończyło się z trzecią sekwencją trzecią w rozdziale siódmym. No rzesz (pipi)a, co za dureń wymyślił, żeby TRZEBA było rozwalać coś co na początku fabuły wydaje się klasycznym dodatkiem dla fanów zbieractwa. Ktoś orientuje się, czy achievement za skończenie gry wpadnie nawet jeśli ominę dwie sekwencje?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...