Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Zeratul, trochę za bardzo jedziesz po tej grze. Fakt faktem, grenade spamming na Veteranie, jest trochę przekręcony, ale w końcu to najtrudniejszy tryb. Gram w tą grę i muszę napisać, że gra jest bardzo dobra. Wszyscy porównują do wielkiego "Modern Warfare", ale imho to bez sensu, bo to inna gra. Tamta gra była wybitna.

Odnośnik do komentarza

nie rozumiem co w 4 bylo takiego wybitnego czego WaW nie ma?

W WaW tekstury sa identyczne jak w 4 (mundury i skora postaci lepiej w WaW wypadaja)

Wlacz sobie 4 na veteranie i powiedz czy jest inaczej Zeratul :) Jest tak samo tylko ze mniej sie wychylac mozna.

 

jedyne co wypada gorzej to animacje postaci, jakies takie koslawe sa

Odnośnik do komentarza

przelazlem 4 na veteranie i skrypty tez bily po oczach w koncu to CoD, nie Halo... ale Treyarch ma tendencje to sztucznego podwyzszania poziomu trudnosci na zasadzie, a niech chlopak ginie randomowo bez powodu i sie wkoriwa, my sie wytlumaczymy ze tak wyglada wojna. I owszem moze jade po grze, ale nie trawie Treyarch.

Odnośnik do komentarza

KMAĆ! Jak radzić sobie z psami? jest jakiś sposób? od czasu do czasu jakiegoś dziabnę wywalając pół magazynka, ale ogólnie to nie daję sobie z nimi rady... any help?

 

co do dyskusji - w COD4 był IMO lepszy feeling - np. bieganie (wciśnięty L3) - odgłos prawdziwego madafaki ze sprzętem, a tutaj jakoś to tak koślawo...

ale mapki rewelacja - Ground War rulez. a czołgi mogli sobie zupełnie podarować...wstyd!

Odnośnik do komentarza

Moze mi ktos powiedziec, jak przejsc(na Veteranie of koz) poczatek popjerdolonej i doprowadzajacej do korwicy misji "Blowtorch and Corkscrew" to ta misja, co japonce wyskakuja jak robin hoody spod ziemii. Siedzialem nad samym poczatkiem z 2h i za ch..ja nie moge sie posunac i centymetr do przodu. Deszcz granatow, zbedni towarzysze, morze otaczajacych mnie zoltkow, i blokujaca widocznosc trawa...

Odnośnik do komentarza

ja mam pytaneczko. kupilem sobie dzisiaj cod'a i co? i nerwy mnie biora. zaczalem od singla, przesmigalem pierwszy level... i przy loadingu drugiego wywala mnie tam z tej animacji jaks ie pojawiaja jakies statki, do menu glownego i psze blad: out of memory. nie wiem o co chodzi. 2 razy sie tak zdarzylo bo nie mam save'a z konca pierwszej misji i musze ja przechodzic raz jeszce. nie wiem o co kaman. miejsca na dysiu mam 1gb, zeby nie bylo. :/

Odnośnik do komentarza
ja mam pytaneczko. kupilem sobie dzisiaj cod'a i co? i nerwy mnie biora. zaczalem od singla, przesmigalem pierwszy level... i przy loadingu drugiego wywala mnie tam z tej animacji jaks ie pojawiaja jakies statki, do menu glownego i psze blad: out of memory. nie wiem o co chodzi. 2 razy sie tak zdarzylo bo nie mam save'a z konca pierwszej misji i musze ja przechodzic raz jeszce. nie wiem o co kaman. miejsca na dysiu mam 1gb, zeby nie bylo. :/

 

1GB to zaaaa mało.

 

Zrób sobie przynajmniej 3-4 GB wolneo miejsca na HDD

Odnośnik do komentarza
peacemaker, co zrobiles ze Ci dziala ten CoD? ja odinstalowalem patcha zainstalowalem ponownie i dalej to samo... zalamalem sie bo plytka pozyczona i jak nie dziala to bedzie na mnie.. mam wolnego 4 gb wiec to nie problem jak jest napisane z pamiecia..

 

a to samo masz? :/

 

ja miejsca narobilem z 10gb :D ale testowalem. zdecydowanie to wina patcha. wywal z game data cod:waw 1.2 taki pliczek jest tam. i zacznij ciskac od poczatku. albo wybierz druga misje, bo jednak sie zapisalo, ze przelazlem.

 

jak odpalasz giere on chce targac pacza, wiec dajesz 'kolko' zeby go nie sciagal i normalnie sie wczytuje, ale wywala Cie z PSN, wiec pacz to mus, zeby grac online. poki co mecze singla, wiec mi nie potrzebny pacz. pozatym jak miales jakies save'y to one nie sa kompatybilne w dol, bo komunikat, ze inne skrypty maja wyskakuje. dla pewnosci mozesz wywalic tez sejwy, ale jak mowie > testowalem z paczem i bez. z paczem sie wykrzacza, bez pacza dziala normalnie :)

 

wywal; patcha CAŁKOWICIE! teraz doczytalem, ze go zainstalowales drugi raz ;)

Edytowane przez Peacemaker
Odnośnik do komentarza

o zadziałało :) przejde singla potem jak cos to online :P tylko nie wiedzialem jak ten komunikat obejsc o nowym patchu, bo tam tylko mozna ok wybrac.. a to wystarczylo kolko nacisnac. :) no nic dzieki wielkie i milej gry :) moze sie online kiedys spotkamy :D a co do gry to mnie sie jak nabardziej podoba. powrot do II wojny swiatowej, na poczatku bylem strasznie w(pipi)***y teraz zadowolony. i te japonce, ach.

Odnośnik do komentarza
o zadziałało :) przejde singla potem jak cos to online :P tylko nie wiedzialem jak ten komunikat obejsc o nowym patchu, bo tam tylko mozna ok wybrac.. a to wystarczylo kolko nacisnac. :) no nic dzieki wielkie i milej gry :) moze sie online kiedys spotkamy :D a co do gry to mnie sie jak nabardziej podoba. powrot do II wojny swiatowej, na poczatku bylem strasznie w(pipi)***y teraz zadowolony. i te japonce, ach.

 

no problemo zią

 

beznadziejna sprawa tak ogolnie :/ oczywscie na forum treyarch'u cisza...

Odnośnik do komentarza
Po prostu wspaniały patch mam ten sam błąd podczas wczytywania 2 levelu, miejsca na dysku mam dużo bo jakieś 120GB. Czyli co jak chce grać online i przechodzić singla to raczej nie pogram na razie?

 

 

przejdz 2lvl bez patcha, spaczuj jak juz go skonczysz, odpal singla i zamianiast wznow gre daj "wybierz misje" i jazda od trzeciej :D u mnie zadzialalo. miącham teraz i online i w singlu

Odnośnik do komentarza

Na ps3 działa tak płynnie jak na tym filmiku : ?

 

http://pl.youtube.com/watch?v=h98mI9ikk8U&...re=channel_page

 

 

Jest to gameplay z xboxa 360 a teraz często się zdarza że gry działają na nim płynniej :(

 

 

--------------------

89% graczy uważa, że najważniejsza jest grafika, jeśli należysz do tych 11%, wklej to do podpisu.

GTA 3 100%, GTA VC 100%, GTA SA 100%, GTA LCS 100%, GTA VCS 100%, GTA 4 - Gram.

+++ na Pchlim Targu.

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza

Tak poziom trudności w tej grze to śmiech na sali. Wprawdzie przechodzę ją na X360, ale to tu niewiele zmienia. Gram na hardzie i też są akcje całkowicie debilne i człowiek ma ochotę tylko rzucać mięsem - wchodzisz do japońskiego bunkra, rzucisz granat dymny, rozwalisz kilku, ale to nic nie da, bo już koło ciebie leży kilka granatów a z oddali panowie do ciebie naparzają. W dodatku bieganie w tej grze jest zwalone masakrycznie - musisz wciskać gałkę, co jest po prostu idiotyczne i mocno komplikuje zabawę, a do tyłu też specjalnie biec się nie da. Jak dla mnie przegięcie, gdy niektóre checkpointy trzeba powtarzać nawet z 20x.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...