Skocz do zawartości

Dragon Ball Z Burst Limit


chrno-x

Rekomendowane odpowiedzi

Średnio przypadł mi do gustu ten DB... system podobny do Budokai, ale jakoś dziwnie rozwiązana energia Ki (której nie da się ładować jak poprzednich częściach). Ogólnie bardziej podobał mi się Tenkaichi 2/3 (choć Budokai'a 3 też dobrze wspominam).

Grafika natomiast bardzo przyjemna (chyba 4x AA), niezłe modele postaci. Niestety trochę nazbyt zalatuje renderowym (a nie kreskówkowym) stylem. Powinni też cel-shadingiem zarzucić otoczenie.

Edytowane przez Emet
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 35
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Fajna grafika i dynamika walk. Spodobaly mi sie uniki, teleporty i ogolnie duze zamieszanie. Co odrzuca? Dziwny system Ki, automatyczne wlaczanie sie scenek przerywnikowych (typu Raditz's Mistake) i straszna masherka. Klikasz niewiadomo co, a takie cuda na ekranie sie tworza ze glowa mala.

 

Ogolnie to tak. Mala ilosc postaci (chodzi mi glownie o nie pokrycie calego DBZ, GT jest mile widziane ale nie obowiazkowe), mala ilosc aren (5? to jakis zart?), brakuje zniszczalnosci srodowiska (postacie sie tak napieprzaja, ze jakis kraterek by sie przydal).

 

Czy kupie? Chcialbym, ale priorytet maja inne gry i cos mi sie wydaje, ze DB:BL nie znajdzie sie w mojej malutkiej biblioteczce gier ;]

Odnośnik do komentarza

Fajnie że powrócili do stylu walki z Budokai 3.Spoko jest też szybkośc walk(dynamika),ale 8), mała ilośc postaci,mała ilośc aren,jak przeciwnik uderzy w ziemie z dużą siłą to nic się z nią nie dzieje(zniszczalnośc otoczenia).Ogólnie DB nie zaczyna dobrze swej przygody z PS3.

Edytowane przez Dworek
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Jako, że gram od wczoraj pragnę podzielić się moimi odczuciami co do gry. Jestem fanem Dragon Balla więc proszę zwrócić na to szczególną uwagę.

 

Grę odebrałem wczoraj w sklepie i czym prędzej pośpieszyłem do domu. Grę otrzymałem w fajnym kartonowym pudełku razem z filmem Dead Zone. Gra szybko trafiła do czytnika konsoli. Swoje pierwsze kroki w grze skierowałem do options aby włączyć opcję z japanise vocie acting. Szybko przechodzę tutorial i mogę zacząć Z Chronicles, czyli główny tryb gry. Pierwsza walka: doskonale znana z demka DBZ. Przechodzę ją szybko i skutecznie (rating Z ^^), a następnie przechodzę kolejne walki. Nic specjalnego. Pokonujemy kolejnych rywali bez większych problemów. Walki już tak nie rajcują jak w demku. Mało kombosów. Cały czas klepie się to samo combo ( [] [] [] [] /\ + R2 + O) i jazda. Od czasu do czasu używamy aura spark, czy tam używamy Kaiokena i SSJ (w późniejszych etapach gry). Postaci mało, aren również. Brak Buu Saga.

Ciekawym (i jedynym) elementem dodatkowym są Drama Piece, które zdobywamy podczas walk. Ocb ktoś zapyta. Są to power up'y dziękui którym nasz atak/obrona/fatiuge wzrasta/maleje, albo nasze KI napełnia się szybko/powoli. Zdobywamy je dzięki odpaleniom scenek podczas walki. Aby zdbobyć je wszystkie trzeba parę razy ponawiać tę samą rundę. No sorry ale mnie to nie bawi. Lepsze było rozwiązanie z Budokai'ów gdzie zdobywaliśmy pieniądze za które można było kupić coś konkretnego.

 

Brakuje tego czegoś!! Fani powinni w to zagrać, skopać pupcie frezera, obić buźke Cell'owi zmienić się w Saiyana i położyć Vegetę na kolana!

 

grałem tylko w singla. W weekend mam zamiar pograć z bratem, Wtedy zobaczymy czy grę warto zatrzymać czy oddać do sklepu i wziąc np MGSa 8)

 

+

Kamehameha ^^

japońskie głosy do wyboru

6 poziomów trudności

dynamiczne walki

online

ładne pudełko :lol:

 

-

mało trybów (story, survival, i jakieś 2 dodatkowe)

wtórność

cena

online (lagi) czy bijatykach to katorga

 

 

Ja chcę jakiegoś RPGa w świecie DBZ!!!!

Edytowane przez Olsen
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...