Skocz do zawartości

Rasizm na xbox live


Temper-Tantrum

Rekomendowane odpowiedzi

Podczas gry w gta4 można chyba najwięcej debili spotkać. Raz jeden muł lansował mi mózg w datchmach'u przez 60 minut :"fuck you america, i kill your children, fuck you " i tak w kółko macieju(ok 3-4 rano). Gdzie się takie niedo***by rodzą? Ja tam nic do hamburgerów nie mam, rasistką nie jestem. Grunt to zdrowa zabawa na poziomie. Z amerykanów niezłą polewę mam jak sie wyzywają nawzajem :) Denerwują mnie ludki puszczające jakąś muzykę na cały regulator. Sami na live są do (pipipipi) pana?

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 103
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Rasizm rasizmem, ale to już przegięcie...

 

Piszę tu, bo nie chcę kolejnego, śmiecącego tematu zakładać, a ten wydaje mi się najodpowiedniejszy.

 

A więc...

 

Gram sobię w Fable. Dostaję wiadomość. Odbieram, a tu co?? Jakiś (pipi)y hamburger przysyła mi zdjęcie jak sobie konia wali!!! Złożyłam skargę natychmiast (jeszcze żeby miał się czym pochwalić... małe toto było jakieś, phi...)

 

I jak tu kurna nie być live'owym rasistą???

Odnośnik do komentarza
Rasizm rasizmem, ale to już przegięcie...

 

Piszę tu, bo nie chcę kolejnego, śmiecącego tematu zakładać, a ten wydaje mi się najodpowiedniejszy.

 

A więc...

 

Gram sobię w Fable. Dostaję wiadomość. Odbieram, a tu co?? Jakiś (pipi)y hamburger przysyła mi zdjęcie jak sobie konia wali!!! Złożyłam skargę natychmiast (jeszcze żeby miał się czym pochwalić... małe toto było jakieś, phi...)

 

I jak tu kurna nie być live'owym rasistą???

 

Kathleen ja dostałam 3 zdjęcia wczoraj i właśnie miałam o tym pisać. Może to ten sam? Fakt: małe to "to" :D Koleś jest już przeze mnie zablokowany. Może jeszcze skargę złożę na zboczeńca :>

 

poza tym podczas sesyjki w GoW z francuzami muły wyzwały mnie na dzieńdobry od "polish shit" plus jakies śmiechy i gadka po francusku (nie lubię i nie znam języka). Musicie im ostro kopać zady skoro tak mnie podsumowali :> krótkie zdanie po polsku "nie rozumiem was żabojady" i zamkneli ryje do konca gry.

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza

Z francuzami to w ogóle straszna lipa jest,już sporo czasu temu jak grałem multi w H3 zwróciłem uwagę,że kolesie dosyć często jakieś podejrzane hasła rzucają i dziwnie się naśmiewają,nie rozumiałem o co chodzi więc ich zlewałem póki mi ziomek nie przetłumaczył ich paplaniny,całe szczęście że mieliśmy go w ekipie i zbluzgał ich niemiłosiernie,zamknęli się i był spokój:)

Odnośnik do komentarza
Gość Siwy_

 

 

w trakcie dzisiejszej (pierwszej tak w ogole) partyjki w GOWa dostalem wiadomosc o tresci "smelly polish rat", odpisalem "ur mother", a on "at least i have 1" - uznalem pojazd za niesmieszny i olalem pajaca

 

 

 

Odnośnik do komentarza

Raz na GTA dwóch Amerykanów wsiadło do mojego auta - miałem zamiar jechać drogą wzdłuż wybrzeża, więc najpierw musiałem tam podjechać drogą do niej prostopadłą. Oni pomyśleli, że mam plan wjechać w morze i zaczęli najpierw panikować, po czym jeden rzucił "Poushka.. I know what it is!", na co drugi "Oh my God!" i obaj wyskoczyli :D Poza tym nie spotkałem się z niechęcią wobec mnie z racji mojej narodowości (może mam tak bardzo prezentujący moją polskość nick, że boją się coś powiedzieć sądząc, że mogę do jakichś bojówek należeć? ;)).

 

grzybiarz - popieram pomysł :D

Edytowane przez Tigro
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 1 miesiąc temu...

Niektóre osoby chamsko zaniżają mi reputację. Nic złego nie robię a mam 17% za "niesportowe zachowanie" WTF?. Poza tym strasznie drażnią mnie osoby, które uważają się za (pardon my french) H.uj wie jakiego pro super duper wymiatacza, wywalają mnie z lobby, wyzywają (get out, fuck off, nie chcemy cie tu itp.). Chodzi mi konkretnie o grę Ridge Racer 6... Po pierwsze jestem babą więc jakiś szacunek mi się należy, po drugie nie jestem kiepska w rr6 :) Takie lajwowe trole strasznie mnie irytują i psują zabawę.

Odnośnik do komentarza

Heheh :P.Ja najlepiej myślałem że walne ze śmiechu jak grając w GoW nie mogłem zgarnąc snajperki(ci co grają wiedzą ocb...:P) , aż nagle w jednej rundzie mi się udało na co dwóch angielskich dzieciaków postanowiło mi zagrodzic wyjście(na Fuel Depot) krzycząc do headsetu "Don't let him out". Hehe wielki był ich zawód jak wyskoczyłem stamtąd po prostu...:D.

W Fifie 09 natomiast po strzeleniu bramki usłyszałem głośne "Fuckin' polish nooob" po czym koleś wyszedł...nie będe juz wspominał jakiej byli narodowości bo każdy wie.. <_< .

Odnośnik do komentarza
To moze ja odświeże temat. Jak jeszcze miałem konsolę to pamiętam, że zawsze Niemcy, jakiegokolwiek bym nie spotkał jechali po mnie, jak tylko widzieli POL. Jeszcze kojarze ruska, o nicku "Russe Ak-47" Zawsze nas denerwował i rzucał txty "Poilska polska, dajesz k**wa". Ale tak to luz. Czasem zdarzali się naprawde fajni Angole, itd.

 

 

 

A to dziwne bo też z nim grałem w cod 4. Wiedział że jestem z Polski ale był spoko nawet zaprosił mnie do swojej listy przyjaciół ^_^

Edytowane przez terror
Odnośnik do komentarza
Po pierwsze jestem babą więc jakiś szacunek mi się należy

 

Oczekujesz szacunku tylko dlatego, że masz cycki o.O? Jak wchodzisz do lobby i mowisz:

j0d16o.jpg

to sie nie dziwie, ze Cie kopia ;)

 

 

 

 

 

Ja sie właściwie nie spotkałem z rasizmem online, poza demem lost planet. Chociaż nie wiem czy banda czarnych hamburgerow krzyczacych na mnie nigger to rasizm :rolleyes:

 

 

Odnośnik do komentarza
Po pierwsze jestem babą więc jakiś szacunek mi się należy

 

Oczekujesz szacunku tylko dlatego, że masz cycki o.O? Jak wchodzisz do lobby i mowisz:

j0d16o.jpg

to sie nie dziwie, ze Cie kopia ;)

 

Tak mam cycki i należy mi się za to szacunek. To było bardzo miłe. Dziękuję. Moja odpowiedź brzmi: nie, nie jestem idiotką. I nie kopią mnie z tego powodu. Są po prostu chamami. Poza tym sorry ale nie ja tylko ci kolesie mają jakieś śmieszne bio w stylu "jestem miSZCZem driftungu bejbe, geje out". żal

btw, obrazek wstawiłeś niezły... też mi się chce śmiać z co niektórych "hamerykańskich gejmercziksów" <_<

Edytowane przez MoniqaPS2PSP
Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

Hej, ja w przeciwieństwie do większości z was najbardziej nie lubię grać z rodakami.

 

Pozdrowienia dla gościa z gamertagiem Vaikungfu, który to wysłał mi taką uprzejmą wiadomość:

"Ty lagi miales palo (pipi)ana na polskim laczu"

 

Tak... A to niby Niemcy i Amerykanie są chamscy i gburowaci...

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza

Koleś był z polskiej drużyny (i raczej był Polakiem nie burgerem - napisał by po angielsku ;) ) na którą się przypadkowo natknąłem, co innego, że rzeczywiście mogłem zalagować, bo coś dzisiaj mam z siecią (już z resztą pisałem o tym adminowi, więc jutro powinno być gites i nie musicie się bać zagrać ze mną :D ). W każdym razie koleś napisał wiadomość jakbym matkę mu (...).

Edytowane przez garam
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

A to i ja opiszę swoje niemiłe sytuacje jaka mnie spotkały w multi CoD4.

Jakiś anglik posłał mi wiadomość: "U fuckin twat, fuckin immigrant, learn to play" a wszystko za to, że go zabiłem przez przypadek, za co przeprosiłem, on mi koniecznie musiał oddać zabijając mnie. Mówię w eter: "Jesus, I said I'm sorry" i to go bardzo zbulwersowało. Oczywiście złożyłem skargę ale zero odzewu z M$ więc nie wiem jaki był skutek skargi.

Innym razem miałem straszne lagi w związku z czym celowałem w kolesia który był już dawno całkiem obok więc z jego punktu widzenia wyglądało to tak, że strzelam w powietrze nie trafiając mniej więcej o parę metrów. Dostałem dwie wiadomości upiększone fuck'ami od przeciwników, że jestem najgorszym graczem jakiego widzieli.

Raz też miałem jedną sytuację, gdzie przeciwnikami była grupka Niemców, którzy jak zauważyli, że jestem z Polski to zaczęli sobie robić jaja z tekstami o Auschwitz, Hitlerze itd, początkowo rozumiałem tylko pojedyncze słowa bo ja po niemiecku tylko hendeho potrafię, więc mi nie było wesoło, ale jak przeszli na angielski to się okazało, że to zwykłe wygłupy były, bez jakiejś nienawiści, na koniec po wygranym przez nich meczu powiedzieli: nie odchodź, graj dalej, zrobimy ci tu mały Blitzkrieg :) (po ang.) tak że ogólnie zabawni byli, właściwie to płakałem ze śmiechu, ale ciężko to teraz opisać, mieli fajny, absurdalny humor.

 

Generalnie na chamstwo na Live mam wyciszenie debila a jak nie pomaga to daję go jako unikanego i wychodzę, jakoś mi to bardzo nie przeszkadza, śpiewające, popiskujące hamburgery też da w końcu uciszyć, dużo gorsi są team-killerzy, tacy mnie strasznie denerwują i nie mówię o przypadkowych killach, tylko takich, którzy zajmują się wyłącznie zabijaniem teammate'ów.

Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

To dlatego że praktycznie tylko Polaków widziałem żeby dodawali sobie skrót kraju przy nicku (i może kilku Holendrów z NL). Potem nie dziwcie się że najeżdżają na was, wiem że to nie fajne, ale do czegoś "muszą" się przyczepić. Jak ktoś jest gruby to nazywasz go prosiakiem, jak czarny to jest małpą.

Widzą PL to wrzucają na imigrantów i głupków (widziałem ostatnio film "Land of the Lost" i też śmiali się że Polacy są głupi). Stereotypy i tyle.

 

Jak bym musiał to z Francuzów nabijałbym się że są tchórzami, i jedyne co im wychodzi to poddawanie się.

Anglicy? Szpetne kobiety i brzydkie uzębienie :D

imho lepsze niż faki i jeżdżenie po matkach

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Nie no, jest wielu graczy dodajacych sobie skrót kraju do nicka - widziałem dziesiątki FR, GB, JP, GER, RUS itd grajac w SC4 i DoA4.

 

Ile ja się nasłuchałem i naczytałem na swój temat to głowa mała i generalnie teraz to po mnie spływa. Ba, na swój sposób podbudowuje moje e-ego, bo pojazd dostaje się najczęściej za to, ze umie się w coś grać lepiej od przeciwnika. Moja reputacja wyglada tak: 30 pare % preferowany, ponad 60 unikany - tego achievementa zdobylem podczas gry w SC4, za czasów gdy byłem w to chyba nawet niezły - ogrywałem ludzi jak leciało i reputacja + nacjonalistyczne komentarze były naturalną koleją rzeczy;]

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...