Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

@Dworek

 

1. Wydaje ci sie tak przez nowe tryby takie jak CTF i War dlatego ze na tych trybach przeciwnik i ty macie wyznaczone miejsce respawnu (jak w MGO czy BF:BC) wiec nie dziw sie ze jak jestes u przeciwnika w bazie to ci sie ktos na plecach spawnuej

2. No leaderbordsy wymagaja patcha bo sie nie aktualizuja

3. Mialem to tylko pare razy jak host mial za slabe lacze

 

 

ogolnie jak dla mnie CoD:WaW > CoD4

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No widać że cod 5 już masz Adi to teraz czas na nowy montage , przecież trzeba coś obejrzeć w tym oczekiwaniu na nowy montage zzirGrizza ( tego cheatera głupiego :P )

 

 

 

Tutaj oczywiscie pokaz jak można grać w cod 5 (to nie montage ) :

 

 

 

 

 

 

Grałem u kolegi na piecu i się nie zawiodłem. Gra wymiata !

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Styku celowniki laserowe sa odblokowujesz je po 75 zabiciach dana bronia tylko inaczej wygladaja,mapy sa bardaiej kolorowe.Dpostepne sa na niektorych czolgi i dla nich jest jeden dodatkowy perk.Zmianie ulegly tylko altyleria po 5 zabiciach i po 7 wzywasz owczarki niemieckie a ty biegniesz za nimi i rozwalasz gosci. Gra jest naprawde dobra i jesli ktos gral w 4 to sie nie zawiedzie na 5.

Tylko nie mówcie, że do gry osadzonej w realiach II WŚ dodali celowniki laserowe :o to o jakieś 15 lat wcześniej niż pojawiły się pierwsze wzmianki o maserach (1954r. w 1957r. pojawiła się nazwa laser). Pierwszy działający laser rubinowy to rok 1960. Więc o co chodzi :rolleyes:

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem Niemcy interesowali się dziwnymi eksperymentami dotyczącymi okultyzmu więc na te ZOMBI jestem w stanie przymknąć oko

Aha, a na muzyke z trailera pokazującego ten tryb również jesteś w stanie ?? :P. Od dawna ten tytuł wyskoczył z prostej linii gier WW II.

Odnośnik do komentarza

Dzisiaj w pracy mialem przyjemnosc odpalenia na kompie owego Calla i bodajze drugi level ( prawie jak d-day tylko ze na pacyfiku ;d ) wgniol mnie. Rozdzialka byla na 800x600 i 4xAA ( z tego co wiem nie ma tam mozliwosci duzej zmiany detali ) ale i tak poczulem moc i klimat. Juz wiem, ze kupie ta gre na ps3 i zobacze jak to sie sprawuje na 40'' calowym tv <3

Odnośnik do komentarza
Z tego co wiem Niemcy interesowali się dziwnymi eksperymentami dotyczącymi okultyzmu więc na te ZOMBI jestem w stanie przymknąć oko ;) Ale te celowniki laserowe 8)

Poprostu zle to napisalem mialem na mysli red dot sight z cod4 .Tez mialem Server Connection Timed Out ale gra sie nie konczy jak host wyjdzie z gry tak jak w 4 tylko ktos z pozostalych graczy zostaje hostem. A wie ktos z was czy jest podzial na regiony jesli chodzi o multi bo nie moge sie polaczyc z nikim z europy,tak samo bylo przez jakis czas z cod4.

Odnośnik do komentarza
hehe bingo :P ale chcialem zapytac, czy jakbym mial super exra kompa, to bylaby roznica w grafie, framerate,itd, miedzy PS3 a PC? tak samo wyglada?

 

W wiekoszosci przypadkow nie ma wiekszych roznic w grafie. Jesli jednka grasz z lupa dostrzezesz lepsze tekstury, czy lepsze AA w wersji na PC (framerate konsole maja zawsze lepsze, co dziwne). Moim zdaniem oprawa wizulana wygladasz lepiej na telewizorze 720p, niz na komputerowym monitorze. Gralem w Crysisa na wypasionym kompie, i monitorze 22 calowym (Samsung). Gra mimo, ze najbardziej zaawasnowana techniczna, nie sciela mnie z nog. Z ekonomicznego punktu widzenia, polecam konsole. :)

Odnośnik do komentarza
hehe bingo :P ale chcialem zapytac, czy jakbym mial super exra kompa, to bylaby roznica w grafie, framerate,itd, miedzy PS3 a PC? tak samo wyglada?

 

W wiekoszosci przypadkow nie ma wiekszych roznic w grafie. Jesli jednka grasz z lupa dostrzezesz lepsze tekstury, czy lepsze AA w wersji na PC (framerate konsole maja zawsze lepsze, co dziwne). Moim zdaniem oprawa wizulana wygladasz lepiej na telewizorze 720p, niz na komputerowym monitorze. Gralem w Crysisa na wypasionym kompie, i monitorze 22 calowym (Samsung). Gra mimo, ze najbardziej zaawasnowana techniczna, nie sciela mnie z nog. Z ekonomicznego punktu widzenia, polecam konsole. :)

 

 

no nieprzesadzajmy :thumbsup: , niema co porownywac grafy z extra kompa do tej co widzimy dzieki paruletnim staruszką w ps3 , nawet slepy zobaczy olbrzymią roznice w grafice ( mowie tu o rozdzielczosci, aa , anizo itp) . bo niby co tu porownywac jezeli gra na pc dziala w 1920x1080 , a na ps3 w najlepszym przypadku zanizone 720p?.i w dodatku te 1920x1080 na pc wlaczymy na 22calowym monitorze .

a co do efektów wizualnych ,typu oswietlenie, mapping, tekstury itp to ps3 w miare sobie radzi.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...