Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

Są jakieś wałki z sejvami? do tej pory nie zauważyłem nic

To żebyś się nie ździwił podczas długiej sesji, bo ja musiałem połowe gry przejść na jednym save'ie (około 3 save'y było zbugowane - godzina gry prawie. Są wałki, na bodajże każdej platformie, chyba że to naprawili.

 

 

Sejvuje dosyć często i narazie jest ok. a z sejvów to kozystam tylko jako continue po włączeniu gry

\

Edit. Jak zdobyć diament w Petro.....(taka stacja kolejowa ) i walizka jest na dachu pociągu? skakałem na to z silosu obok ale się zabijam wtedy. Druga lokacja Stary autobus w dżungli niedaleko takiej wioski na wodzie. ( wszystko na górnej mapie) I jak na danej minimapie pisze w rogu liczna dimentów to to jest liczba wszystkich diamentów w okolicy, zebranych w okolicy czy pozostałych do zebrania? No i gdzie mam zawieźć taśmy szakala?

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza
Multi ssie paulke w tej grze - 0 powera broni, wszystko takie slamazarne,itp. Single ok ale tez nie z wyzszej polki jak COD4 czy L4D

 

single jest mocny, za to multi zasysa zdeka - dobiłem do 10 ranku i olałem bo już nie miałem cierpliwości do tej gry

 

Suboshi, tej licznik to pokazuje ile tego łącznie jest w kwadracie

a co do taśm to nie wiem, mam kilka ale fabuła u mnie stoi na 14%, szlajam się po krzakach ciągle (side questy i diamenty)

Odnośnik do komentarza
Są jakieś wałki z sejvami? do tej pory nie zauważyłem nic

To żebyś się nie ździwił podczas długiej sesji, bo ja musiałem połowe gry przejść na jednym save'ie (około 3 save'y było zbugowane - godzina gry prawie. Są wałki, na bodajże każdej platformie, chyba że to naprawili.

 

 

Sejvuje dosyć często i narazie jest ok. a z sejvów to kozystam tylko jako continue po włączeniu gry

To ci mówie, żebyś się nie ździwił, bo póki nie zginiesz lub nie załadujesz gry nie jesteś w stanie rozpoznać czy save zbugowany, czy nie. A ja miałem kilka save'ów zbugowanych i na tych bugach musiałem przejść kampanii 45%. Ty czytaj dokładnie co ja pisze :)

Odnośnik do komentarza

Pograłem już trochę i powiem, że na razie to jest to jakieś... dziwne. Niby za(pipi)iście się gra, niezły klimat (IMO klimatycznie wygląda jazda samochodem), no ale jak długo można do cholery jeździć autem :/ Więcej przystanków autobusowych by się przydało. No i akcji trochę za mało - trzeba się po cichu przekradać bo goście mogą z łatwością zabić, jak są w dużej grupie.

Edytowane przez miki77
Odnośnik do komentarza

Przystanki są nawet nieźle rozmieszczone, a dzieki temu ze czasami trzeba przejechać jakiś odcinek autem to dzieki temu odblokowywuje się domki, blokady an drogach i znajduje diamenty. jakos specjalnie za diamentami by mi się ni chciało jeździć. Poporstu jak jade i widz ze się zaczyna swiecic radar to wtedy szukam. Najbardziej mnie denerwuje to że nie moge nosić jednocześnie snajperki i AK 47 bo ta wielka maszynówka ma zbyt mocny odrzut.Może mi ktoś napisac jak zdobyć diament na autobusie? taki zdezelowany, daleko od niego zwalone drzewo , od frontu skrzynia i z boku skrzynia i na niej opona ale dalej za wysoko zeby doskoczyć.

Odnośnik do komentarza
Ja również mam ten cholerny bug. Na początku myślałem, że to wina konsoli albo płyty, ale freezy co 10 minut w jednej grze nie mogły być przypadkiem :/ Nie chce mi się jednak zaczynać od początku - może jakoś przetrwam do końca.

Przejdź XX% gry i zapisuj jak gdyby nigdy nic - tylko nie zgiń. Mnie nie działał save'y od 45% do 90% przejścia kampanii ...

Odnośnik do komentarza

Zrobiłem 25% gry. Jeszcze do 20% byłem nastawiony pozytywnie, że coś się zmieni. Jak jest dalej ? Nie wiem co jest nie tak w tej grze. Niby nigdy nie przeszkadzało mi łażenie w FPS'ach, ale tutaj to łażenie w większości opiera się na dotarciu z punktu A do B. Pozornie teren jest ogromny i jest otwarty, ale tak na prawdę to nie do końca. Większość to jakieś ścieżki którymi trzeba przejść i nie ma bata, a opcja, że można polatać w koło budynków włącza się tylko w jakiś poszczególnych miejscach :/ Spodziewałem się, że będzie o wiele więcej frajdy w podkradaniu się, ustawianiu na jakieś wysokiej pozycji i zdejmowaniu ze snajpy czarnuchów, a tu dupa. Ta nuda po prostu niszczy całą grę ! A po trailerach byłem nastawiony na super hit. PCetowy FC miało jednak to czego te konsolowe niestety chyba nie zdobędą. No i jeszcze jak czytam o tych save'ach to załamka. Chyba rozczarowanie roku.

 

Zastanawiam się czy jest sens grać dalej czy może wymienić się na coś innego, bo teraz trochę przymuszam się już do grania. Fabuła jakoś nie porywa, więc w sumie żadna strata wymienić teraz. Więc jeszcze raz zapytam, czy później gra nabiera trochę większego tempa ?

Odnośnik do komentarza
LOL! Dziwna sprawa, ja mialem tam inny problem.. otoz wytluklem "wszystkich" na zwenarz i nie potrafilem sie dostac do budynku, probowalem wszytskigo( wskoczyc na dach, cokolwiek) okazalo sie, ze nie zabilem jeszcze jednego drania ktory ukryl sie gdzies za stodola/ garazem, w srodku jesli pamietam jest czterech murzynow, trzech sobie kuca, ejden stoi( ale moze mnie pamiec zwodzi) i to wlasnie ten stojacy w salonie powinien zaczac z toba gadac... jesli masz buga to moze zajmij sie jakas inna misia( wiem... nie masz tabletek, ale mozesz sprobowac) a dopierdo potem zajac sie jeszcze raz tym. Jednak to tylko sugestia.

 

Miałem identycznie ze dwa razy kiedy chciałem odblokować "legowisko". Jeden z kolesi tak się schował, że nie mogłem go znaleźć, chodziłem na około chatki, właziłem w każdy krzak…wyparował. Przez to nie mogłem odblokować stacji do sejwowania. Później wracając w to samo miejsce udało mi się wybić wszystkich i jakoś poszło…

 

Pytanko, zrobiłem kilka misji dla handlarzy bronią i po skończonej 3-ej czy 4-ej już ich nie dostaję (przez co mam zablokowaną część ekwipunku w sklepie i nie mogę go kupić). Po prostu na mapie nie pojawia się ikonka z możliwością wykonania następnych misji. Czy jest to związane z tym, że jestem dopiero w pierwszym akcie gry (głównego wątku fabularnego) ? Bo jeśli chodzi np. o stacje przekaźnikowe to nie ma problemu, wciąż są dostępne a zrobiłem chyba ich nawet więcej niż dla handlarzy bronią.

Odnośnik do komentarza
LOL! Dziwna sprawa, ja mialem tam inny problem.. otoz wytluklem "wszystkich" na zwenarz i nie potrafilem sie dostac do budynku, probowalem wszytskigo( wskoczyc na dach, cokolwiek) okazalo sie, ze nie zabilem jeszcze jednego drania ktory ukryl sie gdzies za stodola/ garazem, w srodku jesli pamietam jest czterech murzynow, trzech sobie kuca, ejden stoi( ale moze mnie pamiec zwodzi) i to wlasnie ten stojacy w salonie powinien zaczac z toba gadac... jesli masz buga to moze zajmij sie jakas inna misia( wiem... nie masz tabletek, ale mozesz sprobowac) a dopierdo potem zajac sie jeszcze raz tym. Jednak to tylko sugestia.

 

Miałem identycznie ze dwa razy kiedy chciałem odblokować "legowisko". Jeden z kolesi tak się schował, że nie mogłem go znaleźć, chodziłem na około chatki, właziłem w każdy krzak…wyparował. Przez to nie mogłem odblokować stacji do sejwowania. Później wracając w to samo miejsce udało mi się wybić wszystkich i jakoś poszło…

 

Pytanko, zrobiłem kilka misji dla handlarzy bronią i po skończonej 3-ej czy 4-ej już ich nie dostaję (przez co mam zablokowaną część ekwipunku w sklepie i nie mogę go kupić). Po prostu na mapie nie pojawia się ikonka z możliwością wykonania następnych misji. Czy jest to związane z tym, że jestem dopiero w pierwszym akcie gry (głównego wątku fabularnego) ? Bo jeśli chodzi np. o stacje przekaźnikowe to nie ma problemu, wciąż są dostępne a zrobiłem chyba ich nawet więcej niż dla handlarzy bronią.

 

reszte odblokujesz niszcząc konwoje na połodniowej mapie. ( zauważyłęm ze na pólnocy jak nie udał mi sie atak to i tak jeździli w kółko a teraz na dugiej mapie jak się coś zchżani to uciekają). Dla rozwiania wczesniejszych watpliwości można dowolnie przemieszczać się pomiędzy mapami więc zdobywanie domków i diamentów można zrobić w każdej chwili , jedynie sidequesty najlepiej wykonac przed ostatnią misją w act1.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...