Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Z legendarnych wypadły mi ten topór 2h co wywołuje krwawienie z 2,5k dps z 63lvl oraz miecz (trafił się z socketem) 2h z szansą na przyzwanie demona z 70lvl również z 2,5k dps...wtf? Głównie to sama broń mi leci. z INT oczywiscie ;)

 

edit: nie zauważyłem ale Skorn też na 70 lvlu. We własciwosciach ma obniżone wymagania o 7 leveli...

Edytowane przez ornit
Odnośnik do komentarza

Po patchach i dodatkach jest zaje,biście. W dwójkę nie grałem, ale swoje wrażenia z trójki na PC oraz porównanie do wersji PS3 (obie przeszedłem, choć wiadomo, na te gry jedno przejście to nic) opisałem na kilku ostatnich stronach tego tematu, polecam ;).

Edytowane przez raven_raven
Odnośnik do komentarza

Mam wersje diabolo 3 na pc od premiery.Zagralem raz zabilem diablo na srednim i nie wlaczylem do dzisiaj.Cos chyba duzo pozmienili,bo

 loot jest taki sam jak na ps3.Pamietam jak na poczatku nic nie wypadalo mi na moja klase.Gralem hunterem a itemy pod warka albo szamana wypadaly.

Teraz  jest jak na konsoli zawsze item wypada pod ciebie.Gram huntem na hardzie i 10 min mam prawie caly zolty gear a wczesniej chyba bym zbieral pol dnia.

Edytowane przez KarolFanbojSony
Odnośnik do komentarza

Jest wręcz lepiej jak na konsoli, bo loot 2.0 ma kilka innych bajerów jeszcze względem konsoli, która ma coś określanego jako loot 1.5 ;).

Gra jest zupełnie odmieniona, teraz sam znajdujesz wszystko, nie kupujesz z AH.

Odnośnik do komentarza

Na konsoli sterowanie jest dużo gorsze....w sensie precyzji poruszania się na konsoli jest to wszystko uproszczone. 

Także polecam się przełamać po za tym na pc nie ma tyle wałków Blizzard lepiej nad tym panuje. 

Edytowane przez Soul
Odnośnik do komentarza

Tak samo jest, nawet masz dowolne przypisywanie jak na PC.

 

Pisałem już czym się różni czyste D3 na PC od konsol: gorsza grafika, mniejsze mob density, loot 1.5 zamiast 2.0, sterowanie padem a nie myszką, lekko przystosowany interfejs do konsol. Prócz tego to jest praktycznie ta sama gra.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...