Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Ja tam na Radę nie latałem. Pindel + Mef i dało radę zebrać dobry ekwipunek w ciągu jednego dnia. Oczywiście wysoki %MF obowiązkowy. I w sumie to bardziej chodziło o ilość biegów po graty niż wysoki MF. Jak dla mnie rozwiązanie z trzeciej części jest dużo ciekawsze ze względu na gameplay, ale będzie trudniej zdobyć te najlepsze przedmioty, (czas na znalezienie się znaczenie wydłuży) ponieważ latanie od lokacji do lokacji w poszukiwaniu randomów może być baardzo czasochłonne. Szkoda, że z tą betą tak się wloką i nie ma powszechnego dostępu do niej. Z chęcią bym sprawdził jak się w to gra.

Odnośnik do komentarza

Z ciekawostek dropsa, werbalnie potwierdzono, że championi i elitarne stworki, czyli randomowi pseudo-bossowie będą dawać większą szansę na dobrego dropa, niż bossowie. To ma zrealizować ideę zniwelowania boss runów i uczynić grę bardziej zróżnicowaną i nie polegającą na powtarzaniu wciąż tych samych leveli do najlepszego bossa. Moim zdaniem świetne rozwiązanie.

Będą zwolennicy i przeciwnicy jak zawsze. Ja tam w D2 nie grałem na tyle długo w netcie żeby coś dobrego zebrać. Najdłużej grałem Paladynem w singlu i nie dorobiłem się jakiegoś wypasionego stuffu. Do każdego pomysłu podchodzę optymistycznie i nie zmierzam wydziwiać przed zagraniem.

 

Może i będzie to czasochłonne, w sensie że jedna sesja będzie mogła trwać nawet tyle ile przejście całej gry, a nie jednego bossa, ale to nie znaczy, że będzie to czas zmarnowany, ponieważ nawet ze zwykłych mobków mogą wypaść klejnoty/runy/materiały/przepisy/złoto, a one wszystkie będą miały swoją wartość, którą później można przekuć lub przehandlować na to co jest Ci potrzebne. Ba!, niektórych przedmiotów nigdy nie znajdziesz ze stworków czy bossów, tylko możesz je craftować, a tym razem przedmioty robione przez kowala mogą być równie użyteczne jak najlepsze itemy z dropów. Także ten system jest genialny w swoim rozbudowaniu.

Mam nadzieję, że tym razem kowal będzie umiał zrobić coś co chociaż będzie można sprzedać bo Charsi nie była jakoś specjalnie uzdolniona pod tym wzgledem.

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

No jeżeli kilka dużych sklepów z USA i Europy daje jako pre-order na swoich stronach daty March/June/July to coś MOŻE być na rzeczy. Chyba wątpicie w to, że Blizz poda datę premiery gry dopiero na 30 dni przed. Trochę za późno to by było.

Luty najwcześniej, a i tak w sferze marzeń.

 

Już to widzę, jak wychodzi prezes Blizza na scenę na konfie i mówi "BTW, D3 w sklepach pojawi się za 3 dni - have a nice day - see ya".

Odnośnik do komentarza

Chyba wątpicie w to, że Blizz poda datę premiery gry dopiero na 30 dni przed. Trochę za późno to by było.

za pozno na co? jak rozeslana do tloczni w terminie to moga podac i na dzien przed premiera bo kampanie reklamowa to prowadza na te gre juz od dawna.

 

ale tez mysle ze najwczesniej marzec. jako ciekawostke zwroce uwage na diablo 2 i ile razy tam podawali date premiery ktora potem przekladali bo shit happens

Odnośnik do komentarza

diablo mmo? lmao. to moze l4d albo trine 2 to tez mmo :D

 

ps. hack and slash jako "głupia siekanka" idealnie pasuje do d2. skoro porownales ja do gow tzn ze porownujesz single a single w gow jest lata swietlne przed diablo 1 i 2 bo w nim nie biegne spamujac 1 skill.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...