Skocz do zawartości

Call of Duty: World at War


LucasFGW

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 299
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Na amerykańskim PS Store jest dostępne demo. Ściągnąłem, pograłem i trochę się zawiodłem grafiką. Tekstury są jakieś rozpiskelowane, a cały obraz jakiś nieostry i jakby rozmazany. Czy w pełnej wersji grafika wygląda podobnie, czy może to jakieś stare demo?

Też sprawdziłem to demko. Ta gra jest strasznie brzydka, animacja niemal z poprzedniej generacji. Ogólnie jeżeli chodzi o kwestie techniczne, KZ2 odstawia CoD: WaW o kilka okrążeń. Jeżeli MW2 śmiga na tym samym silniku, to nie ma szans aby prezentował sie tak jak KZ2.

Odnośnik do komentarza

Tak mi sie spodobała że przeszedłem w dwa krótkie wieczory na najtrudniejszym poziomie, jak do tej pory 2 po Uncharted gra na ps3 ktorą przeszedlbym jeszcze sto razy w przeciwienstwie do KZ2 gdzie przechodziłem go 3 razy z przymusu. Kończąc codwaw czułem szczescie i ciarki, a killzona... ulgę że już sie skonczył :P i nie zawsze grafika gra pierwsze skrzypce i ciekawi mnie co was tak jara w grafice kz2...

Odnośnik do komentarza

cod 5 skonczylem na x360, teraz sobie sprawilem wersjie ps3 coby pograc online, szczegolnie w nazi zombies. w zwiazku z tym mam pytanko.

 

gra ktokolwiek jeszcze na 1 planszy nazi zombies? przymierzam sie do ktoregos map packa ale chcialem wczesniej pograc online na mapie ktora w miare znam. mam tylko "oczekiwanie na jeszcze 1 gracza..." i czekam.

moze cos zle ustawilem?

ewentualnie jesli ktos mialby ochote na partyjke w nazi zombies to jestem chetny na ustawke :)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...
  • 2 miesiące temu...
  • 1 miesiąc temu...
  • 3 miesiące temu...
  • 13 lat później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...