Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Jakie to ofensywne skille w rzuciłeś i z czego zrezygnowałeś ? ja póki co myślę na mantrą w sumie mam 750 resów na wszystko, wczoraj zjechałem je z 1050 na koszt 10k DPS :D Teraz mam 28k dps bez żadnych dopałek i myślę czy buffować je mantrą na 880 res czy dać mantrę na obrażenia ? Ponadto wywaliłem heal'a kosztem powalającego podmuchy, poszedłem w kryta i drugą broń i robię niezłą masakrę :D I teraz myślę co tu ze skillami porobić.

Edytowane przez Soul
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

Dzisiaj początki, wersja pudełkowa, pełna, aktywowana na stronie i po Skeleton Kingu mi nie dało żadnego nowego questa, jakbym miał quest passa, miło.

Lol, powaznie? A juz myslalem, ze po tylu wpadkach z podobnymi rzeczami Blizzard w koncu sie nauczyl. Widac nie.

Odnośnik do komentarza

Może ktoś polecić jak najlepiej farmić w 1 akcie?

Wlazłem moim dh na 2 act, ale było to straszne, mobki skaczą po całej mapie. I ogólnie wychodziłem na minus cały czas. 1 akt fajnie idzie, tylko w sumie grałem z tankami, ale samemu też nie jest źle.

 

Tak więc może ktoś opisać najoptymalniejszy sposób farmienia w 1 akcie?

Odnośnik do komentarza

ja zaczynam od questa zwiazanego z korona krola szkieletow, wychodze na polane (srednio 3 elity lub champy) + losowa jaskinia (lacznie w srodku 3 elit/champ ) a przy dobrych wiatrach znajdziesz goblina. Dalej kieruje sie do tych 3 krypt (mozliwy 1 champ/elit przy wejsciu). W kazdej z krypt masz 2-3 elity/champ + mozliwy goblin + losowy ewent. Po ich spenetrowaniu lece dalej z questem az do pokonania Jondara (przewaznie wyrzuca mi 3 rary), krola szkieletow sobie odpuszczam bo bije sie zbyt dlugo ;]

Odnośnik do komentarza

Tzn tak jak powiedziałeś + normalne czyszczenie aktu. Tak widac po ludziach na forach jak i po znajomych. Nie każdy patrzy na to by nieć max efektywności w danym okresie czasu :)

 

 

Ja np sam nie jestem fanem robienia małych części i nigdy bym, się nie zmusił do farmienia np 2 skrzynek gdzie run trwa 30s. Znacznie bardziej preferuję runy typu od startu A2 aż po Maghdę, albo Halls of Agony lvl 1 aż po Butchera. Coś spokojniejszego, bardziej "płynnego" - a nie takie "szarpanie" contentu ;)

Odnośnik do komentarza

Jaką runę do FoT tą z teleportem czy uniki ?

 

Czyli co tak to u Ciebie wygląda?

 

http://eu.battle.net...XYgk!aXU!ZZbcYa

Dziś tak, jutro będzie inaczej, lol. Ciągle coś zmieniam.

 

No mam to samo :D

 

Panowie udało mi się wczoraj rozjechać tego ghom'a solo :D

Znalazłem nowy OP skill dla monka podmuch + ostatnia runa, zainwestowałem w kryta i opłacało się :D

Odnośnik do komentarza

Trochę wkurza mnie jedna rzecz na AH.

Szukam sobie crossbow i chcę, żeby miał Critical Damage + i zawsze zamiast wychodzić bronie z cd jako stat bazowy to wychodzą bronie z gemem wsadzonym do cd... (również ustawiam has sockets, bo sam chcę wsadzić tam gem)

 

Jeszcze na niższym lvl sposób był całkiem prosty bo się wpisywało crit damage min value 46, ale na wyższych lvl'ach to już przestaje działać, bo ludzie wsadzają coraz lepsze gemy i ciężko jest szukać broni z tym statem bez gemu...

Trochę źle to zrobione jest : /

Odnośnik do komentarza

Fakty na temat Hexa:

- rzucany jest na nas, nie na moby

- AI ssie. Spell rzucany jest w combacie, nawet jak moby są daleko od nas.

- 8y aoe to zasieg smieszny i w przypadku range strasznie mało reliable.

masz jakies oficjalne zrodlo na to ze to prawda po patchu?

bo po dzisiejszym runie musze stwierdzic ze wszystkie trzy punkty to klamstwo.

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może na Hardcorze? Póki co dotarłem do końcówki 2 aktu na Nightmarze, problemów większych nie ma, chociaż jeden ze znajomych przez zlekceważenie desecration niedawno stracił swojego 35 lvlowego barbariana ;p W sumie aż do piekła jako DH nie ma się czego obawiać, co najwyżej Beliala / wybuchów po molten championach.

Odnośnik do komentarza

Fakty na temat Hexa:

- rzucany jest na nas, nie na moby

- AI ssie. Spell rzucany jest w combacie, nawet jak moby są daleko od nas.

- 8y aoe to zasieg smieszny i w przypadku range strasznie mało reliable.

masz jakies oficjalne zrodlo na to ze to prawda po patchu?

bo po dzisiejszym runie musze stwierdzic ze wszystkie trzy punkty to klamstwo.

- Rzuacanie hexa na nas, nie na moby: opis skilla. Czytac każdy potrafi :)

 

- AI ssie: Używałem Enchantreski na Barbarianie grając solo. Nie raz będąc na 5% HP i dawanie Charge out + Leap out zo by poczekać na CDki + Life per Sec. Na moim ekranie nie było ani jednego moba, choć byłem świadomy że zaraz za krawędzią goni mnie niemała grupa, a Enchantreska wali Hexa we mnie bo a) jestem w combacie i b) ma wolny CD na niego

 

- 8y zamiast 15y: patch notesy ostatnie?

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może na Hardcorze? Póki co dotarłem do końcówki 2 aktu na Nightmarze, problemów większych nie ma, chociaż jeden ze znajomych przez zlekceważenie desecration niedawno stracił swojego 35 lvlowego barbariana ;p W sumie aż do piekła jako DH nie ma się czego obawiać, co najwyżej Beliala / wybuchów po molten championach.

 

DH na hardcore? : d Toż to prawdziwy hardkor : p Nie lepiej monk? Monk tak w ogóle chyba najlepiej, bo ma masę defensywnych świetnych skilli. To znaczy to tylko moje zdanie, tak naprawdę to jeszcze nie grałem na hardcore :<

Odnośnik do komentarza

Gra ktoś może na Hardcorze? Póki co dotarłem do końcówki 2 aktu na Nightmarze, problemów większych nie ma, chociaż jeden ze znajomych przez zlekceważenie desecration niedawno stracił swojego 35 lvlowego barbariana ;p W sumie aż do piekła jako DH nie ma się czego obawiać, co najwyżej Beliala / wybuchów po molten championach.

 

DH na hardcore? : d Toż to prawdziwy hardkor : p Nie lepiej monk? Monk tak w ogóle chyba najlepiej, bo ma masę defensywnych świetnych skilli. To znaczy to tylko moje zdanie, tak naprawdę to jeszcze nie grałem na hardcore :<

 

Lubię DH to gram DH ;p Passive na regenerację HP, sporo vitality, smoke screen + preparation odnawiający HP i problemów raczej nie ma. Zobaczymy potem, jeśli padnę to zacznę chyba wizardem albo doktorem, walka melee to nie dla mnie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...