Skocz do zawartości

Diablo III - something is coming!


Sephi

Rekomendowane odpowiedzi

Dobra, ale kogo obchodza jakies tam konsole.

 

 

Po filmikach mozna stwierdzic, ze gra jest mocna;] Blizzard, podobnie jak przy Starcrafcie 2, pozostawil staroszkolne ujecie kamery, odpowiednio pakujac grafe i to bylo najlepsze co mogli zrobic. Wszelkie tpp, fpp, by sie nie sprawdzily.

Interaktywne otoczenie daje rade, fajne pulapki, miejscowki jak na razie klimatyczne (nie zgodze sie, by las wygladal cukierkowo), no i ten assault beast na koncu, piekne;]

Odnośnik do komentarza

Diablo 3 will be announced. It will be a single player/mmo hybrid onlike anything we have yet to see.

 

World of Warcraft subscription costs are going to be lowered to $12.99

 

It will be followed by another annoucement of a new Battlenet system called "Hydra" or "Hydranet". This will be a new payment plan. Notice the three runes? The forth is Hydra. A universe of three IPs. For $20.00 a month you get online access to all three games, and all the great extra things Hydra has to offer. Things ike your own Hydra Blog page which has a list of all your characters and their stats, etc. Think if this feature as an "armory" for all Blizzard IPs. This includes Diablo II and WC3 stats, if any, as well.

 

If you want to play Starcraft II online or Diablo 3 online they will cost $5.00 each monthly. Blizzard is hoping the credit card fees keep some of the kiddies out.

 

Okay there, now I am fired.

Odnośnik do komentarza
Diablo 3 will be announced. It will be a single player/mmo hybrid onlike anything we have yet to see.

 

World of Warcraft subscription costs are going to be lowered to $12.99

 

It will be followed by another annoucement of a new Battlenet system called "Hydra" or "Hydranet". This will be a new payment plan. Notice the three runes? The forth is Hydra. A universe of three IPs. For $20.00 a month you get online access to all three games, and all the great extra things Hydra has to offer. Things ike your own Hydra Blog page which has a list of all your characters and their stats, etc. Think if this feature as an "armory" for all Blizzard IPs. This includes Diablo II and WC3 stats, if any, as well.

 

If you want to play Starcraft II online or Diablo 3 online they will cost $5.00 each monthly. Blizzard is hoping the credit card fees keep some of the kiddies out.

 

Okay there, now I am fired.

 

 

Tylko... to napisał kolo na forumingu, to nie jest oficjalne info - powiedział bym nawet, że to chamski fake! ;p (bo tak jest w istocie)

 

Problem w tym, że Blizzard jest łapczywy na kasę i woli promować swój Battle .Net niż inne platformy do grania mp;)

 

Gdyby był ŁAPCZYWY to byśmy już dawno grali World of Santuary na engine WoWa, podobnie jak World of Starcraft (albo coś w ten deseń) plus byśmy teraz jarali się diablo 5 ;)

 

Co jak co, ale Blizz to jest chyba najbardziej przyjazna graczom firma - korporacja co by nie było, łączy się z innymi firmami (jak Activision) ale to nie ma wpływu na graczy, tylko na stan kasy Blizza :)

 

TAK, jestem FANBOYEM blizzarda, dla mnie mogliby wydać specjalną konsole tylko z ich grami, i ja bym ją kupił :D + specjalny telewizor który by obsłużył jako jedyny tą specjalną rozdzielczość w której gry by chodziły!!! xD

 

PS. nie, nie gram w WoWa bo... nie mam na niego kasy, ale jak D3 będzie to to się zmieni ;] (a privy sux)

Edytowane przez Oran
Odnośnik do komentarza

groteska, powiedziałeś Oran że "Co jak co, ale Blizz to jest chyba najbardziej przyjazna graczom firma" po czym że "nie, nie gram w WoWa bo... nie mam na niego kasy". Jak by było user friendly to nie trzeba było by bulić takij kasy na pykanie na globalu w WoW'a, za grę się zapłaciło, to powinno się tylko płacić grosze za podtrzymywanie serverów, paru GM'om i kolesiom wydającym ciągłe patch'e do gry która powinna być doszlifowana przed pojawieniem się na półkach. I jeszcze ta instalacja WoW'a, to już na PS3 jest user friendly i trwa krócej.

 

Diablo 3, jedyna gra dla której warto kupić będzie PC'ta (no nie licząc Starcraft'a dla fanów serii). Reszta hiciorów - na konsolach.

 

Rozgrywka z filmików rzeczywiście poczatkowo troche muląca jakby, ale jak doszły skille, 3 inne postacie do walki z bossem na końcu filmiku itd to wróciło stare dobre Diabolo !

 

Rozumiem że nie będzie już Nekromanty ;/ ; ciekawe co jeszcze zmienią w składzie.

Odnośnik do komentarza

Las jest świetny. Czuć tam magiczną i demoniczną aurę.

Witch doctor wygląda mi na przemodelowanego nekromantę.

 

Co do samej gry, bardzi mi się podoba. Nie straciła klimatu Diablo, do tego doszło sporo ciekawych ulepszeń. Zmieniająca się muzyka w trakcie spotkań z bossami, znacznie większa dynamika walk, fatality (mam nadzieję, że każdy przeciwnik, będzie miał kilka brutal killi ;)).

 

PS. Widzieliście trailer? Meteor? Jeszcze się okaże, że walczymy ze zmutowanymi Zergami albo JENOVĄ :P

Odnośnik do komentarza
No ja nie pisalem, ze to oficjalne info;] Na razie to chyba jedyne zrodlo, ktore o tym wspomina. Nie zdziwilbym sie w kazdym razie, gdyby tak bylo, zreszta to sa marginalne pieniadze, wiec by mnie to nie obeszlo.

 

Tylko sęk w tym, że z tego co mi wiadomo to FAKE, kolo założył konto na diablofans.com i napisał posta, w którym jak widzimy jest rzekomo pracownikiem blizza, ale później we flame war się wdał i wyszło szydło z worka. ;)

 

groteska, powiedziałeś Oran że "Co jak co, ale Blizz to jest chyba najbardziej przyjazna graczom firma" po czym że "nie, nie gram w WoWa bo... nie mam na niego kasy". Jak by było user friendly to nie trzeba było by bulić takij kasy na pykanie na globalu w WoW'a, za grę się zapłaciło, to powinno się tylko płacić grosze za podtrzymywanie serverów, paru GM'om i kolesiom wydającym ciągłe patch'e do gry która powinna być doszlifowana przed pojawieniem się na półkach. I jeszcze ta instalacja WoW'a, to już na PS3 jest user friendly i trwa krócej.

 

Diablo 3, jedyna gra dla której warto kupić będzie PC'ta (no nie licząc Starcraft'a dla fanów serii). Reszta hiciorów - na konsolach.

 

Rozgrywka z filmików rzeczywiście poczatkowo troche muląca jakby, ale jak doszły skille, 3 inne postacie do walki z bossem na końcu filmiku itd to wróciło stare dobre Diabolo !

 

Rozumiem że nie będzie już Nekromanty ;/ ; ciekawe co jeszcze zmienią w składzie.

 

Nekro nie został SKREŚLONY (według Diablo panel na WWI, pytanie było czy Witch Doc zastąpił Necro - odpowiedź była, że nie - kwestia tylko czy on będzie, wiemy jedno witch doc go nei zastąpiła)

 

Co do groteski - piszesz o WoWie, a nie widzisz WWI, BlizzConu i innych imprez? Jaka firma je organizuje oprócz Blizza?

 

Jaka firma mając takie licencje w zanadrzu, takie pewniaki (Sc i Dia) stara się doszlifowac gre jak tylko może, jaka firma nie wypuszcza po prostu crapów? A patrząc na abonament to po patrz na to z innej strony - korporacja ZAWSZE będzie nastawiona na zysk, inne firmy które wydały też płatne MMORPG mają wyższy abonament to raz, dwa, że Blizzard wyda Diablo 3 i za to go kocham. :D

 

Pozdro :)

 

Odnośnik do komentarza
swietna wiadomosc, mam nadzieje ze bedzie Paladyn, bo inaczej nie gram ;p chociaz czarno to widze, bo o kobietach paladynach nie slyszalem

Uuuu, ale z ciebie fan Diablo :P. W drugim akcie spotykamy przecież paladynkę. Sprzedaje bronie i takie tam. Jest koło naszej skrzynki.

 

Nie wiem czym sie tak podniecacie. D2 mnie wcale jakos mega nie wciagnelo. Singiel za pierwszym razem dawal rade, ale bn to same taxi i baal runy. Nuda ;]

A od kiedy mamy się czymś podniecać, tylko jeżeli ciebie poprzednik wciągnął? :P Połowa świata gier ma już od kilku godzin nie kończący się orgazm, a ty tu z takim czymś wyjeżdżasz. :rolleyes:

Odnośnik do komentarza

Po gameplayu widze, ze Blizzard bardzo lubi stylistyke WoW. Swiat w D3 wydaje mi sie byc bardzo zblizony do tego co mozna zaobserwowac w tym MMORPG (pastelowe kolory, "bajkowosc"). Do tego czary i skilsy przypisane pod 1,2,3 itd.

Ogolnie to co widzialem prezentuje sie swietnie. Wczesniejsze h'n's jak Loki, Titans Quest czy chodzby niedawny Legend: Hand of God wypadaja poki co na tle D3 blado (no moze jeszcze Legend trzyma poziom). Czekam teraz na demko, ktore powie czy juz czas na wymiane karty ;)

 

I jeszcze jedno. Nie patrzcie na screeny. Gra na nich prezentuje sie fatalnie, sterylnie i nijako. Polecam zassac gameplay z gamershell.com.

Odnośnik do komentarza
Ciekaw jestem czy wypuszcza jednoczesnie sc2 i d3.

napewno nie, po co sami sobie maja robic konkurencje? to by bylo wybitnie glupie dzialanie pod wzgledem marketingowym ;p

mimo ze te gry nie maja w calosci tego samego odbiorcy to jednak lepiej ejst wydac jeden "hit" na raz, zeby sie ludzie na chapali ile wlezie a po jakims czasie nastepny, przeiwduje okolo rok roznicy ;p (sc za 2 lata, diablo za 3 ;p)

Odnośnik do komentarza

Firmy developerskie z tradycją generanie dzielą się na dwie grupy: te, które potrafią z klasą przejść z 2D do 3D i... te, które nie potrafią. Po zaledwie "fajnym" Warcrafcie III zaczynam się zastanawiać, czy Blizzard nie należy do tej drugiej. Pierwsze materiały z drugiego Starcrafta nie powalają, pododbnie nowe Diablo. Rozumiem, że trzeba iść do przodu, ale odnoszę wrażenie, że gra traci nieco swojego charakteru, przynajmniej wizualnie.

Odnośnik do komentarza

problem w tym ze jesli chodzi o diablo to wcale nie poszli do przodu, bo mimo zmiany na 3D gra wyglada jak z przed kilku lat :P a przeciez nawet nie wyszla jeszcze, wiec jak bedzie miala premiere pewnie za 2-3 lata, i bedziemy grac w fotorealistyczne gierki to diablo na starcie bedzie przestarzale ostro ;p (co nie znaczy ze nie zdobedzie kupy fanow)

Odnośnik do komentarza
Ciekaw jestem czy wypuszcza jednoczesnie sc2 i d3.

napewno nie, po co sami sobie maja robic konkurencje? to by bylo wybitnie glupie dzialanie pod wzgledem marketingowym ;p

mimo ze te gry nie maja w calosci tego samego odbiorcy to jednak lepiej ejst wydac jeden "hit" na raz, zeby sie ludzie na chapali ile wlezie a po jakims czasie nastepny, przeiwduje okolo rok roznicy ;p (sc za 2 lata, diablo za 3 ;p)

 

Twoja teoria ma sens - chociaż całkiem inny target może ewidentnie skrócić ten czas i którąś gre mogliby upchać na gwiazdke (choć blizz pewnie wyda je w tych dniach w których wydawał poprzednie części [diablo - 29.06 ;]]).

 

Firmy developerskie z tradycją generanie dzielą się na dwie grupy: te, które potrafią z klasą przejść z 2D do 3D i... te, które nie potrafią. Po zaledwie "fajnym" Warcrafcie III zaczynam się zastanawiać, czy Blizzard nie należy do tej drugiej. Pierwsze materiały z drugiego Starcrafta nie powalają, pododbnie nowe Diablo. Rozumiem, że trzeba iść do przodu, ale odnoszę wrażenie, że gra traci nieco swojego charakteru, przynajmniej wizualnie.

 

Dla mnie D3 wygląda tak jak powinno grafika jest cudowna, po prostu gdy popatrzyłem na to powiedziałem "toż to Diablo!" a wg. mnie o to chodziło!

 

Blizz wie co robi, co do tego jestem pewien, Blizzard to nie Codemasters (choć Ci drudzy to raczej tylko z nazwy jednak...) nigdy chyba nie pokazali nam przełomowej grafiki, ale chyba zawsze ich gry miały aparycje gier ponadczasowych - grafika się starzała bardzo powoli, w takim Diablo 2 ta grafika po tylu latach i w tak niskiej rozdziałce jest... całkiem znośna. :)

Odnośnik do komentarza
problem w tym ze jesli chodzi o diablo to wcale nie poszli do przodu, bo mimo zmiany na 3D gra wyglada jak z przed kilku lat

Ja się tam nie znam na graficę, patrzę tylko, czy to wygląda ładnie. Jak dla mnie - nieco plastikowo i sztucznie.

 

w takim Diablo 2 ta grafika po tylu latach i w tak niskiej rozdziałce jest... całkiem znośna.

Jak najbardziej. Tylko że właśnie o Warcrafcie Trzecim nie za bardzo można powiedzieć to samo. Nie mam mu wiele do zarzucenia, ale zdecydowanie nie wygląda zachwycająco. Blizzard nie zrobił jak na razie ani jednej naprawdę wielkiej gry trójwymiarowej (tylko moje zdanie!) - a przecież te powstają od 12 lat, więc jest to zastanawiające. Nie znam statystyk globalnych, ale na przykładzie Polski mam wrażenie, że Diablo 2 i Starcraft są obecnie dużo popularniejsze od Warcrafta. A to przecież pozycje ze sporym bagażem wieku na karku.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...