Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

jak ktos zainteresowany na blogu 2 showshowshowshow z FC2

Jako ciekawostkę dodam, że masz poważną konkurencję - znany wtajemniczonym osobnik o ksywie kominek zaczął również bawić się w wideorecenzje na swoim blogu, tutaj bezpośredni link do filmiku: http://pl.youtube.com/watch?v=Mi7P-NWQ8JI całkiem fajne, ale uwaga - koleś nie lubi konsol !

 

Ma głos jak Postal :P No kurde - jakbym słyszał żałosne teksty z tej żałosnej gierki :D

Nie no, chce być śmieszny, raz czy dwa mu wyszło.

A moim zdaniem daje rade :lol:

Odnośnik do komentarza
No przecież masz 68% gry za sobą...

 

Na 100 % skladaja sie czesto misje poboczne itp., mi chodzi o skonczenie gl. watku fabularnego i stad pytanie jak daleko w fabule jestem "yintelygencie". Oo' Anyway pytanie nieaktulane. ;]

 

 

Tak, tylko w tej grze jeśli już zauważyłeś do progresu procentowego zaliczane są tylko misje główne, poboczne nie mają znaczenia.

 

To chyba sobie wyjaśniliśmy? :whistling:

Odnośnik do komentarza
A mnie sie ta gra bardzo podoba. Ot, może na przekór, ale tak właśnie jest.

 

 

No bo ta gra jest genialna ale nie dla ludzi w gorącej wodzie kąpanych...

 

 

 

BTW pojawi sie niebawem płatny dodatek do FC2, z trzema nowymi broniami(kusza z celownikiem optycznym, obrzyn i shotgun z tłumikiem) i dwoma pojazdami(quad i ciężarówka)

Odnośnik do komentarza

heh - to ja naleze do tej drugiej grupy. Pogralem troche, i wieje taka nuda, ze chyba niedluga ja oddam kumplowi. Nie wiem, skad takie wysokie noty recenzentow - moze pograli w nia 2 godziny, ale przeciez rozgrywka nudzi po 30 minutach juz...

Ja zdecydowanie odradzam, zbyt wiele fajnych tytulow sie pojawilo by sie zanudzac na sile przy czyms takim. <_<

Odnośnik do komentarza
heh - to ja naleze do tej drugiej grupy. Pogralem troche, i wieje taka nuda, ze chyba niedluga ja oddam kumplowi. Nie wiem, skad takie wysokie noty recenzentow - moze pograli w nia 2 godziny, ale przeciez rozgrywka nudzi po 30 minutach juz...

Ja zdecydowanie odradzam, zbyt wiele fajnych tytulow sie pojawilo by sie zanudzac na sile przy czyms takim. <_<

Hmm, tak jak kolega wcześniej napisał - zależy jak dla kogo, dla ludzi w gorącej wodzie kąpanych ta gra będzie kichą, dla cierpliwych (me included 8)) coś niesamowitego. Skończyłem 2 dni temu, z żalem sprzedaję (na wyższy cel, Fallouta!), IMO ta gra zasługuje na 9/9+. Głeboka (jak na fps oczywiście), z piękną fabułą, świetnym dzwiękiem i muzyką, ciekawą fabułą (zakończenie świetne, zwłaszcza dla ludzi rzygających patosem wprost z amerykańskich filmów wojennych). Długa. Na końcu licznik wskazywał 25h, a nie byłem znudzony ani minuty. I myslę, że recenzenci swoje pograli. (vide np. fragment z Uzi odblokowującym się po połowie gry na video recenzji Gamespota. to samo z kilkoma innymi częściami arsenału i lokacjami z recek.) Polecam. Co do wad - problemy z savami (myślę że tu Fisiu się może wypowiedzieć, padł tego ofiarą, ja zresztą też, ale prawie zawsze mam zapasowy sejw), momentami monotonia lokacji, i w sumie tyle.

Odnośnik do komentarza
heh - to ja naleze do tej drugiej grupy. Pogralem troche, i wieje taka nuda, ze chyba niedluga ja oddam kumplowi. Nie wiem, skad takie wysokie noty recenzentow - moze pograli w nia 2 godziny, ale przeciez rozgrywka nudzi po 30 minutach juz...

Ja zdecydowanie odradzam, zbyt wiele fajnych tytulow sie pojawilo by sie zanudzac na sile przy czyms takim. <_<

, świetnym dzwiękiem i muzyką

O czym ty bredzisz człowieku? 3 kawałki w kółko puszczone i świetna muzyka? :huh: Zaczyna się bitwa, jeden podkład, ile można...

Odnośnik do komentarza
To powalcz z jakimś patrolem, włączy się muzyka. Rozwal ich, przejedź 200m, rozwal patrol... Ta sama muzyka. Ok - strzały, wiatr itp. jest dość dobrze zrobione, ale podkład muzyczny jest do du,py.

 

Powalcz.. Ja tę grę juz przeszedłem. A co do odgłosów strzałów, biją CoDa na głowę(zwłaszcza odgłos AK - w grach zawsze jest taki basowo pykrający, on ma z tego co się orientuję taki świszcząco-metaliczny odgłos, mniej więcej jak w FC)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...