Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

A kto kupuje fps'y tylko dla singla w dzisiejszych czasach ?. Ja zawsze kupuje grę dla całości, to co daje z portfela chce przeznaczyć na wszystko co oferuje gra, chyba że za sam tryb multi zapłacę mniej :P.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

ja nawet singla nie tykam. nie skonczylem nawet pierwszej misji, bo jak dla mnie to sigiel jest nudny jak flaki z olejem. ciagle biegasz wytyczonymi sciezkami i nie mozna zboczyc z trasy nawet pol metra.

a tak poza tym to skrypt na skrypcie i czesto jak wyrwiesz sie przed swoja kompanie to widzisz jak wrogowie stoja nieruchomo i dopiero jak podbiegnie twoja kompania to zaczynaja cos robic.

jak dla mnie to rzenada.

 

za to multi piuerwsza klasa i nie ma zbytnio sie do czego przyczepic no moze dwa bledu:

- ciagle jesli w trakcie meczu host wyjdzie z gry to wywala z meczy do lobby

- ciagle nie mozna wylanczyc tego glupiego namierzania na przeciwnikow

Odnośnik do komentarza

Po pierwsze mój drogi przedmówco: "żenada" i "wyłączyć". Po drugie jest opcja wyłączenia auto aim ale nie wiem czy dotyczy wyłącznie singla. Poza tym kod sieciowy jest taki jak w COD4 i chodzi jak mu się podoba, kolor słupków ma znaczenie drugorzędne bo tnie też na "zielonym". Co ciekawe po patchu 1.02 jest więcej "kffiatków" niż przedtem. Mimo to gra się super zarówno w singlu jak i w multi :P

Edytowane przez da$io
Odnośnik do komentarza
sory ze tu pisze, ale dzisiaj dostalem swoja kopie gry i jakby byl ktos chetny to zapraszam. Gra ogolni jest za(pipi)ista, dla mnie call 4 i 5 sa takie same, lubie i druga wojne i czas rzeczywisty wiec jest git

:]:] call 5 dopiero mnie zaczal wciagac takze zobaczymy co bedzie dalej. pozdro

 

nie bardzo, raczej wole starego cod4, jest bardziej realistyczny

tam czujesz ze strzelasz, każda bron ma swój specyficzny klimat albo weź samo chodzenie

a po 2 gra jest za bardzo kolorowa

 

ale jest to nadal dobra gra, ale bez rewelki

 

Odnośnik do komentarza
juz zaczelo sie czitowanie. na mapce gdzie jest japonski dworek co rusz jakis glupek wchodzi pod podloge i moze biegac pod mapka. problem jest taki ze on nie ma sufitu nad soba, wiec wali do wszystkich jak do kaczek.

mam nadzieje ze szybko wypuszcza patcha

 

Taaaaa jeden patch już był i usunął jednego Glitcha a na jego miejsce pojawiły się nowe(w sumie to ludzie znalezli,ale nieważne).Raczej wątpie że usunął wszystkie.

A ta mapka to Castle ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jezeli IIwś wygladala tak jak w World at War, to 70% poległych pewnie zmarła od wybuchu randomowych granatów, 10% od tego, że ich towarzysz wypchnął ich na linię ognia, albo zablokował pole widzenia, 5% od kulki... a reszta w innych okolicznościach.

 

Słabe tekstury, słabe bitmapy, słaba grafika. No ale co się dziwić to Treyarch... oni jeszcze nic dobrego nie stworzyli, wiedziałem żeby się trzymać z daleka od tego CoDa tak jak swego czasu powinienem się trzymać z dala od trójki. Skrypty, skrypty i żal. Jedyne co poprawili, to że wróg czasem strzela nie do ciebie, jak jesteś otoczony przez towarzyszy... Ogólnie single słaby i biedny, czyli w stylu dewelopera... Resistance 2 je tą grę na śniadanie...

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...