Skocz do zawartości

Alone in the Dark


z2djtkose

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 3 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...
Gość maciek88

Nowy Sajlent przy tym bieda - stoi twardo w miejscu i ani myśli ruszyć naprzód. Alone... raczej nie będzie mocnym horrorem, ale sama prezencja, zabawa fizyką i fajne pomysły to tłuste plusy, które miażdżą "innowacje" jakie podsuwa kolejna część SH... Mi to pasi pomimo braku głębi.

 

http://www.gametrailers.com/player/30714.html

 

Premiera 30 maja.

Odnośnik do komentarza

koncepcja ciekawa, ale jak tak patrze to z oryginalną trylogią to ma to niewiele wspólnego. w czwórke nie grałem, ale tam podobno jakieś krwiożercze taborety się siekało więc mam nadzieję, że tutaj się bardziej przyłożą.

Odnośnik do komentarza

Wrażenie? Tecdh Demko gniecie kulki. Jak to wygląda! Aż mi się nie chce wierzyć.

Coś mi się wydaje, że AitD może pozamiatać i przyćmić niektóre nadchodzące "hity"

Samo Inventory budzi respekt, świetny pomysł i wykonanie.

O fizyce nie wpomnę, to widać. Fakt, że to skrawek gry, ale daje dużą nadzieję co do pełnej wersji.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

łałałi normalnie, teraz po obejrzeniu tych tech demo jeszcze bardziej mi sie miska cieszy ze pre-order zlozylem :P

 

inventory cacy, ze tez nikt wczesniej nie wpadl na tak prosty i genialny pomysl....wykorzystanie ekwipunku tez daje rade.....mam nadzieje ze ta gra zgniecie tez klimatem....mocno zaciskam za nia kciuki....

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Na Gametrailers.com pojawilo sie duzo nowych filmikow z "Alone In The Dark"...po ich obejrzeniu jestem zachwycony :) szczeka opadala mi co pare sekund, gra jest naprawde bardzo fajnie zrealiowana, a efekty jakie generuje silnik studia EDEN robia ogromne wrazenie. Zlozylem zamowienie na Pre Ordera...szykuje sie sleeper hit na miare Bioshocka...i wcale nie przesadzam...obejrzyjcie material filmowy a sami sie przekonacie... :)

Odnośnik do komentarza

mimo, ze z horrorow wole survival w stylu RE to nowy silnik i mozliwosci bardzo mnie neca.

nawet moja dziewczyna zainteresowala sie tym tytulem, a to juz cos, bo jej ciezko dogodzic (w temacie gier, swintuchy :P )

 

Zlozylem zamowienie na Pre Ordera...

hiehie. ales sie zakrecil. zlozyles zamowienie na zamowienie ;)

Odnośnik do komentarza
A są jakies fajne momenty które generują ciary ?:D

Mozna liczyc na palcach u jednej reki. Generalnie nie ma. Szkoda.

No i właśnie to jest niezrozumiałe dla mnie.Jeżeli zabraknie klimatu grozy , nie będzie jakiś fajnych momentów w grze przy których można popuścić w spodnie to moim zdaniem duży minus dla tej pozycji..

ale zaraz, zaraz, o czym my mowimy? o grze ktora sie jeszcze nie ukazala?

po czym wiec stwierdzamy, ze malo jest momentow grozy?

Odnośnik do komentarza
A są jakies fajne momenty które generują ciary ?:D

Mozna liczyc na palcach u jednej reki. Generalnie nie ma. Szkoda.

No i właśnie to jest niezrozumiałe dla mnie.Jeżeli zabraknie klimatu grozy , nie będzie jakiś fajnych momentów w grze przy których można popuścić w spodnie to moim zdaniem duży minus dla tej pozycji..

ale zaraz, zaraz, o czym my mowimy? o grze ktora sie jeszcze nie ukazala?

po czym wiec stwierdzamy, ze malo jest momentow grozy?

Niektorzy juz grali. I elementow grozy jest jak na lekarstwo.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...