Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Gość Mr. Blue
Mała inicjatywa fanów, którzy nie są zachwyceni paletą kolorów DIII. Co jak co, ale efekt jest świetny, bardziej pasuje do Diablo

Klik!

 

OoooO.

Niesamowite, ciemniejsze cienie i cała gra zmieniła się o 360 stopni.

 

Firmy developerskie z tradycją generanie dzielą się na dwie grupy: te, które potrafią z klasą przejść z 2D do 3D i... te, które nie potrafią. Po zaledwie "fajnym" Warcrafcie III zaczynam się zastanawiać, czy Blizzard nie należy do tej drugiej. Pierwsze materiały z drugiego Starcrafta nie powalają, pododbnie nowe Diablo. Rozumiem, że trzeba iść do przodu, ale odnoszę wrażenie, że gra traci nieco swojego charakteru, przynajmniej wizualnie.

 

Warcraft III "zaledwie" fajny? Czy ty zapominasz, że mówisz o najpopularniejszej (obok Starcrafta) grze RTS w dziejach, która po tylu latach nadal trzyma się świetnie, i jest (obok Starcrafta) jedną z najważniejszych dyscyplin e-sportu? Można by jeszcze dodać, że to najlepiej zbalansowana gra RTS (obok Warharmera 40 000: Dawn of War), ale chyba nie trzeba do tego nikogo przekonywać.

 

Chyba nikt nie oczekiwał, że gra, wyłaniająca się z śnieżnej zamieci, powali nas graficznym orgazmem? Nigdy tak nie było.

 

Niezapominajmy, że nie zdażyło się, żeby chłopcy B wypuścili grę poniżej 8/10 (a dla mnie 9/10).

 

 

Odnośnik do komentarza

Ej no ale bez przesady ta ciemna wersja po prostu SUX!

 

Masakra, nie dość, że oni dodadzą jeszcze pewno pare jakichś efektów, to na dodatek nie widzieliście praktycznie nic z tej gry - może mają w zanadrzu jakieś mroczne lokacje?

 

W skrócie - pierd.olenie o szopenie (Chopinie), ludzie nie mają się do czego doj.ebać i tyle...

Odnośnik do komentarza

Mi sie z kolei te ciemniejsze bardziej podobają. Po prostu kolorystyka "naturalniejsza". Dla mnie kolorystyka to chyba największa bolączka gier. Niewiele gier ma naturalną kolorystykę, a ostatnio strasznie jasne jest wszystko w grach. Oczywiście jak do gry naturalna nie pasuje to nie narzekam, ale w Diablo akurat taką bym wolał.

Odnośnik do komentarza
Zapewne damska wersja barbarzyncy bedzie odpowiednikiem amazonki z D2 i tak dalej, wiec w sumie te 5 klas bedzie tak naprawde czyms wiecej.

jak juz ktos wyzej napsial zmiana płci wpływa tylko na wygląd a nie na skille itp, porpsotu urozmaicenie graficzne (troche zbedne, to jak samice taurenów w wow - krowy xD)

 

Mała inicjatywa fanów, którzy nie są zachwyceni paletą kolorów DIII. Co jak co, ale efekt jest świetny, bardziej pasuje do Diablo :)

Klik!

ciekawa zmiana, zwłaszcza trawiasty screen.. hmmm

mam nadzieje ze zrobia tak ze beda zwykle naturalne lokacje, oraz takei gdzie zło sie juz rozbestwiło i zrobilo sie ponuro i smętnie, jesli wszystko bedzie kolorowe to troche nędza ;p

 

btw na niektorych artworkach zapowiada sie znowu pustynna okolica :P (czyli ZA JASNO jak na mroczna gre)

Odnośnik do komentarza

Teraz mi coś zabłysło - po tym jak na dev's panel powiedzieli, że podoba im sie stary podział na poziomy trudności...

 

Mozliwe, że będziemy mieli na każdym poziomie coraz mroczniejszą oprawę? Możliwe... :)

 

To by było zupełnie mega kozacka rzecz, chciałbym aby tego nie ujawnili do samej premiery, niech sobie ludzie marudza - ale jakby to zobaczyli to po prostu by upadli na kolana. Napisze im z tym mejla co by pomysł sie w razie czego nie zmarnował xD

Odnośnik do komentarza

Ta wersja po prawej bardziej pasuje do Diablo niż te cukierkowe kolory. Ja mam grając czuć, że na danym terenie panoszy się zło, które plugawi otaczający świat. To ma być Diablo a nie jakiś kolejny kolorowy Warcraft lub WoW...

No i niech popracują nad wyglądem postaci bo póki co barbarzyńca wygląda tak sobie, na jednym zdjęciu toporki które trzymał w dłoniach wyglądały jak jakieś plastikowe zabaweczki z jarmarku a nie broń do siania zniszczenia w szeregach demonów i innego piekielnego ścierwa ^_^

 

I najważniejsze musi być nekromanta, bo jak nie to daruję sobie tą część <_<

Odnośnik do komentarza
I najważniejsze musi być nekromanta, bo jak nie to daruję sobie tą część <_<

doktur potfur posluguje sie rozdzkami nekromany i ma skill "sciana zombie" podejzewam ze nie zrobią drugiej postaci ktora zjamuje sie truposzami :P

 

 

tak samo barba ma szarże palladyna, co sugeruje ze moze nie byc palladyna (albo bedzie bardzo zmienony , np na leczniczego ksiedza)

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Nie znamy uwarunkowań fabularnych, sigh!

 

Przecież możliwe jest, że to jest akcja z samego poczatku gry, mowa była, że nikt nie wierzy w to co sie stało 20 lat temu, a mogą nie wierzyć przez to, że wszystko wróciło do normy i oni zapomnieli po prostu, ja myśle, że Blizz coś ciekawego z tym wykombinował :)

 

ps. Wiedz, że jak darujesz sobię tą część to nikt za Tobą nie będzie tęsknił - a szczególnie Blizz ;p [no offence].

Odnośnik do komentarza
I najważniejsze musi być nekromanta, bo jak nie to daruję sobie tą część <_<

doktur potfur posluguje sie rozdzkami nekromany i ma skill "sciana zombie" podejzewam ze nie zrobią drugiej postaci ktora zjamuje sie truposzami :P

 

 

tak samo barba ma szarże palladyna, co sugeruje ze moze nie byc palladyna (albo bedzie bardzo zmienony , np na leczniczego ksiedza)

Zostawili by profesje z D2 i dodatku +jakąś jedną nową i wszyscy byliby zadowoleni, a tak Blizzard kombinuje na siłę, tworząc dziwolągi pokroju tego Doktorka...

Odnośnik do komentarza

nie mogli zostawic, bo by znalazła sie grupa ludzi (w tym ja) ktora by krzyczała "omg znowu to samo!!" :P

zawsze ktos bedzie nazekał ;p

 

jednak trzeba wprowadzic zmiany jakies, zeby nie bylo ze tylko przeszli na 3d a reszta to kopia d2 ;p

 

zreszta mam nadzieje ze te postacie beda ciekawsze niz w d2 ;p

 

 

btw na filmikach pokazane jest duzo skilli a jak wiadomo w d2 robilo sie postac ktora miala wymaksowane 2-3 skille , a czasem nawet jeden, i caly czas uzywalo sie tego samego wymaksowanego ataku, przewiduje 3 mozliwosci

1 bedzie tak samo, czyli bedzie jeden glowny wymaksowany atak

2 bedzie sie uzywalo wielu (ciekawe ile bedzie sie dalo wymaksowac)

3 bedzie TRZEBA uzywac wielu atakow/czarów ktore sie wspierają nawzajem bo inaczej sie dostanie w dupe (mam na mysli sytuacje ze doktor rzuca klontwe potem wali bombami, czyli sa skille ktore dają czas zeby mozna bylo uzyc skilla atakujacego, oczywiscie w omawianym wypadku mogl bez problemu olac klontwe i rzucac bomby cofajac sie torche zeby nie oberwac, ale ciekawe czy gra bedzie wymuszala uzywanie kilku skilli ktore sobie nawzajem pomagaja)

Odnośnik do komentarza

Aktualnie jedno jest pewne, mamy Barbarzyńce i "Witch Doctor" (Znachor jak pisali wcześniej), brakuje 3 postaci. Możemy spodziewać się kogoś walczącego na dystans -> "Łowca" (następca amazonki) oraz postać władająca głównie magią -> "Czarodziej". Ciągle mówi się o piątej postaci, wiele wskazuje na kolejną osobę walczącą w zwarciu (Paladyn?). Problem w tym, że Blizzard chce stworzyć nowe klasy, także nie mamy pewności co pojawi się na pozostałych trzech miejscach. Ale starają się zadowolić wszystkich, Witch Doctor zdaje się połączeniem nekromanty z druidem, może inni bohaterowie też będą fuzią poprzednich?

 

Ploty mówią, że pierwszy akt jest już w całości zrobiony. (Ponoć na WWI o tym mówili)

 

Ma być 5 postaci, ale może być więcej. Blizzard jest pewien, że będzie ich 5 ;)

 

 

Odnośnik do komentarza
Ploty mówią, że pierwszy akt jest już w całości zrobiony. (Ponoć na WWI o tym mówili)

 

Ma być 5 postaci, ale może być więcej. Blizzard jest pewien, że będzie ich 5 ;)

Ja myślę, że ogólnie cała gra jest zrobiona, tylko teraz czeka żmudne szukanie byków (a to trwa), dopracowywanie smaczków i wywalanie połowy gry do kosza, bo się okazało, że część trzeba od nowa zrobić. Tak to wygląda w branży gier. Słabe momenty się wywala i robi na nowo. Wszak Diablo III jest już w developingu 4 lata. Aha, są nadal szanse na Nekromantę, bo na pytanie, czy Witch Doctor go zastąpił, nie potwierdzili.

 

Co do postaci - może czas wprowadzić trochę z Diablo 1 - czyli łuczniczką zastąpić amazonkę etc. Pamiętajmy, że teraz mamy dwie płcie, więc jak będzie czarodziej, to będzie i czarodziejka itp. ^_^

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...