Skocz do zawartości

Gears of War 2


wiiboxstation

Rekomendowane odpowiedzi

Pograłem przez ten weekend sporo, głownie z burgerami na mappackach i muszę przyznać, że ciekawy był ten weekend. Po pierwsze jak dla mnie smoki mogą tak zostać, po drugie w pakiecie falshback powinno zostać 4 graczy. Zwróćcie uwagę, że to mapy z 1ki tworzone pod 4 graczy w teamie i do takiej ilości "ludzia" są one idealne. W ogóle lagów jakby mniej, albo sam też dostawałem hosta i na Anxie nabijałem chwaląc się mało skromnie 54 fragi (44 na +) ale inni też fragowali ładnie, więc chyba nikt nie miał lagów, co nawyżej standardowy delay na o-fhoście :P Widzę, że Epic powoli małymi kroczkami idzie w dobrym kierunku, szczególnie po tym co piszą na oficjalnym forum, że jest ewentualność pozostawienia smoków nie wywracających, a jedynie z efektem stun. Generalnie coraz bardziej podoba mi się ta gra w multi. Tylko losowanie mnie do lobby, gdzie jest 9 Meksykanów z hostem i ja z Polski - jest nadal dużym nieporozumieniem...

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
Witam czy mógłby mnie ktoś o świecić jak ma być z tym dodatkiem All Fronts Collection? Co on będzie zawierał?

To ma być:

-3 dotychczasowe mappacki?

-7 nowych map

-rozdział Road to Ruin?

za 1600MSP/ lub 20$/E

 

Combustible Map Pack

Snowblind Map Pack

Mapki z GOW1

7 nowych map, dodatkowy rozdział Road to Ruin.

za 1600 M$ 28/07/2009 ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Sa jakies nowe patche czy cos takiego?

Przez 3 miesiace nie gralem i zastanawiam sie czy sa jakies zmiany na plus

Duzo ludzi przestalo w to grac i wrocilo na stale do jedynki?

Ja pierwszy raz w Gearsy 2 na multi gralem dopiero w lutym i grało się bardzo średnio. Wróciłem do nich po nowym systemie rang.

Dziś, +/- raz na dziesięć meczy (ja gram tylko strażnika-pojmanie) jest jakiś dyskomfort w postaci opóźnienia strzału z shotguna, takie lagi postaci, że przebiegają 3x szybciej albo że pojawiają się nagle za nami, to miałem bardzo dawno, już nie pamiętam kiedy.

Ogólnie ja bym polecał, przez ten czas poprawili bardzo dużo.

Nie ma pilarzy, nie ma lagów, mecze wyszukują się szybko.

Odnośnik do komentarza

Słuchajcie, czy mając konto na UK mogę bez problemu ściągać te mapki? I czy ten Dark Corners też sciągne? Nie ma blokady regionalnej? Bo sam juz nie wiem, niektórzy mówią, że mają, a inni sobie nie mogą ściągnąć.

 

Mam też konto na JuEsEj...

Edytowane przez MaZZeo
Odnośnik do komentarza

Zacheceni (ja i Soul) Waszymi pochlebnymi opiniami na temat multiplayera postanowilismy, po wielomiesiecznej przerwie, dac temu szrotowi jeszcze jedna szanse. I chyba gramy w inne gry, bo teraz gra sie jeszcze gorzej. Nie mozna biegac, bo zanim strzelisz/zmelujesz mijaja wieki i jestes flakiem. Nie mozna rollowac, bo jestes flakiem. Flamethrower to teraz jakas uberrzeznicka bron - spotkasz kolesia z flamem i, tak, jestes flakiem. I te lagi, ktore robia z Ciebie flaka. Generalnie trzeba mocno sie napocic zeby nie zostac flakiem. Lobby dziala, ale na nerwy. Generalnie jest zle, panuje totalny random, nie wchodza gwaranty (wsadzam kucajacemu kolesiowi lufe w morde, strzelam dwa razy, a on wstaje i robi ze mnie flaka, no K.U.R.W.A.). Nie rozumiem jak epic moglo nie zrobic client side hit detection, zenada. Trzeba czekac na CODMW2, bo z tego juz nic nie bedzie.

Odnośnik do komentarza
Zacheceni (ja i Soul) Waszymi pochlebnymi opiniami na temat multiplayera postanowilismy, po wielomiesiecznej przerwie, dac temu szrotowi jeszcze jedna szanse. I chyba gramy w inne gry, bo teraz gra sie jeszcze gorzej. Nie mozna biegac, bo zanim strzelisz/zmelujesz mijaja wieki i jestes flakiem. Nie mozna rollowac, bo jestes flakiem. Flamethrower to teraz jakas uberrzeznicka bron - spotkasz kolesia z flamem i, tak, jestes flakiem. I te lagi, ktore robia z Ciebie flaka. Generalnie trzeba mocno sie napocic zeby nie zostac flakiem. Lobby dziala, ale na nerwy. Generalnie jest zle, panuje totalny random, nie wchodza gwaranty (wsadzam kucajacemu kolesiowi lufe w morde, strzelam dwa razy, a on wstaje i robi ze mnie flaka, no K.U.R.W.A.). Nie rozumiem jak epic moglo nie zrobic client side hit detection, zenada. Trzeba czekac na CODMW2, bo z tego juz nic nie bedzie.

Lol, lamki z was i tyle.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...