Skocz do zawartości

Rasizm na xbox live


Temper-Tantrum

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

gadajcie co chcecie, ja z Francuzami nie daję rady grać

 

 

Grim, hehehe, z francuzami, wlochami i niemcami, hehehehe. Normalnie nie da sie ich sluchac. Hehehehehe.

 

edit.:

Pamietam taka akcje w CoD4 jak gralem z grupka polakow ( TD ) z hamburgerami i oni wzieli nas za francuzow - i smiali sie ze poddalismy sie niemcom ( NAZI ), ze nie umiemy walczyc. Byla jazda. Albo jak spytali mnie pewnego dnia o moje pochodznie - ja powiedzialem ze Kazachstan i jestem Borat - bylo bardzo wesolo. Ogolnie jak slysze jakiegos niemca to sypne jakims haselkiem po niemiecku, jak slysze wlocha to to tez zartuje, ale nigdy nie obrazam narodowosci czy przekonan - no wczoraj jak gralem z Ground War i bylo kilku niemiaszkow to powiedzialem do znajomka ( pozdro Acid ) ze oni mowia drutem kolczastym i trzeba im skopac tylki - powiedzialem to po polsku i mam nadzieje ze mnie nie zrozumieli :( Jednak po wygranym przez nas meczu, niemiaszki opuscili pokoj. Hehehehehe.

Edytowane przez artur z londynu
Odnośnik do komentarza
Lookash ,a co do twoich magicznych przewidzen i "znajac was", ile osob znasz stad osobiscie? Sporo osob potrafi sie zachowac ,jesli nikt nie zaczyna ,zreszta nawet wtedy nie kazdy im odpyskuje. I co do Twojego wyzywajacego POL, jesli to jest wyzywajace ,to rownie dobrze ,moje PLNY jest wyzywajace -__-"

 

Może źle to napisałem ale mówiąć "znając was" nie miałem na myśli konkretnej osoby, mogłem napisać też znając "nas" (jako polaków)

Odnośnik do komentarza

To moze ja odświeże temat. Jak jeszcze miałem konsolę to pamiętam, że zawsze Niemcy, jakiegokolwiek bym nie spotkał jechali po mnie, jak tylko widzieli POL. Jeszcze kojarze ruska, o nicku "Russe Ak-47" Zawsze nas denerwował i rzucał txty "Poilska polska, dajesz k**wa". Ale tak to luz. Czasem zdarzali się naprawde fajni Angole, itd.

Odnośnik do komentarza

Ja grając w Far Cry prawie zawsze na koniec meczyku zostałem wywalany z serwera (W tagu mam PL). Nie grałem źle, można powiedzieć całkiem dobrze.

Raz wlazłem na "niemiecki" serwer. Odszedłem na chwilę od konsoli bo herbatę i okazało się że niemcy byli w jednej, a reszta (ja, angol i hamburgery) w drugiej. I jak się (może) domyślacie ja ginąłem najczęściej, bo na mnie polowano. ^_^ Gdy zostałem zabity niemcy składali sobie gromkie brawa. Inaczej niż gdy zabijali angola albo hamburgera...

Odnośnik do komentarza

Wczoraj grajac w skate trafilem na malego hamburgerowego rasiste ,tak sie zlozylo ,ze razem w grupie "lazilismy" z jakas godzine. Przy kazdym dolaczajacym sie nowym czarnym odrazu jazda na niego ,ale jakos strasznie nie bylo. Przez ponad 30min dawal kawaly o czarnych i zydach xD Nie bylo zle z mojego punktu widzenia, gdybym byl czarny, napewno poczulbym sie urazony.

Odnośnik do komentarza

Pamiętam raz z polakiem w forze grałem i przyłączyliśmy sie do anglików może jedno zdanie (nawet nie) ze sobą po polsku zamieniliśmy, a Ci jakieś głupie teksty zaczęli puszczać, a że kolega dość dobrze zna angielski to zaczął z nimi rozmawiać, ale nie dał rady w połowie wyścigu wyszedł, tak nas zaczęli obrażać :P

 

Najprzyjemniejszym narodem są Włosi według mnie, bardzo wyluzowani, weseli i komunikatywni goście.

 

Dokładnie mi też fajnie gra sie z włochami szczególnie w PGR-a normalnie polewka na maksa, a jeszcze jak zaczną śpiewać :song:

Zauważyłem że inne zachowanie jest grając o coś, a inne tylko dla frajdy ;)

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
Chyba zmienie GT. Ostatnio jak tylko wejdę na jakiś serwer i rozmawiam po polsku z kolega, a gadam sporo, to od razu lecą faki i inny fakin polisz

Ja zauważyłem że najwięcej wyzywają Anglicy i hamburgery (szczególnie dzieci), ale jaka to jest frajda rozmawiać z innymi krajami po polsku ;)

Ps. Z Niemcami sie fajnie gra nic nie wyzywają nawet jak gadam z kimś po polsku ale dogadać sie z nimi nie idzie (bariera językowa).

Edytowane przez Krzys PL
Odnośnik do komentarza

Ja grajac szczegolnie w Lost Planet na Livie (a gram juz ok. 6-7 miesiecy w ta gre) z rasizmem, nacjonalizmem itp spotykam sie codziennie.Doslownie.Nie ma dnia w ktorym jakis amerykanin albo angol nie powiedzial ''zamknij morde'', ''polski smieciu'', (pipi).a.ny polak''.Bardzo czesto kiedy wygrywamy mecz (w sensie Polacy sa na pierwszych miejscach) amerykanie i angole wala teksty typu ''ty zlagowany polaku'', ''wygrales bo miales laga'' itp.Mam na liscie wielu rownych Amerykanow i Brytyjczykow ktorzy sa naprawde spoko i mozna z nimi pogadac, ale niestety wiekszosc taka nie jest.Najlepsze akcje dzialy sie kiedy gralismy z chlopakami mecze klanowe.Jako jedyny klan w Polsce w Lost Planet probowalismy grac z Amerykanami i Angolami.Z wygrywaniem nie mielismy problemu, problemy przychodzily po meczu.Amerykanie i angole robili wszystko zeby udowodnic sedziemu ze nie przegrywali (klamali do sedziow jak z nut!!!), mowiac ze lamalismy zasady, a czasem ze lagowalismy, mimo ze nikt laga z nas nie mial.Po paru wygranych meczach nikt nie chcial zaakceptowac challengea od nas, bo poszla fama ze jestesmy lagerami z Polski...Ich bolalo ze przegrywaja z Polakami.

 

P.S.Kiedys jak jakis Amerykanin cos tam powiedzial w lobby na Polakow wdalem sie z nim w mala dyskusje i powiedzial mi najlepszy tekst jaki slyzalem z ust amerykanina czy innego angola - ''Ameryka jest najlepsza planeta na swiecie'' ;) rece mi opadly...

Odnośnik do komentarza
P.S.Kiedys jak jakis Amerykanin cos tam powiedzial w lobby na Polakow wdalem sie z nim w mala dyskusje i powiedzial mi najlepszy tekst jaki slyzalem z ust amerykanina czy innego angola - ''Ameryka jest najlepsza planeta na swiecie'' :P rece mi opadly...

Buhahahaha :) No ja też kiedyś spotkałem sie z przykładem może nie tyle nacjonalizmu, co typowego ubliżania ze strony osoby innej narodowości. Np. Jakiś dzieciak z Ameryki zaczął walić do mnie tekstami z Borata (jak siiie maaasz), to wtedy jeszcze się śmiałem, no ale jak zaczął pytać za ile daje moja siostra i czy ma juz medal za to to nie wytrzymałem... Posłałem mu dość ostrą wiązanke... (A że obejrzałem wszystkie odcinki South Parku, to było ostro ;) ). No i wtedy młody sie zamknął i można było normlanie pograć...

Odnośnik do komentarza

Ja tam gralem raz z franzuzami w GoW ( ja tylko z jakims anglikiem, ktory niewiele mowil na trzech franzuzow - resza sobie wyszla) i nawet fajnie mi sie z nimi gadalo, i nikt nikogo nie obrazal, nawet jak wygralismy z angolem z nimi runde fajnie sie z nich nabilem, a potem oni z nami i tak na odwrot. Ubaw mielismy niezly i chyba nigdy nie zapomne tego meczu :D

 

No i ja tam, nie mam nic do zadnego kraju, a winne sa zazwyczaj konkretne osoby, a nie caly narod...

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

O dziwo to też zależy od gry, chociaż z kraju Hamburgerów widać im to zwisa jaka to gra i tak zawsze każdego wyzywają z kim grają, cóż nie raz z nimi grałem nie raz mi naubliżali, ale to nie moja wina że grać nie umieją w DOA 4 :) . Poza tym, leje na takich ciepłym moczem i poprostu jeśli musze to ściszam dźwięk w Headsecie i tyle.

Odnośnik do komentarza

Co jeden post to głupszy buhaha, :) Uwielbiam te polskie jeżdżenie po innych narodach. Ja gram z niemcami i wszystko jest ok. Poza tym, polacy to mistrzowie w wyśmiewaniu innych narodów, podczas gdy sami nie są lepsi. Korzystają zapewne z azjatyckiego TV i amerykańskiego Xa, ale będą na każdym kroku inne narody obrzucać błotem. Jasne, inni też nie są święci, ale niemcy mają swoje powody, do mówienia, że polacy to złodzieje. Jak słyszę co za pomysły mają polacy mieszkający tutaj, to mnie normalnie krew zalewa. Jak "załatwić tanio" auto czy inne rzeczy. No ale nie to nie temat, o tym jacy "polacy" są wspaniali. Zdaję sobie doskonale sprawę, że wynika to po części z zazdrości. W każdym razie, pozostaje ich też zbluzgać, albo wyłączyć Headset. Ewentualnie im powiedzieć, aby nauczyli się grać. :P

Odnośnik do komentarza

Zdarzyło się sporo sytuacji. Raz dostałem nawet prywatną wiadomość z pogróżkami :(. Przykładowo gram sobie w jednym teamie z polakami a jakiś burger mówi shut up, ponieważ uważa, że angielski język jest jedynym słusznym językiem na live. Amerykanie przykładowo są nadwrażliwi. Kumpel krzyknie czasami ( podczas gry w cod4) dead to america lub for mother russia a ci biorą to bardzo dosłownie :D. W dodatku sporo burgerów gra niesportowo. Przykładowo w takiej FM 2 gościu wypycha mnie w połowie okrążenia więc ja odwdzięczam się potem tym samym to na koniec wyścigu dostaje kicka 0^o. Jedyną dobrą cechą zagranicznych graczy jest to, że można sobie na nich ponabijać rankingi bo w większości grają jak cioty :P.

Odnośnik do komentarza

Ja raczej mało gram na live, wolę dobry single, jedyne pogróżki jakich doświadczyłem dostałem w wiadomości od... Polaka (Oczywiście użył kilka razy naszego ulubionego słowa narodowego [ku*wa]), ale z rasizmem czy innym nacjonalizmem się nie spotkałem. Natomiast kiedyś w R6 Vegas wbiłem do lobby i chce się przywitać:

Ja: Yooooooo what's uuuuuuuup!?!?

Jakiś koleś (po głosie czarny, lokalizację miał Stany): Yo, where yo' from, nigga?

szybko wyłączyłem headseta i w brecht

Edytowane przez Swiechu
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

Nie wiem czy tutaj napisać, ale mnie wkurzają Polacy, którzy tak nie lubią młodszych i są tak gburowaci, że słowa od nich do Ciebie nie usłyszysz. A tak wracają do tematu: mam 82% negatywnych komentarzy, bo mało gram z Polakami, a więcej samemu z innymi narodowościami. Majka często nie mam podłączonego, a mam komentarze np. za agesję, przeszkadzanie podszas rozmowy itd. Nie kumam tego

Odnośnik do komentarza

Wszędzie się trafi buractwo.Ostatnio w COD4(PS3)był pokaz jawnego nacjonalizmu ze strony uk.Był nasz team,samych polaków i angole,dostali na pierwszej mapie,dostali też na innej i od razu zaczeły się gadki w stylu "wracajcie do waszego śmiesznego kraju"Za dużo ich tam nei powkurzałem,dopóki nei zaczełem ich od noobów wyzywac,podzialało to na nich jak płachta na byka :(

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...