Skocz do zawartości

Międzymiastowe granie w Tekkena


Di

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 620
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Ogolnie turniej jak i te kilka dni imprezy byly swietne. Mega szacun dla Vela, Tokisa i Dante za wzorowa organizacje, dobrą bibe i fajny klimacik. I dzienx za czwartek :*

 

Bylo za(pipi)iscie poprostu :D

 

Nevan i Gajda: wiadome :P

 

Tokis: z Toba zawsze mega klimat^_^. dzienx za dobre spary na gr8 Kinga, SC4 i pokaz skilla w Singstara ; ). I :* za kibicowanie, "jedziesz solo" +10 do morali =D.

 

Velurian: tak samo - klimacik, dobre spary, transport z/do PKP i piekny fartuszek ;D

 

Dante: dlugie, dobre granie, opieka nad przyjezdymi zulami ; ).

 

Slepy: dobrze Gajda i Nevan mowili, ze mocny z Ciebie koles ^_^ + sluchanie i obsowanie gier Di vs Slepy - bezcenne;) Dzieki za granie w kazdej chwili, wycieczki po alko i w ogole^_-

 

GrayFox: za najlepsza suflerke na turnieju: > nocny bass wybaczysz ( : Fajnie, ze udalo nam sie znow pograc, do nastepnego.

 

Krakers: a nam z kolei sie nie udalo pograc, oprocz SBO kaka^_- nie wiem, jakim cudem CIebie tym razem dopuszczono : P Nowa alternatywa dla Neostrady bedzie wymiatac xp

 

Di: za zbugowana Cole;), spary w tekku (w koncu zagralem: P), wytrzymanie sparow w SC4 ^_-, support w turnieju i wszystkie barki (szczegolnie w SBO ehe) no i oczywiscie Singstara=P

 

Sway (+Natalia): Sway, Loverze!;) Gratzy za 1st place w turnieju. szkoda, ze ulozylo sie tak, ze nie zdazylismy freeplayow pograc, nastepnym razem obowiazkowo:P

 

Cambion Jak sobie przypomne ten piorun co walna jak stales przy oknie to o_O. Cambion to czlowiek z zelaza (i zasze z humorem : p), ja bym chyba byl reanimowany =P. Mega fajny Singstar! Posparujemy next razem Lil vs Mar, kapa za kape!; )

 

Snake: aka najdluzszy sen na sali:P, fajnie, ze udalo nam sie pograc, dzieki za spary w SC4 aka Ty grasz ja latam w okolo z 2 ciosami : P.

 

Andrzej: aka Wladca Ryb ( XD ), niezly Hwoarang, za(pipi)isty humor, dzieki za transport bronxow!:D

 

Keii, Arti, Ola: haha Garnyu ktory byl chcial byc GunJackiem, omaly wlos wtedy full lossa nie bylo, ciezko bylo przestac sie smiac ; ).

 

Puszka po piwie: ktora podnioslem, aby napic sie przed walka z Cambionem, przechylilem, lyk poszedl i wtedy wyszlo na jaw, ze to byla puszka na kiepy ; DDDD lol bede brau Cie..

 

Tundra - Wiesz, jak pisal Slepy wyzej - kazdy wie, ze 'lubicie' sie z Nevanem (i nie tylko), kilka osob ma swoje zdanie na klimat Twojej osoby, jedni lubia, drudzy nie, trzeci znaja niewiele. Ale wyjasnijmy sobie jedno - naprawde, przestan 'grozic' moim znajomym na forach internetowych, bo o ile Nevan sam sobie swietnie w realu radzi w fighcie, tak jestem niesamowicie uczulony na takie cos i jak bardzo chcesz, to mozna to skonczyc kilkoma lisciami na twarz na jakims turnieju, skoro tak bardzo Cie to jara. A na granie do nas zaprosimy Ciebie (dam znac kiedy bedzie), o ile bedziesz mial ochote wpadniesz - Nevan Ci otworzy drzwi i zobaczymy wszyscy jak sie to potoczy.

 

no i tyle, do nastepnego, mega peace xD.

Edytowane przez solo/ng
Odnośnik do komentarza

Thundra-Zważ pan z kim bąblujesz , bo jak ci z windy na mazak wyjade to namiaru na kwadrat nie chwycisz.xxxD - troche więziennej grypsery tu zagościło xxxD

A tak do rzeczy to poprostu ogarnij z czym i do kogo bo nie ma sensu sie sadzić i puszyć bo dopiero śmiechem będzie jak sie okaże że będziesz Nevana "słodko" przepraszał mówiąc że nie chciałeś ^^.

 

Jak znajde taki automacik z kingiem terz zaczne wymiatać ^^

Odnośnik do komentarza

A ja, może wszystkich zdziwię ale stanę w obronie kolegi o xywie Tundra - dajcie spokój chłopaki, jakbyście WY się czuli będąc obiektem nagonki czy też publicznego grożenia? Hę? Nieznane mi są szczegóły konfliktu Nevan - Tundra, ale wiem tylko że pierwszego znam i szanuje, drugiego poznałem i wygląda na wporzo młodego człowieka, który chciałby zaistnieć na scenie. I tyle. Nie wcinam się w całą sprawę, nawołuje jedynie żeby skończyć z tą farsą. Albo przynajmniej nie wywlekać tego na forum.

 

@Keii - ty Łysy akurat masz najmniej do powiedzenia w całej sprawie więc nie kozacz chłopak! Bo cię Tokis tak urządzi że xywkę którą nosisz będziesz wreszcie nosił zasłużenie - mam Phillishave'a co tnie jak Masamune! :rotfl:

 

Dobra Di, dawaj tego warna! :lol:

Odnośnik do komentarza
Thundra-Zważ pan z kim bąblujesz , bo jak ci z windy na mazak wyjade to namiaru na kwadrat nie chwycisz.xxxD - troche więziennej grypsery tu zagościło xxxD

A tak do rzeczy to poprostu ogarnij z czym i do kogo bo nie ma sensu sie sadzić i puszyć bo dopiero śmiechem będzie jak sie okaże że będziesz Nevana "słodko" przepraszał mówiąc że nie chciałeś ^^.

 

Jak znajde taki automacik z kingiem terz zaczne wymiatać ^^

 

Jak to w pięknych baśniach bywa, księżniczka pokonała smoka i wszyscy zaraz umarli...

 

A tak na serio, to żeśmy się dogadali z Tundrą i jest spokój.

Odnośnik do komentarza

No i dobrze ^^ zescie sie dogadali wreszcie ^^ moze teraz Mr.Di postawi mi warna za kontynuacje tematu (Joke).

No i jeszcze zapomniałeś Nevan że świstak poszedł siedzieć za sreberka z przemytu ---> pomyśl nad jakimś tournamen u was w[oka troche sie mi sie po(pipi)ało ale to nic ^^ do wrocka też bym pojechał xxxD] ERROR---Katowicach---\ERROR/ bo dawno tam nie byłem a przydałaby się jakaś okazja do odwiedzenia znajomych ^^.

A ty sie Valerian nie czepiaj każdemu może sie zdażyć.

W tym pozdrowienia dla Snaka który zjadł pół parówki nie obierając jej xD.

Edytowane przez Keii
Odnośnik do komentarza
  • 5 miesięcy temu...

UWAGA

 

 

6,7,8 LUTEGO W ŁODZI ODBĘDZIE SIE KOLEJNA EDYCJA "WAZOON-CUP4"

DLA NIEWTAJEMNICZONYCH NAPISZE ŻE JEST TO DUŻY DOMOWY ZLOT FANÓW TEKKA

ODBĘDZIE SIE OCZYWIŚCIE TAM TURNIEJ :

WIADOMO, TURNIEJ JEST DOMOWY WIĘC ILOŚĆ OSÓB OGRANICZONA

POSTARAMY SIE ABY BYŁO CONAJMNIEJ 5 (MOŻE WIĘCEJ STANOWISK)

KAŻDY WIE JAK JEST NA WAZOONACH WIĘC SIE NIE ROZPISUJE

WPISOWE NA TURNIEJ TO 20ZŁ(NAGRODY DZIELIMY PO 50%-1,30%-2,20%-3)

 

LISTA UCZESTNIKÓW

 

-GAJDA-OPOLE

-BORYS-OPOLE

-BART-OPOLE

-SWAYMAN-A-TEAM??

-CAMBION-A-TEAM

-RAVEMAN-A-TEAM

-DI-A-TEAM??

-ANA

-ANDRZEJ-A-TEAM

-NEVAN-WROCŁAW

-SOLO-DZIERŻONIÓW

-EQUESTER

-KITOS??

-MADI??

-LIBERTY-ELBLĄG

-SNAKE-gdańsk??

-DANTE-TLT

-GOMEZ-TLT

-JUNIOR aka KEII-TLT

-CACTUAR ASS-TLT

-TOKIS-TLT

-MARIO-TLTnoob

-HAOS-TLTnoob

-VELURIAN aka LOOSER BRACKET-TLT

 

może sie da jeszcze kogoś wepchnąć(ale nie obiecuje) więc jak są chętni to pisać...

 

UWAGA GŁÓWNYM ORGANIZATOREM TEGO ZLOTU TYM RAZEM JEST JUNIOR A JA JESTEM"OJCEM NADZORUJĄCYM" to JUNIOR DECYDUJE KTO MOŻE WPAŚC A KTO NIE:p

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
cholera kolejny wazoon na ktorym mnie nie bedzie :/ gdyby nie to, ze 7 mam na nocke do roboty, to bym wpadl bankowo... no nic, wypada zyczyc Wam milej zabawy, kolejny raz...

 

może załatw sobie jakieś wolne;)

 

WYZYWAM SWAYA(RAVEN),GAJDE(KAZ),LIBERA(KAZ),RAVEMANA(JULIA,KAZ),PYCHA(JAK WPADNIE-KAZ) I CELTYCKIEGO TOKISA(raz sie żyje:P CZYM TAM CHCESZ, NIE TRAFILISMY NA SIEBIE NA TURACH TO TERAZ) NA BEERMATCH O 2 PIWA

DO 5 WINSÓW

 

SZKODA ZE MATTA NIE BĘDZIE...

Edytowane przez VeluriaN
Odnośnik do komentarza
Ech ziom, mało ci było jobów przez ten weekend? :P Okej, jak chcesz zagramy, ale kup zawczasu skrzyneczkę! Heh, pochlebiłeś mi, wymieniając moją xywkę wśród tych wszystkich znamienitych graczy! :)

 

Już nie mogę się doczekać! :D

 

Wiesz doskonale ze ja jestem jedynym graczem z łodzi który w tej chwili może ci w walce o coś spóścić joby, no może jak Dante i Gomez by sie dobrze przygotowali to coś by ci i ugrali ale prawda taka ze ja jestem w stanie ciebie i ty jesteś w stanie mnie pokonać

 

A co do wpisania cie na te liste z takimi graczami jak SWAY,GAJDA itp....to znalazłeś sie na niej dlatego bo stanowisz równie duże wyzwanie a pokonanie ciebie będzie wymagało bezlitosnej i bezwzględnej mądrej gry...co innego ze ostatnimi czasy zasłużyłeś sobie na to by sie tak znaleść

 

Z WYRAZAMI NAJWIĘKSZEGO SZACUNKU I UZNANIA

twój oprawca- TLT- VELURIAN

 

ps. zapomniałem że nie jesteś w TLT, mam to wymazać??bo coś cicho siedzisz??

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...