Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Uszanowanie

 

Mam malutki problem wczoraj zakupiłem grę, włączyłem a tu mały zonk. Chodzi mi o cienie, wszystkie cienie wydają się takie prążkowane tzn. drzewo rzuca cień i jest on elegancki ale nie jest jednolicie szary tylko w prążki. Ciężko mi wytłumaczyć jak to wygląda ale rzuca się od razu w oczy. I tu moje pytanie czy ktoś ma ten sam problem czy to tak ma wyglądać? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź jak ktoś ją zna :) .Pozdrawiam once again

Odnośnik do komentarza
Uszanowanie

 

Mam malutki problem wczoraj zakupiłem grę, włączyłem a tu mały zonk. Chodzi mi o cienie, wszystkie cienie wydają się takie prążkowane tzn. drzewo rzuca cień i jest on elegancki ale nie jest jednolicie szary tylko w prążki. Ciężko mi wytłumaczyć jak to wygląda ale rzuca się od razu w oczy. I tu moje pytanie czy ktoś ma ten sam problem czy to tak ma wyglądać? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź jak ktoś ją zna :) .Pozdrawiam once again

 

 

klocek nie radzi sobie z taka grafa i cienie wyswietlane sa prawdopodobnie co 2 linie podobny zabieg jest np na drzewach np w bad company(na niektorych teksturach wyswietla siatke)...

Odnośnik do komentarza
Uszanowanie

 

Mam malutki problem wczoraj zakupiłem grę, włączyłem a tu mały zonk. Chodzi mi o cienie, wszystkie cienie wydają się takie prążkowane tzn. drzewo rzuca cień i jest on elegancki ale nie jest jednolicie szary tylko w prążki. Ciężko mi wytłumaczyć jak to wygląda ale rzuca się od razu w oczy. I tu moje pytanie czy ktoś ma ten sam problem czy to tak ma wyglądać? Pozdrawiam i czekam na odpowiedź jak ktoś ją zna :) .Pozdrawiam once again

Też tak mam.Z daleka cienie wyglądają git,ale z bliska przeciętnie.

Odnośnik do komentarza

ja jakoś nie widze prązkowanego cienia a patrze i z bliska i z daleka (w rozdziałce 720p) z bliska widać jak cien daje kazdy listek z osobna i kazdy listek jest mocno cieniowany (nie prązkowany) ale całosc daje niby taki efekt - tzn cała gałąź bo kazdy listek jest osobnym cieniem

moze na mniejszych rozdzielczosciach nie widać tego tak dokładnie - kazdego listka cień i niby widać prążki

a jak pierwszy raz odpaliliscie gre i gra poprosiła o ustawienie ciemnosci/czerni to czy zostawiliscie tak jak było - tzn po środku??

 

inne pytania

 

czy gdzieś widać ile zostało tabletek na malarie?

czy taśmy Szakala są tylko do zbierania czy coś można gdzieś za nie dostać?

 

Odnośnik do komentarza

Mam 2 pytanka - Rozumiem, żeby mieć lek na malarię trzeba robić misje "underground" - tylko problem że przyszedłem do kościoła gdzie wskazuje mi marker na misje...a tam nikogo niema :/ - co jest? czy mam przyjść o innej porze?

+ gdzie można sprawdzić ile mamy pastylek do końca - bo to denerwujące jest, że w środku misji okazuje się podczas ataku, że niema się już piguł :/

Odnośnik do komentarza
Mam 2 pytanka - Rozumiem, żeby mieć lek na malarię trzeba robić misje "underground" - tylko problem że przyszedłem do kościoła gdzie wskazuje mi marker na misje...a tam nikogo niema :/ - co jest? czy mam przyjść o innej porze?

+ gdzie można sprawdzić ile mamy pastylek do końca - bo to denerwujące jest, że w środku misji okazuje się podczas ataku, że niema się już piguł :/

 

odpowiem częściowo

misje podziemia/underground są aktywne tylko wtedy jak przy markerze jest wykrzyknik, jak go nie ma zrób jakąś inną misje (najlepiej którejś frakcji) powinnien sie wykrzyknik pojawić

 

Odnośnik do komentarza
Mam 2 pytanka - Rozumiem, żeby mieć lek na malarię trzeba robić misje "underground" - tylko problem że przyszedłem do kościoła gdzie wskazuje mi marker na misje...a tam nikogo niema :/ - co jest? czy mam przyjść o innej porze?

+ gdzie można sprawdzić ile mamy pastylek do końca - bo to denerwujące jest, że w środku misji okazuje się podczas ataku, że niema się już piguł :/

 

odpowiem częściowo

misje podziemia/underground są aktywne tylko wtedy jak przy markerze jest wykrzyknik, jak go nie ma zrób jakąś inną misje (najlepiej którejś frakcji) powinnien sie wykrzyknik pojawić

Nie mozesz sprawdzic ile pozostalo Ci tabletek.. Gdy polkniesz ostatnia twoj bohater zajrzy do pustego pojemniczka rzeby dac Ci znac, ze masz problem :) wtedy automatycznie gdy dojdziesz do kosiola bedzie tam czekal na Ciebie ksiadz... nie jestem w 100% pewny ale jesli zajmiesz sie ta sprawa odrazu raczeni nie dostaniesz ataku dopuki nei zdobedziesz nowych tabletek.

Odnośnik do komentarza
Jak rozegrać te dodatkowe misje w Far Cry 2?

 

wszystkie co nie dotyczą frakcji są dodatkowe

czyli

misje podziemia

misje z masztów komórkowych

misje od handlarzy bronią

 

zawsze są jakieś misje aktywne wtedy kiedy nie robisz misji głownych (czyli tych dla jednej z dwóch frakcji)

aktywne misje zaznaczone są wykrzyknikiem przy ikonkach (na mapie)

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...