Skocz do zawartości

Alone in the Dark


z2djtkose

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 145
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Gość maciek88

ch*j z elementami grozy, ktore i tak pewnie sprowadzalyby sie do konfrontacji z tandetnym barachlem, zlowieszczymi szeptami, krwia na scianach, placzem dziecka, kolysanka, uuuu, zesralem sie. nikt nie zrobi porzadnego horroru bo gRACZE - chocbyscie nie wiem jak pisali o tym szlachetnym hobby - to ta sama grupa szarych konsumentow, co odbiorcy vivy. pomijam branzowe wyjatki (SH...). gra wyglada na chirurgicznie dopracowana przygodowke - czysty miodzio jak dla mnie. i niech bedzie do bolu liniowa. liniowosc zazwyczaj oznacza, ze wszystkie najwazniejsze dla tego typu gier bajery beda odpicowane do granic, a podstawowe mechanizmy na poziomie "tip-top" to klucz do szczescia.

 

wiadomo czy jakies demko sie pojawi? ciezko bedzie wyczarowac dwie stowki w srodku czerwca, a czlowiek by chetnie zobaczyl...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

http://www.n4g.com/News-158741.aspx

Pierwsza recenzja:

 

Graphics: 4/10

Gameplay: 3/10

Lyd: Audio: 4/10

Durability: 3/10

 

Pluss:

The summary when you load a saved game.

 

Minus:

Poor controls, slow, feels old, bad voice acting, frustrating gaming mechanics

 

Ocena: 3/10

wyglada jak fake albo zart ...

 

:krzeslem:

 

Odnośnik do komentarza

Kaszana, grafika przypomina The Darkness, wiele bajerow, az zbyt wiele ( na pasku... )

Klimat? menu tak, gra zero klimatu... latarka przydatna, ale srednio zrobione oswietlenie jak na dzisiejsze czasy, za ciemno, zbyt wiele filmikow.

 

Nagralem, odpalilem, wszystko, oryginalu nie kupie. Chyba ze spotkam sie z jakas opinia, ze w polowi gry cos sie zmienia, poczatek daremny.

Odnośnik do komentarza

Zamowilem swoj egzemplarz w sklepie PE i o ile dzisiaj zostanie wyslany to juz jutro przekonam sie czy ta gra to taka kupa naprawde. Pierwsza recenzja z Gamereactor nie nastroila pozytywnie i byem bliski zrezygnowania z zamowienia, ale jednak sie powstrzymalem. Mimo wszystko wierze w ten tytul i sprawdze co tak naprawde jest wart :)

 

EDIT: Wlasnie dostalem paczke, edycja kolekcjonerska prezentuje sie swietnie, jak sama gra - zobacze po pracy :)

 

20080620143.jpg

20080620144.jpg

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza
moze cos więcej o grze bo przymierzam sie i nie wiem czy warto ?

 

na razie odpalilem doslownie na 10 minut i pierwsze co rzuca sie w oczy to grafika. Nie jest bardzo zle, ale na pewno nie jest to to co widzielismy na screenach czy filmikach. Mamy cos w okolicach GTAIV, lecz jest bardzo nierowno, bo niektore lokacje wygladaja bardzo dobrze, podobnie jest z cieniami. Gram troche za krotko zeby ocenic sam gameplay, ale na razie zapowiada sie na calkiem niezla przygodowke z elementami-akcji. Bardzo podoba mi sie pierwszy level i akcja z ucieczka z walacego sie budynku, ktora mielismy okazje ogladac na filmikach. Pozary wygladaja bardzo dobrze, a na ekranie caly czas cos sie dzieje, a gra serwuje nam bullet time z efektownym najazdem kamery na fajne akcje. Duzo skryptow, ale mi to akurat nie przeszkadza, ba, lubie w grach skryptowane akcje :) na razie tyle :) poki co nie zaluje wydanej kasy, zobaczymy jak rozkreci sie dalej

Edytowane przez Lucek
Odnośnik do komentarza

Pogralem troche dluzej i poza grafika, o ktorej juz pisalem, nie poodobaja mi sie jeszcze niektore rozwiazania zwiazane z inventory bo np bezsensem jest to ze przy otwieraniu drzwi bohater upuszcza bron, ktora trzyma w rece. drazniace jest to ze trzeba co rusz zmieniac ekwipunek przez to :/ poza tym bardzo pozytywne wrazenia, gra mi bardzo przypomina fahrenheita. Bardzo cieszy to, ze ciagle cos sie dzieje i na nude raczej narzekac nie mozna. Poki co, jak dla mnie 8/10.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...