Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

@kazóón heh wierze, tez ja czytalem ale tak przy 20% juz sie konczyla a w przypadku sc2 to uproscili ja do bolu i pomineli dosc istotne szczegoly.

 

w dniu premiery w empiku zwykla edycja sc2 byla za 199 zl co jak na gre pc jest zalowe i ludzie slusznie wyrazili swoje niezadowolenie z tego powodu w internecie.

Edytowane przez Gattz
Odnośnik do komentarza

The time has come, patient denizens of Sanctuary... proud cultivators of the mystical Diableard. The Diablo III beta is now officially live. In addition to selecting players who have opted in via their Battle.net accounts, we’ll also be providing keys through beta promotions and giveaways -- stay tuned for more info.

 

 

Dam, dam, dam!

Odnośnik do komentarza

Prędzej z jakiegoś giveaway'a się ten klucz dostanie, niż oficjalnie od Blizzarda. Szukajcie po stronach - a nuż. Osobiście tak samo marudziłem przy SC2, a koniec końców jeden klucz wygrałem (oddałem znajomemu), a drugi dostałem właśnie w giveaway'u. Cierpliwości.

Odnośnik do komentarza
Mnie nie kusi już beta D3 tak jak jakiś czas temu. 1,5h grania i tyle. Koniec. TO jak demo, nie beta.
1.5h grania na samo przejście. Na zrobienie 13lvl aby zobaczyć wszystkie skille potrzeba ok 3h a to wypada pomnożyc przez 5 więc mamy 15h grania

 

 

ciekawi mnie jak rozwiążą kwestię pvp - jesli buildy będzie można robić na poczekaniu to jedyna moc postaci będzie leżeć w samych tylko przedmiotach. Trochę ograniczone

Odnośnik do komentarza

nom musisz im wyslac specyfikacje swojego sprzetu. ale slyszalem ze opt in do bety d3 mial byc mozliwy tylko do 17 wrzesnia w ktoryms tam rejonie (ludzie wtedy zgadywali ze wtedy rusza beta). jak jest na pewno nie wiem.

 

swoja droga blizz ciekawie uciszyl narzekaczy od "kiedy rusza beta". oglosili ze ruszyla a potem poza prasa nie widzialem ani jednej osoby gdziekolwiek ktora by powiedziala ze wyslali jej klucz. ^^ i w ten sposob blizz moze byc cacy bo przecierz oni rozpoczeli bete z obietnica a czy i ile kluczy potem wyslali to juz cicho sza. but i digress. moze to tylko strony fanowskie ktore odwiedzam na ktorych jest fama ze eu jeszcze nie miala wysylanych sa jakies specyficzne.

 

zdaje sie tez ze strony fanowskie tym razem jakos nie sa szczodrze traktowane jak to bylo z sc2 gdzie dostali klucze dla siebie i na konkursy giveaway a teraz dostana nic jak same pisza.

Odnośnik do komentarza

nakręcają hype, ot co. Pomiędzy bajki można wsadzić info o tym, że beta jest po to aby sprawdzić wydolność serwerów. Coś takiego może by robiła inna firma a nie ci, którzy maja pod sobą caly realm WoW, który ciągle chodzi na najwyższych obrotach. To tak jakby Ferrari wypuściło model przed premierą pod pretekstem "chcemy sprawdzić czy to jeździ".

Prognozuję, że beta będzie dostępna dla bardzo szerokiego grona osób, bo tak jak napisał Kazuun - to nie jest "beta" tylko zwyczajne demo ale z zaproszeniem.

 

Współczuję tym, którzy wierzą że są "beta-testerami". Testerami to byli gracze SCII, bo ich doświadczenie wplywało na niwelowanie imby. Tutaj najwyżej moga poddać pomysł aby pozmieniać kolejność umiejętności jak w przypadku DH, który nie podobal się ludziom podczas FnF ale i to nie będzie brane pod uwagę, bo niby co mogą wiedzieć osoby z 13lvl.

Odnośnik do komentarza

@Rinek

dla mnie to około 3h grania bo mnie by się pewnie po walce ze Skeleton Kingiem nie chciało dalej grać. Dwa, sprawdził bym tylko WD bo to jedynak klasa jaka mnie interesuje w tej grze :P

 

Dalej.... dobry argument Rinek. Bo co możesz wiedzieć na temat balansu i tego czy gra jest za łatwa/za trudna mając 13 lvl i (pipi), a nie skille. To jak by do bety SC2 wrzucić tylko jednostki z 1 i 3 tieru i pytać czy to działa :)

 

 

 

Swoją drogą, jak oglądałem walkthrough w necie to gra wygląda na stosunkowo łatwą. Nie wiem czy to "wina" bety, czy tego ze to sam początek gry, pierwsze minuty i masz się naumieć jak w to grać, czy cały Normal ma taki być a wyzwaia dopiero potem....

Odnośnik do komentarza

Diablo już na 100% na początku 2012. Trochę mi smutno że nie załapie się pod choinkę, ale im dłużej postępował wrzesień bez bety, tym bardziej się tego spodziewałem. Teraz jeszcze się okazało, że Demon Hunter jest źle zbalansowany. No nic.

 

Za to informacja z posta greaha bardzo sympatyczna.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...