Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

@ TheBesTia

Z tego co mi wiadomo to w CoD4 też jest masa glitch'y. Może nie aż takich jak mówicie, że są w CoD:WaW typu wchodzenie pod mapę, ale na pewno są :) Większość z nich poznawałem na PC, ale wersje te niczym się nie różnią.

 

A teraz żeby nie było OT to zapytam tak dla pewności - W CoD:WaW jest co-op dla dwóch graczy na jednej konsoli? Z góry dzięki za odpowiedzi i pozdrawiam :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Na XO tak, czyli pewnie na PS3 też, wysyłasz zaproszenia, i z ekipa z lobby można iść na mecze rankingowe.

 

Swoją drogą dzisiaj skończyłem veterana, dla mnie o wiele trudniejszy niż w 4. Granaty o sile rażenia moździerza, i cholerna misja 14 "Heart Of The Reich" to przegięcie pały.

 

 

Ha Ha Ha misja "Heart Of The Reich" to wielka pomyłka ogolnie lazisz po granatach. Zastanawia mnie odkad goscie maja celnosc rzutu granatem co do 20 cm a czasami nawet jeszcze blizej jak sie schowasz za cos to i tak granat lezy pod nogami. Na jakies 5 godzin raz udalo mi sie przedostac ale pozniej pomylka z granatem i musze znowu to pokonywac juz mnie kur...a opetała rozumie wszystko ze snajper cie sciagnie z daleka i nie dasz razy wykosic 7 typkow ale z tymi granatami to jest totalne przegiecie a kompanie to NIEPEŁNOSPRAWNI DEBILE. Szkoda słów na misje "Heart Of The Reich" Rozumie że to Poziom Veteran ale tych granatów powinno być około 60% mniej. Cieżko jest kogoś zobaczyc jak rzuca granaty znajdzie sie 2 czasami 3 typków pytanie jest skad sie biora te granaty. Misja w obozie wejdz do namiotu i patrz na zewnatrz tak zebys widzial czy cos wpada od zewnatrz do namiotu i tak po jakim czasie wyrośnie ci granat pod nogami ciekawe jak on tam sie znalazł. Ide sie dalej wkur...ć dużo osób sobie odpuscilo ta gre. :diablo:

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

Heart Of The Reich " Dzisiaj juz lepiej na 3 godziny grania kolo 10 razy udalo mi sie przedostac do tego budynku z prawej strony tylko za jakis czas wpadaja zołnierze do niego. Pytanie za 100 punktów czy punkt kontrolny jest przy 3 dziale dopiero jak je zniszczysz..? :wacko::starwars:

 

To jest moment jak masz juz zaliczone 2 dziala..

:diablo:

Jest maly sposob na przejscie do budynku co jakis czas udaje sie tam dostac. Zapomnij o rzucaniu granatow. zaczynasz misje biegniesz w prawo kolo spalonego czolgu pozniej chowasz sie za 1 oslona i kucasz czekasz az tanka cie minie zeby oslonic twoj zad wtedy stajesz i biegniesz do 2 oslony kucasz i tam czekasz gora 5 sekund a pozniej na pale bieg do budynku i kiluj co zobaczysz po drodze, ten moment jest najgorszy najczesciej tu padam. Jak jestes w budynku przyklej sie do sciany tej srodkowej bo zaraz bedzie zolnierz po prawej stronie zabijam go. No i tu sie kaczy moja misja bo jak wychodze za sciany leci grana a za nim biegnie nastepny oszolom i on mnie kiluje probowalem wybiec spowrotem na plac ale tam czasami jest zagubiony niemiecki zolnierzyk i robi tez kuku. :diablo:

 

:puk: Bardzo bym chcial zobaczyc jak przechodza ten moment tworcy gry. Pewnie by faki lecialy z ich strony jak by spedzili na jednym momencie jakies 5h. Wylaczyli konsole z nerwow i na drugi dzien spowrotem katowali ten bardzo fajny watek. :puk:

 

"Heart Of The Reich " Moze mi ktos powiedziec gdzie jest punkt kontrolny bo rozwalilem trzecie dzialo i o dziwo nie ma punktu kontrolnego to znaczy ze musze 4 rozwalic i dopiero je dostane? Ciekawe bo do 4 strzelałem z bazuki i jego nierozwalilo. Irytuje mnie ta misja juz ech... :wkurzony:

 

 

Bardzo prosze zeby ktos mi odpisal gdzie jest nastepny punkt kontrolny po rozwaleniu 2 dzial.... Z gory dziekuje..:)

Odnośnik do komentarza

Udalo sie przejsc pod 3 dzialo podlozylem ladunek a 4 rozwalilem bazuka. Teraz problem jest z wejsciem do budynku stoje przy schodach a te szwabskie swinie wybiegaja z budynku jak wsciekle osy. :) wybijam ich z ukrycia ale zaraz znowu sa na swoich pozycjach to chyba najtrudniejsza misja jaka kiedy kolwiek widzialem w grach.

Edytowane przez DaniDevil
Odnośnik do komentarza

I to zdrowo daje popallic :) widze maja celnosc snajpera kazdy prawie trafiony strzal jesu wytrzymam do konca gry na veteranie bo juz brak nerwow.

 

Jakies rady likwiduje tych na wyzszych kondygnacjach ide w lewo tam tez robie czystke pozniej prawa strone i klopoty zaczynaja sie z typkiem na schodach kiluje go ale spowrotem wbiega tam inny typek.

 

Ok dałem rade Veteran skonczony....! teraz sobie na easy przejde dla relaksu:D bo to była masakra a nie przyjemnosc z gry:D :diablo:

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Potrzebuję Waszej pomocy. Ostatnio ściągnąłem patcha do CoDa. Następnie chciałem kontynuować swoją rozpoczętą kampanię i tu pojawiła mi się informacja, że mój save jest niekompatybilny. Udało mi się uruchomić kampanię ponownie ale niestety na poziomie rekrut. Co mam zrobić, żeby móc kontynuować moją kampanię od misji na której ostatnio skończyłem ale na veteranie. Jakoś nie uśmiecha mi się ponowne przechodzenie pierwszych 5 misji ponownie. Bardzo proszę o pomoc. Pozdrawiam i dziękuję za odpowiedzi.

Odnośnik do komentarza

Miałem to samo i jak przeszedłem całą grę to nawet nie dostałem Trofeum za przejście, nie mówiąć już o tym, że 3/4 gry przeszedłem na hardzie (wtedy właśnie dostałem taki komunikat jak Ty) czego gra w ogóle nie uwzględniła :(. W Mission Select mam dostęp do wszystkich misji ale nie mam tam żadnych odznak (normalnie pokazują na jakim poziomie przeszedłeś daną misję) tak jakbym tej gry w ogóle nie przechodził. Dopiero jak zacząłem wybierać misje i przechodzić jeszcze raz to dostaję odznaki. Super nie?! ;)

Edytowane przez Incognitos
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...