Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Jestem w końcówce 2 aktu,został mi jeszcze tylko ostatni boss,gram mnichem.Według mnie nie jest zbyt łatwo,chyba tylko w 1 akcie można powiedzieć,że gładko poszło.Nie pamiętam już jak to było w D2,ale w D3 więcej problemów sprawiają czempioni niż subbossowie( kwestia bossów,to inna sprawa),parę razy padłem,a szczerze mówiąc myślałem,że normal na lajcie przejdę (zwłaszcza gdy patrzyłem na poziom trudności I aktu),ale raczej nie można iść na pałę do przodu,parę razy taktyczny odwrót,parę razy respawn. Nie jest jakoś super łatwo.

Generalnie jestem bardzo zadowolony póki co :)

Edytowane przez Ader
Odnośnik do komentarza

To, że Blizzard tak się rzucił na multi (czyli po prostu na kasę) właśnie najbardziej mnie boli. Ludzie nie kupują już ich gier dla singla, tylko do gry po sieci. Szczerze - przy Diablo2 spędziłem niezliczone setki godzin, a na multi pograłem może z... niecałe 2 godzinki. Starcraft miał świetną kampanię, multi było dobrym dodatkiem. Warcraft - znowu to samo. A co mamy teraz? Warcraft zamknięty w World of Warcraft (swoją drogą wyrasta nam pokolenie graczy, którzy kojarzą ten świat właśnie z MMO i prawdopodobnie gdyby zobaczyli W3, to byliby podjarani, że są tam te same budynki, które widzieli wcześniej w WoWie, a nie na odwrót - gra ruszyła na końcu 2004, do połowy 2005 była po premierze niemal na całym świecie, więc dzieciaki z roczników 2000-2001 zaczynały grać, kiedy WoW już był na rynku), Starcraft (poprzez duży sukces multi w SC:BW) stał się grą typowo internetową, pro-gamerską, z mniej istotną kampanią, a Diablo 3 wymaga połączenia z serwerem, żeby po prostu sobie pograć. Lubiłem Blizzarda za klimat i grywalność, teraz nie lubię za "internetowość".

Edytowane przez Linek
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

A jednak niemal wszyscy poszliście i kupiliście grę w dniu premiery. Niemała część z Was w dodatku kolekcjonerkę. ;)

 

No marudzenie marudzeniem, ale co sobie ma Blizz pomyśleć kiedy ich gra rozchodzi się jak świeże bułeczki, pomimo poronionych pomysłów z grą w single online? Dajecie im zarobić, to tego się spodziewajcie w przyszłości.

 

Co niektórzy może przejrzą na oczy, jak raz czy drugi nie uda im się w ogóle gry odpalić. Bo tu serwer, tu pad neta, a tam wyjazd gdzieś poza miejsce ze stałym dostępem do sieci. Toż to nic innego jak nowa forma DRMu.

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

10: 22 a.m. PDT- We are in the process of performing an emergency maintenance for all Diablo III servers to resolve several issues that are currently impacting the game. This maintenance may cause some interruption in communication, ability to log in, use of in-game features, and disconnections. We anti(pipi)ate all servers will be available for play in approximately 1 hour.

 

Thank you for your patience.

 

 

 

Smutek ;/

Odnośnik do komentarza

Oczywiście chęć zmiany języka na ojczysty została okupiona NIEODWRACALNYM, DODATKOWYM zasysaniem 2,5 GB. Czyli sobie poczekam jeszcze godzinę, a już byłem w menu! Brawo Blizz!

No chyba lepiej ściągnąć pack językowy i móc żonglować wersjami językowymi w launcherze w przeciągu 5 sekund, niż musieć ściągać 7,60 GB za każdym razem, prawda?

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...