Skocz do zawartości

Far Cry 2


Mastah

Rekomendowane odpowiedzi

A w kościele nie przypadkiem tylko raz się tabletki dostaje? Może się nie myle, ale akurat tabletki nie były moim zmartwieniem - raz mi tylko zabrakło.

W zasadzie tak, ale gdy Ci sie skoncza musisz isc do kosciola raz jeszcze rzeby zdobyc namiar do nowego miejsca zaopatrzenia( bedzie sie to wiazac z wykonaniem questu ziomus)

Odnośnik do komentarza
A w kościele nie przypadkiem tylko raz się tabletki dostaje? Może się nie myle, ale akurat tabletki nie były moim zmartwieniem - raz mi tylko zabrakło.

W zasadzie tak, ale gdy Ci sie skoncza musisz isc do kosciola raz jeszcze rzeby zdobyc namiar do nowego miejsca zaopatrzenia( bedzie sie to wiazac z wykonaniem questu ziomus)

To tak, ale pod kątem dostania ponownie tabletek od "księdza" już nie ;)

Odnośnik do komentarza

Znowu mam kłopot z tymi misjami " Underground", mianowicie...przyjąłem misję od księdza, wziąłem paszporty i udałem się do "Reach the underground cell southwest of pala" - na miejscu wytłukłem 4 gości, którzy na mnie czekali. Po zabiciu ostatniego gościa pojawił się napis, że odblokowałem kryjówkę podziemia - wchodzę do środka a tam na podłodze siedzą 3 murzyny i nikt nie chce ode mnie wziąć tych papierów, bo niema tego gościa co zawsze był a wejściu...powtarzam to już 3 raz i lipa...w kółko to samo... :/ Jakieś sugestie?

Odnośnik do komentarza

LOL! Dziwna sprawa, ja mialem tam inny problem.. otoz wytluklem "wszystkich" na zwenarz i nie potrafilem sie dostac do budynku, probowalem wszytskigo( wskoczyc na dach, cokolwiek) okazalo sie, ze nie zabilem jeszcze jednego drania ktory ukryl sie gdzies za stodola/ garazem, w srodku jesli pamietam jest czterech murzynow, trzech sobie kuca, ejden stoi( ale moze mnie pamiec zwodzi) i to wlasnie ten stojacy w salonie powinien zaczac z toba gadac... jesli masz buga to moze zajmij sie jakas inna misia( wiem... nie masz tabletek, ale mozesz sprobowac) a dopierdo potem zajac sie jeszcze raz tym. Jednak to tylko sugestia.

Odnośnik do komentarza

To i ja wyrażę swoją opinię nt Far Cry 2 . Pierwsze wrażenie , ależ to piękne . Buszowałem po afryce i cieszyłem michę z każdej odwiedzonej miejscówki . Nawet mi gra przypominała świetnego STALKERA z PC(oby go na xO wydali) . Wykonywałem questy u hadlarza bronią aż zdobyłem broń którą miałem na stanie w syfie PKM :twsited: przy niej ostałem... mam 50 % fabuły i wkrada się monotonia , bo wszystko już widziałem na pierwszej mapie , a na drugiej prócz otoczenia schemat się nie zmienił co ostudziło mój zapał do gry . Wszyscy narzekają na posterunki i respawnujących sie w nieskończoność bambusów w nich , a ja zapytam , czy jakby nie trzeba było walczyć z nimi co jakiś czas to przyjemniej by się Wam jeździło po mapie? Bo ja myślę że była by jeszcze większa nuda . Grę skończę bo jest fenomenalna na swój sposób , ale gram w nią po 2/3 misje na dzień żeby nie zdążyła znużyc . Ocena z PE jest taką samą jaką bym ja grze wystawił .

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Troche niedopracowany, ale daje rade.

Jak ktoś chce pograć, to mój GT: Dark AlexX

 

Do ściągniecia jest też masa map, niebrakuje tych z CoD4, są nawet z gearsów i innych gier. Kolesie robią nawet werze eiffla (nie wiem czy dobrze napisałem) czy te słynne skrzyzowanie z NY i wiele innych odpowiedników z reala. Aż dziw, ze komus chce się to robić, ale wychodzi im to świetnie i warto obadać.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Troche takie dziwne zagrania - ostatnio grajac w SR2 zrobilem 90% zadan pobocznych. W nagrode dostalem inifinte ammo np. do shotguna, szybsza regeneracj, itp bo w sumie po skonczeniu fabuly nie oplacaloby sie tego robic - bo zostaje tylko zabawa w sandbox'a. Podobnie w GTA - po skonczeniu fabuly ladujesz loada, kupujesz miniguna i rozwalasz - jak zginiesz to load i odnowa.

Tutaj zbieramy diamenty (na upgrejdy) - nie widze sensu robienia tego zbytnio po fabule ale szkoda ze taka mozliwosc jest zablokowana

Odnośnik do komentarza

Może ja inaczej postrzegam i oceniam gry akcji, ale moim zdaniem jeśli taki FC2 prezentuje freeroaming styl grania tzn. że wejść do celu można na kilka sposobów, od każdej strony, z różnym arsenałem - to jest ogromny plus (fakt więcej zabawy z podchodzeniem i grą wstępną jak z całym "halo").

 

Tak samo nie do końca rozumiem biadolenia że gra jest nudna, to samo można powiedzieć o GTA4, 90% misji kończy się zabiciem pana X z danego miejsca.

No owszem, troche to nudzi, dla mnie lepiej nabić ze 20-30godzin gry grając sobie inne misje (podobne do siebie), niż w 8godzin zaliczyć 10 misji, innych od siebie z czystą akcją.

FC2 to COD4 :P

Z resztą HIV w recenzji, już to ktoś pisał na forum, że FC2 to nie jest gra dla miłośników czystej akcji.

Odnośnik do komentarza

Zauważyłeż że są jakby dwie mapy ( North i south) czy mozna pomiedzy nimi swobodnie jeździć żeby zebrać resszte diamentów i wykonac poboczne misje pod koniec gry czy w pewnym momencie poprostu pzenisoe się do drugiej i juz tu nie wrucę? Wkurza nie tylko ze nie mogę nosić jednocześnie snajperki i AK-47.

 

 

Odnośnik do komentarza
Zauważyłeż że są jakby dwie mapy ( North i south) czy mozna pomiedzy nimi swobodnie jeździć żeby zebrać resszte diamentów i wykonac poboczne misje pod koniec gry czy w pewnym momencie poprostu pzenisoe się do drugiej i juz tu nie wrucę? Wkurza nie tylko ze nie mogę nosić jednocześnie snajperki i AK-47.

 

Chyba nie da się między nimi przemieszczać. Jeśli przejdzie się na drugą mapę, to pierwsza znika:P No i właśnie, wie ktoś po ilu misjach głównych się to dzieje? No i czy te misje które są w statystykach, dotyczą obydwu map czy tylko jednej? No i ostatnie pytanie:p Otóż niestety zginął mój friend (ten gostek), w tej misji związanej z zejściem na dół po złoto (na północnym - wschodzie, na samym krańcu mapy), a z nim związany jest chyba jeden achievement (jakaś misja do wykonania). Przez jego śmierć owe osiągnięcie już przepadło (przynajmniej w tej kampanii), czy da się je jeszcze zrobić?

Odnośnik do komentarza
Zauważyłeż że są jakby dwie mapy ( North i south) czy mozna pomiedzy nimi swobodnie jeździć żeby zebrać resszte diamentów i wykonac poboczne misje pod koniec gry czy w pewnym momencie poprostu pzenisoe się do drugiej i juz tu nie wrucę? Wkurza nie tylko ze nie mogę nosić jednocześnie snajperki i AK-47.

 

Chyba nie da się między nimi przemieszczać. Jeśli przejdzie się na drugą mapę, to pierwsza znika:P No i właśnie, wie ktoś po ilu misjach głównych się to dzieje? No i czy te misje które są w statystykach, dotyczą obydwu map czy tylko jednej? No i ostatnie pytanie:p Otóż niestety zginął mój friend (ten gostek), w tej misji związanej z zejściem na dół po złoto (na północnym - wschodzie, na samym krańcu mapy), a z nim związany jest chyba jeden achievement (jakaś misja do wykonania). Przez jego śmierć owe osiągnięcie już przepadło (przynajmniej w tej kampanii), czy da się je jeszcze zrobić?

Co ty człowieku za pierdoły siejesz? :o

 

Można się między nimi przemieszczać, bez żadnego problemu, wystarczy w north mapie przejechać na dolny lewy róg mapy drogą, a south mapie lewy górny.

Obydwu map statystyki dotyczą, zaś możesz sobie wczytać stan gry, chociaż ja większego problemu z obroną ich (tych "gostków") nie miałem. Nie wiem czy mi dobrze świta, ale

wszyscy dotychczasowi ziomkowie giną (a przynajmniej zapadają się pod ziemie) po przejściu na mapę south

 

Edytowane przez Fisiu
Odnośnik do komentarza

A to ciekawe, w poradniku na xbox360achievements pisza zeby nazbierac wszystkie diamienty/zrobic poboczne misje itp na polnocy zanim ruszy sie na poludniowa mape, bo sie nie wraca juz.. Tam w lewym dolnym rogu jest pustynia. Po przejechaniu dojezdza sie do poludniowej mapy? Ja jej nie przejechalem bo obraz zaczal mi sie robic zamazany po wjechaniu na pustynie. Myslalem ze komandos padnie z goraca (jako zabepieczenie zeby tam nie jezdzic)

Odnośnik do komentarza
A to ciekawe, w poradniku na xbox360achievements pisza zeby nazbierac wszystkie diamienty/zrobic poboczne misje itp na polnocy zanim ruszy sie na poludniowa mape, bo sie nie wraca juz.. Tam w lewym dolnym rogu jest pustynia. Po przejechaniu dojezdza sie do poludniowej mapy? Ja jej nie przejechalem bo obraz zaczal mi sie robic zamazany po wjechaniu na pustynie. Myslalem ze komandos padnie z goraca (jako zabepieczenie zeby tam nie jezdzic)

To wytłumacz mi jakim cudem kończąc gre przed ostatnią misją pojechałem odblokowywać domki na północnej mapie? Został mi ostatni domek i zginąłem, save jak zwykle zbugowany, więc nie mogłem wrócić do gry :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Są jakieś wałki z sejvami? do tej pory nie zauważyłem nic ( jedyne błedy jakie widziałem to że jak przeciwnik odleci siłą eksplozji granatu to zapada się pod ziemie) zresztą ja mam zwyczaj sejvovania na dwóch slotach na zmiane. Na razie zresztą nie zabieram sie za misje fabularne tylko do tej pory wykonuje misje poboczne ( konwoje zaliczone , teraz kończe nadajniki) i jak się trafi o zbieram diamenty , a na liczniku już ponad 8 godzin gry a to dopiero początek. (na wystrzeoluch ponad 10 tys pocisków mam celność 12 % :) ech... jednak wspomaganie celowania w COD 5 sporo dawało ;/

Edytowane przez Suboshi
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...