Skocz do zawartości

Terminator:The Sarah Connor Chronicles


vip77

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 110
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

  • 2 tygodnie później...

2x06 za mną. W sumie odcinek o traumie, traumie u chyba wszystkich którzy byli u

doktorka. Doktorek, jako nowa postać zagości chyba trochę dłużej w serialu, będąc terapeutą młodego Skyneta. Terminator dnia jest brzydka kobietą, walczy z Cameron w windzie, ta składa blaszaka w ładny pakunek.

Ogólnie odcinek bez polotu. Gdzie zaginął Cromartie???

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

SPOILERY

 

 

obejrzałem ten biedny odcinek. jak sie chce pokazać rozterki i portret psychologiczny głównego bohatera, to powinno to być jakos sensownie przedstawione, a nie z dupy- dziwnym trafem i John i jego mama przypomnieli sobie o tym włamaniu do ich mieszkania, a przecież traumatycznych przeżyć mieli dużo więcej. nawet nie licząc T2 i pierwszego sezonu serialu. :blackeye:

 

'rola' Shirley Manson z odcinka na odcinek coraz gorsza i bardziej plastikowa, mimo faktu, że gra ona terminatorkę.

nie wiem po co dalej ten detektyw się panoszy w tym serialu.

 

przed nami jeszcze conajmniej 15 odcinków. ciekawe jakie jeszcze głupoty wymyslą.

 

ehh

 

ps. ocenę odcinka podnosi ta fajna azjateczka :wub:

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Ten serial jest beznadziejny. Marni aktorzy, mało efektów specjalnych, nieprzemyślany scenariusz, słaba fabuła. Jednak oglądam go z przyjemnością. Głównie dla tego, że po porównaniu z "Terminator 3: Bunt maszyn", wszystko inne z miejsca staje się arcydziełem oraz klasykiem gatunku. Nie wiem kto stał za decyzją, żeby zrobić z Terminatora marną komedyjkę, ale ten ktoś powinien dostać solidny cios w łeb.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Eee tam, odcinek po przerwie zimowej był fajny. Zwłaszcza końcówka. Poniekąd serial nieco odszedł od formy, gdzie non stop się naparzała Cameron z jakimś T-888 (oni je chyba wysyłają hurtem) i w sumie to modele terminatorów były głównymi rolami, a tak naprawdę główną rolę odgrywa w tym serialu Sarah Connor. Nawet teraz Weaver zbliżyła się charakterem do Sary (jej relacje wobec Johna Henry są czymś w rodzaju relacji Sary z Johnem - i jedna i druga chce obronić coś co stało się najcenniejsze dla niej), i coś czuję że to nie między Cameron a T-1001 będzie rozgrywka, a właśnie między T-1001 a Sarą Connor. Z jednej strony fajne są te podchody i powolna kreacja Skynetu od podstaw, gdzie dopieszczane są wszystkie du.perele, mające dać obraz pełnej AI. Z drugiej strony, czemu Skynet się bawi w to, jakby nie mógł gotowców przysłać :)

 

Btw. fajna scena z końcówki:

 

 

Ps. Co nie zmienia chyba faktu, ze Skynet jest cwany i nie robi specjalnie mądrych terminatorów, jedynie zaprogramowane na jakiś cel. To zresztą było w całej sadze, jak np. w dwójce gdzie w wyciętej scenie resetują chip Arnoldowi, dzięki czemu może się uczyć. W serialu jest to widoczne np. w tym gdy Weaver odbiera córkę z pokoju u psychiatry, a obok niej John Connor sobie siedzi, a T-1001 zamiast posiekać łatwy cel, po prostu wychodzi (XD). Zresztą fakt, że nawet w tej fazie przyszły Skynet zadziwia ją wielokrotnie, świadczy o tym, że jest od niej mądrzejszy w założeniu i modele wysyłane nie mają pełnej AI, taką jaką dysponuje Skynet. Pewnie bał się, że mogą się nauczyć buntu przeciwko samemu Skynetowi, czy coś ;)

Odnośnik do komentarza

Babka grająca metalowego terminatora wyraza emocje twarzą, Robert Patrick nie wyrazal zadnych emocji, twarz jak z kamienia, usmiechnął sie jedynie do rodzicow connora, nic pozatym. niepodoba mi sie to ale skoro mają sie upodobniach do ludzi to juz jakos to przeboleje.

 

znudzil mi sie juz ten serial, ale wciąż oglądam czekając na czwarta czesc w kinach <_<

Odnośnik do komentarza
Babka grająca metalowego terminatora wyraza emocje twarzą, Robert Patrick nie wyrazal zadnych emocji, twarz jak z kamienia, usmiechnął sie jedynie do rodzicow connora, nic pozatym. niepodoba mi sie to ale skoro mają sie upodobniach do ludzi to juz jakos to przeboleje.

 

znudzil mi sie juz ten serial, ale wciąż oglądam czekając na czwarta czesc w kinach <_<

 

Bo ona jest ponoć T-1001, nowszy model z wbudowaną zaawansowana mimiką, ale wciąż braki w psychologicznym oprogramowaniu (co jest dziwne, bo te było już za czasów T-850, i Cameron też je posiada). Choć ten z Terminatora 2 to nie wyrażał jedynie mimiki pozytywnej, natomiast zdarzało mu się wyrazić zaskoczenie czy irytację.

Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

ło jezu, najżałośniejszy odcinek w historii tego nienajlepszego serialu. jedynie ostatnie 30 sekund było ciekawe a reszta to 50 minut pier dolenia o du pie maryni.

Edytowane przez andertejker
Odnośnik do komentarza
Gość andertejker

dobrze, ze odpisales bo nie chcialem postat pod postem walic. dzisiejszy odcinek byl rownie tragiczny co poprzedni. chca na sile jakis dramat z tego robic, pozal sie boze.

 

a co do pytania Karola- chocby i chcieli byc rade to i tak tego zwiazku nie skonsumuja, Cameron ma zapewne tylko imitacje piczy. Chociaz widac ze ona tak jakby na niego leci- a to mu mowi ze go kocha, a to w samej bieliznie kolo niego przejdzie. gdyby nawet ich cos polaczylo, to ona jest imitacja niezlej laski tylko. pod spodem zelastwo i tloki.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...