Skocz do zawartości

Oceny gier na PS3


OsciBosci

Rekomendowane odpowiedzi

no to na szybko moje oceny:

 

Devil May Cry 4_________________________8/10

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction__ 8/10

Stranglehold___________________________7/10

Heavenly Sword_______________________8,5/10

Timeshift______________________________8/10

Uncharted: Drake`s Fortune_____________9,5/10

Assassin`s Creed_______________________8/10

Call Of Duty 4__________________________9/10

Army of Two__________________________5,5/10

Motorstorm____________________________8/10

Resistance:Fall of Man___________________7/10

Oblivion_____________________________10/10

 

update:

 

Grand Theft Auto IV___________________9,5/10

Metal Gear Solid 4____________________11/10

Edytowane przez theGrimReaper669
Odnośnik do komentarza

Ninja Gaiden Sigma: 9/10

Devil May Cry 4: 8/10

Timeshift: 7.5/10

Rainbow six Vegas 1 i 2: 8/10

Formula One CE: 9/10

Motorstorm: 8.5/10

Resistance: 8.5/10

Orange Box: 8.5/10

Uncharted: 9.5/10

Ratchet: 9/10

GT5P : 8.5/10

DIRT: 8/10

GRAW2: 8/10

GTA4: 8/10

MGS4: 8.5/10

Vitrua Fighter 5: 8.5/10

Ridge Racer 7: 8/10

Call of Duty 4: 9/10

The Darkness: 7/10

Assassin Creed: 8/10

Army of Two: 8/10

Edytowane przez mrynk
Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

Resistance: Fall Of The Man 6/10

Battlefield: Bad Company 8-/10 (minus za lagi w online i mało wymagający HARD w kampanii dla jednego gracza)

Unreal Tournament III 9/10 (mam sentyment do tej serii)

Ratchet & Clank: Tools Of Destruction 9/10 (świetna platformówka ze średnimi teksturami jak na dzisiejsze standardy)

Fifa 08 8+/10 ( najlepsza jak na dzień dzisiejszy piła na świecie, świetny online i cała z nim związana otoczka)

Metal Gear Solid 4: Guns Of The Patriots 9-/10 (świetna fabuła, pierwsza część gry, mało interaktywna i średnia/archaiczna gameplayowo)

Gran Turismo 5: Prologue 7+/10 (graficznie ładnie, model jazdy daje radę, ale fakt wydania dema nie pełnoparnej gry przekreśla wyższą ocenę dla tej gry)

Uncharted: Drake's Fortune 9+/10 (piękna, intensywna i cholernie grywalna, najlepsza gra przygodowa na PS3; action adventure roku 2008)

Grand Theft Auto 4 9+/10 (ogromna, zajmująca, ze średnią fabułą i tragicznym framerate na PS3; mimo to broni się wszystkim co kocham w tej serii, najlepsza gra z serii GTA od czasu trójeczki)

Guitar Hero 3: Legends Of Rock 9-/10 (jak określił to Butcher, gra dla dinozaurów; kocham klasykę rock'a i ocena nie może być inna)

Pain (PSN) 8/10 (dość z jajem i zajmująca, zaskakująco trudna, ideał na party game)

Pixel Junk Eden 9-/10 (tego rodzaju gry artystyczne powinno się promować; może się znudzić po czasie, brak multi po sieci)

Super Stardust HD (8+/10) Ładna, szybka i z dwoma dodatkami do ściągnięcia z PSN przedłużającymi zabawę o kolejne kilkanaście godzin, szpila do pogrania w kilka osób.

Edytowane przez t3xz
Odnośnik do komentarza

To co mnie urzeklo:

 

Ridge Racer 7 - 10/10

Motorstorm - 9/10

Tekken DR - 9/10

Assassin Creed - 9/10

Burnout Paradise - 9/10

Battle Fantasia - 8/10

Folklore - 8/10

Devil May Cry 4 - 9/10

Heavenly Sword - 10/10

Ratchet and Clank - 8/10

Unreal Tournament 3 - 9/10

Ninja Gaiden Sigma - 10/10

 

MGS 4 - 6/10

Uncharted - 6/10

Conan - 0,1/10

 

 

Odnośnik do komentarza
Gość Mr. Blue

Oceny dla moich obecnych gier:

 

Burnout: Paradise: 9-

 

Wspaniała ścigałka, niosąca niesamowitą radość jazdy. Piękna grafika, piękna muzyka, duże miasto, ciągłe wsparcie producentów i dopracowany tryb online. Mimo wszystko, gracje całości burzy brak restartu i otwartość tras (nie świata), co skutkuje nadmiernym roztargnieniem.

 

The Elder Scrolls IV: Oblivion GOTY: 10-

 

Przeogromny świat z przeogromny repertuarem questów starczącym na ok. 100 godzin grania i masterowania postaci. Piękny świat, "żywe" miasta i różnorodność. Niestety, system rozwoju świata wraz z nami, denerwuje i odbiera po części radość z grania.

 

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriot: -

 

Nie ocenia się dzieł sztuki.

Edytowane przez Mr. Blue
Odnośnik do komentarza

póki co ukończyłem dopiero 3 gry ale zawsze coś ;) mgs w trakcie ;P

 

Resistance: Fall of Man - 8/10

 

+długa kampania

+stały framerate

+grafika

+multiplayer

 

-nieciekawie przedstawiona fabuła

 

Kane & Lynch: dead men - 7/10

 

+główni bohaterowie

+momentami grafika

+fabuła

 

-krótka

-animacja czasem gubi klatki

-multiplayer(prawie nikt nie gra)

 

GTA 4 - 10/10

 

+grafika

+fabuła

+niko :D

+multiplayer

+30godz. na przejście części fabularnej

 

-brak ;P

 

Odnośnik do komentarza
To co mnie urzeklo:

 

Ridge Racer 7 - 10/10

Motorstorm - 9/10

Tekken DR - 9/10

Assassin Creed - 9/10

Burnout Paradise - 9/10

Battle Fantasia - 8/10

Folklore - 8/10

Devil May Cry 4 - 9/10

Heavenly Sword - 10/10

Ratchet and Clank - 8/10

Unreal Tournament 3 - 9/10

Ninja Gaiden Sigma - 10/10

 

MGS 4 - 6/10

Uncharted - 6/10

Conan - 0,1/10

Dziwne te oceny... ;)

 

Obecnie na PS3 posiadam cztery gry:

 

Uncharted: Drake's Fortune

 

+ Grafika

+ Grywalnosc

+ Sympatyczni bohaterowie

+ Sporo bonusow i sekretow

+ miodne strzelanie

 

- to powinna byc przygodowka, a nie strzelanka;(

 

Ocena: 9-

 

Heavenly Sword

 

+ Grafika

+ Postacie

+ Cut-scenki

+ Efekciarstwo

 

- Czas gry

- Fabula

- przycinająca animacja

- sredni system walki

 

Ocena: 7- (nota w PE to dla mnie ogromne nieporozumienie. 9+ powinno grawartowac gre fantastyczna, tymczasem HS to ledwie dobry szpil na jeden wieczor <_< )

 

Assassin's Creed

 

+ Klimat

+ Średniowieczny Parkour

+ Główny bohater

+ Grafika

 

- Framerate

- postacie na zblizeniach

- schematycznosc

 

Ocena: 8-

 

Metal Gear Solid 4

 

+ Scenariusz

+ Postacie

+ Walki z bossami

+ Grafika

+ Dzwieki

+ Fenomenalne cut-scenki

+ Tony bonusow

+ Kapitalne ostatnie 3 akty!

 

- Animacja bohaterow podczas gry jak z czasow PSX'a

- Mogloby byc bardziej wzruszajace zakonczenie

 

Ocena: 10/10

Odnośnik do komentarza

Motorstorm

+ walka na trasie(czasem bije na głowę to co się dzieje w osławionym Burnoucie),oprawa graficzna(min.fantastyczne błotko),kozacka ścieżka dźwiękowa,rozbudowane,wielopoziomowe trasy

 

- mało tras,brak trybu single race gdzie możemy dowolnie wybrać trasę,samochód i ścigać się z CPU(jest tylko time trial),przegięty poziom ostatnich eventów

 

Ocena: 8/10

 

Metal Gear Solid 4

 

+ wszystko,(zaczynałem na hardzie i jakimś uber pro graczem nie jestem wobec tego nawet słynna wada"że więcej tu filmików niż gry" jest mi obca )

 

- ....niech będzie jedna....ending ,powinien być bardziej dramatyczny

 

Ocena 10/10

 

Heavenly Sword

 

+oprawa audio-wizualna wgniata w ziemię,dobry system walki,fajna historia

 

- czas gry to kpina,niestabilny framerate,a to podstawa w grach tego typu !!

 

Ocena 8/10

 

Siren

 

+ niestandardowy pomysł na przedstawienie historii,klimat,dźwięki,dobra gra światła i cieni

 

-mało straszna,problemy z kamerą

 

Ocena 7/10

 

GTA4

 

+najrealniejsza z części GTA,piękna oprawa graficzna wspierana przez świetną fizykę,najlepsza fabularnie część serii

 

-za mało innowacji,poziom trudności(misje,łatwo gubi sie pościgi),drobne problemy techniczne

 

Ocena 9/10

 

Gran Turismo 5 Prologue

 

+grafika,dobra fizyka...

 

-...do momentu kontaktu z innym autem,brak zniszczeń,brak możliwości zakładania własnych pokoi w online,płatne demo

 

Ocena 7-10(jeśli serio będzie patch we wrześniu to pewnie pójdzie w górę)

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Uncharted : Drake's Fortune

 

Plusy :

Grafika

Elementy zrecznosciowe

Brak loadingow oprocz jednego na poczatku

 

Minusy :

Male replayabity ( pomimo dodanych trophy )

Dosc krotka

Czasem frustrujaca

 

Ocena : 8-

 

Burnout : Paradise

 

Plusy :

Zmiana otoczenia na pelne miasto

Grafika i muzyka ( w tym dzwieki )

Dodatki ( Davis, Eastwood i Trophy w drodze )

 

Minusy :

Miejscami chrupiacy framerate

Brak split-screena

 

Ocena : 9

Odnośnik do komentarza

Heavently Sword

 

+ oprawa wizualna

+ sekcje strzelane z Kai

 

- fabuła

- czas gry

- niski stopień trudności

- prostacki system walki

- szybko dopadająca monotonia

- replay-ability

 

6+/10

 

 

Ninja Gaiden Sigma

 

+ rozbudowany system walki

+ czas gry

+ wymagający stopień trudności

+ żywotność

 

- fabuła

- średniawa oprawa graficzna

- bądź co bądź odgrzewanka sprzed pięciu lat

 

8+/10

 

 

Devil May Cry 4

 

+ system walki

+ dwie postacie

+ replay-ability

 

- za mało zmian względem poprzednich części

- fabuła

- kiepskie lokacje plus backtracking

- powtarzający się bossowie

 

8+/10

 

 

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots

 

+ fabuła i postacie

+ niespotykana w grach filmowość

+ zróżnicowany gameplay

+ MGO

 

- kompleks MGS2, przescenkowanie (za dużo filmików, za mało grania)

- niskie replay-ability (mało zachęcające bonusy)

- animacja Snake'a

- marne starcia z bossami

- brak kilku ciekawych patentów ze Snake Eater'a (min. brak żarcia i leczenia)

- zbyt duże nastawienie na strzelanie, ostatnie dwa akty nie mają już nic wspólnego ze skradanką

 

9-/10

Edytowane przez Seigaku
Odnośnik do komentarza
To co mnie urzeklo:

 

Ridge Racer 7 - 10/10

Motorstorm - 9/10

Tekken DR - 9/10

Assassin Creed - 9/10

Burnout Paradise - 9/10

Battle Fantasia - 8/10

Folklore - 8/10

Devil May Cry 4 - 9/10

Heavenly Sword - 10/10

Ratchet and Clank - 8/10

Unreal Tournament 3 - 9/10

Ninja Gaiden Sigma - 10/10

 

MGS 4 - 6/10

Uncharted - 6/10

Conan - 0,1/10

Dziwne te oceny... ;)

 

 

 

Nie sa dziwne ;)

Uncharted w porownianiu do tomb raidera jest dla mnie zenujacy, jedna wymagajaca zagadka na cala gre, krotka, monotonna (dodam ze ukonczylem ja w calosci, bo mialem nadzieje ze doczekam sie czegos co mnie jakos sfrustruje, jakies malej trudnej lamiglowki w katakumbach czy gdziekolwiek...niestety, nie doczekalem sie) w porownaniu z grami gatunkowo podobnymi jak Tomb Raider, Soul Reaver czy Indiana Jones. Jedyne co jest w niej dobre to grafika, ale nie za to daje sie gra 10/10...niestety nie potrafila przyniesc mi przyjemnosci z gry...no coz moze jestem inny (nazywano ja nastepca tomb raidera...a ze bardzo lubie te serie, to ta gra w tym wizerunku mnie dobila)

 

 

MGS 4...w zadnym stopniu nie dorownuje czesci pierwszej, stracila ogolny motyw czajenia sie i zabijania po cichu (splinter cell jest w obecnej chwili moim zdaniem dominatorem w tym gatunku)....stala sie poprostu zwykla rzeznicka mlucka ktora wogole do mnie nie przemawia. No i oczywiscie grafika...super ze jest mega kozacka...ale jednak po przejsciu pierwszego chaptera zakonczylem przygode z gra bo mnie nie wciagnela totalnie...smutna sprawa :(

 

 

 

Co do gier ktorym dalem 10:

 

Heavenly Sword - gra innowacyjna, genialne misje z uzyciem ruchow padem, nie jest to zadna kontunuacja tylko zupelnie nowa gra ktora zdobyla rzesze fanow, rewelacyjny system walki (i naprawde nie widzialem potrzeby skakania jak mowia niektorzy), no i glowna bohaterka ;) o grafice nie wspomne bo to nie jest najwazniejsze, ale jest sliczna...no i walka z ostatnim bossem MIODZIO

 

Ridge Racer 7 - jestem totalnym swirem na punkcie tej serii, kazda czesc lykam w calosci, a tutaj zastosowano mase nowosci wzgledem poprzednich czesci i totalnie spartaczonej czesci 6...a najwazniejsza to online, mozliwosc bawienia sie wozami (tuning), i MEGA poziom trudnosci, ktory wymaga naprawde totalnego spaczenia zeby skonczyc ja na 100%

 

Ninja Gaiden Sigma - tutaj duzo mowic nie trzeba...dodany dodatkowy zabojczy poziom trudnosci, dlugosc gry, widowiskowosc i system walk. Poprostu Cudo!

 

 

 

Reszta ocen nie powinna nikogo dziwic :) poprostu lubie takie gry...nie kazdy jest taki jak wszyscy i nie kazdemu podobaja sie gry dla mas....takie jak Uncharted czy MGS 4

 

Aaaaa...nie wspomnialem o Conanie....ta gra to najgorsze dno w jakie przyszlo mi zagrac na konsoli nowej generacji....

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

No to czas na Czekoladową listę miłłości :P !.

 

Resistance: Fall Of Man

 

+ Klimat !, 1 prawdziwy shooter na PS3 z prawdziwego zdarzenia !, Multi !!

 

- W sumie to taki nudnawy single, mało przykuwająca fabuła i jej dalsze losy (chociaż mapa Europy i Polska na niej wymiatała !, broniliśmy się dłużej od samej Rosji :P, zaliczam to na plus rzecz jasna :P), schematycznie zrobione poziomy (jakieś takieś pustawe domki, nic w nich nie przykuwa, wieje nudą).

 

8-/10

 

Ninja Gaiden Sigma

 

+ System walki (no baa !), hardkoor poziom trudności (no baaa!), mnóstwo broni i upgrade-y, zróżnicowanie poziomów, ciekawe bossy, ranking system, opcja instalacji gry na dysk, Rachel :P

 

- Brak dekapitacji ludzkich głów w naszej wersji ! (buuu wtf ? :(), na dłuższą metę gra nie jest ultra długa, nieciekawa fabuła (szczegół akurat, ale jak minus to minus, nie ma bata), dla casualowców może być zbyt hardkorowa rzecz jasna, flying swallow..... .

 

9-/10

 

Oblivion/Game Of The Year Edition

 

+ Grafika ! (.... na moim tv CRT O_O), inteligencja NPC w życiu codziennym, grywalność płynąca ze zwiedzania świata prowincji, koniki !!1 :D, elegancko ułożony system i HUD, system walki (czyt przystępny nawet dla nie rpg-o manów), questy, questy i jeszcze raz questy, frakcje !!.

 

- GRAFIKA !! (na .... moim HDTV 40' ...), inteligencja NPC w walce, grywalność płynąca ze zwiedzania po raz 4535324 dungeonu z tymi samymi teksturami !!, nie można walczyć na konikach :(, BŁĘDY w questach !! (przez to wiele osób nie mogło przejść np głównego wątku, albo gildii wojowników !), możliwość przyłączenia się do każdej frakcji bez znaczenia kim się jest !? WTF ??, dlaczego musieliśmy czekać DOPIERO na GOTY by mieć Shivering Isles !?, Knights Of The Nine to raczej dodatkowy quest, zbroja i miejscówka niźli ,,dodatek", co jest z systemem rozwoju !? (świat dopasowuje się do ciebie, nie ty do niego).

 

8/10 - daje 8 (chociaż sama grywalnością wywalczyłaby 9) bo mimo wszystko gra ma taką grywalność że zbrodnia dać tej grze mniejszą ocenę, niemniej dla maniaków The Elder Scrools to trochę przykra część.

 

Sonic: The Hedgehog

 

+ ..... Miejscami grafika, mimo wszystko ta gra sprawia przyjemność, yyy możliwość grania nie tylko Sonic'iem ? (Silver wymiata)

 

- NIEEEEEE chcę już w to grać !! (niektóre poziomy doprowadzają do szału swoim zabugowaniem), BEZNADZIEJNA fabuła ! (jak zwykle zresztą), poziomy po których latamy sobie gdzie chcemy ! (blueeeee !), SONIC !? NIE CHCE JUŻ AAAAAA !!.

 

6/10

 

Enchanted Arms

 

+ Pierwszy J-rpg na PS3 !!, system walki, miejscami grafika, golemy !

 

- Durna fabuła !, w sumie słaba grafika, 3 kluczowe postacie - głupek, emo i gej (taaa...), bezpłciowa kobitka ! (Karin... Chociaż Yuki bodaj zbyt normalna też nie jest), Queen Of The Ice ( Shiva z FF !?), NUUUUDAAAA - SCHEEEEMAT - ZIEEEEEW ! :o, muzyki tak jakby nie było (poza walką), łatwiutka w sumie.

 

7/10

 

Warhawk

 

+ Freereoamingowość gry ! (spore mapy = spore bitwy), piękny chaos walki (i na ziemi i w powietrzu !), GRAFIKA, sterowanie to poezja (i tak mamy duże możliwości w jego zmianę), rozbudowany system rankingu, i przemyślane opcje w hostowaniu, split screen online !! :D.

 

- ...... minusy ?.... no np przegięte Warhawki ?, w czasie premiery gry było sporo niedoróbek (teamkille tylko po to by mieć flagę itp), dla niektórych fakt że gra jest tylko online lub na split screen.

 

9/10

 

Assasin's Creed

 

+ GRAFIKA (po raz n-ty), dźwięęęęk !! (to co kolumny wypuszczają..... ), 1 gra na świecie ze średniowiecznym parkourem !, freeroaming (mamy 3 wielkie miasta, 1 mniejsze i tereny), koniki !!, ucieczki i system walki rox !, interesująca fabuła.

 

- brzuchomóstwo przechodniów (ile razy słyszałem po raz n-ty ten sam zwrot...), w sumie zmarnowany potencjał freeroamingu po dłuższym czasie :/ (robimy w kółko identyczne zadania !), brak tekstu w czasie rozmów, skandal związany z działaniem gry (ja osobiście nie miałem żadnych, może patch pomógł ?)

 

8+/10

 

Devil May Cry 4

 

+ Jak co ? system walki ! :P, Japońsko-gotycko-szatański klimat oł jeee, jak zwykle kick-ass muzyka, mnogość ciosów, speciali, możliwości !, Dante i Nero - 2 zupełnie różne światy, system rankingu (nie jest tak może wygodny jak w NG Sigma ale bardziej rozbudowany), Bloody Palace :P !.

 

- Gra wydaje mi się najkrótszą z całej serii.... O_O, w sumie niewiele dodatków na końcu, znowu miejscami schematyczne lokacje, miejscami grafika.

 

9/10

 

Grand Theft Auto IV

 

+ Klimat !!, mechanika działa jak należy ! (menu gry uproszczone do minimum, od razu lądujemy po ostatnim save), chowanie się za ścianami (dość stereotypów z poprzedniczek), fizyka świata (naprawde odświerza to GTA), tryb online (za to że w ogule jest), fabułaaa !!.

 

- Niski poziom trudności !, część jest znacznie mniej rozbudowana od poprzedniczek !, w sumie rozczarowująca grafika, framrate !, tryb online (za to JAKI jest !), po przejśćiu głównego wątku mało co do roboty.

 

9-/10

 

Metal Gear Solid 4

 

+ GRAAFIKAA !, kolejne dzieło sztuki H.Kojimy, po raz 1 mamy doświadczenie ukrywania się w środku wojny !, epickość filmów z gry ? (no nie wiedziałem co napisać ...), no grywalność do diabła !!, MGO !!, długość gry i jej stosunek - cutsceny - gameplay, upgrade broni, octo camo, MK II/III no i Solid Eye .

 

- Cóż.... jak tak patrzeć na całą serie Metal Gear, MGS 4 nie jest do końca godnym zakończeniem serii.... , MGO !! ( to jakaś kpina !!), Instalacja ZA KAŻDYM RAZEM CO AKT TO KPINA !! .

 

10/10 - Jestem usatysfakcjonowany po grze, daje nowe doświadczenia w stosunku do poprzedniczek, nie jest grą ultra idealną, tylko po prostu idealną :P.

 

Battlefield: Bad Company

 

+ Muzyka :D, kampania single, noż grywalność grywalnosć !!, EKSPLOZJE HELL YEAH !!!, w sumie prostota systemu online, ranking, najbardziej dynamiczna i efektowna gra z całej serii.

 

- Multi to kpina :/ (mamy po patchu już 2 tryby rozgrywki w sumie, ŁAAAŁ !), nie mamy normalnych zakładanych pokoi tylko jakieś autowyszukiwanie !, komunikacja z graczami jest praktycznie niemożliwa !!, w pewnym sensie uważam że jest to najbardziej pokaleczona część z serii, lagi w multi !? thx EA !!, na dłuższą metę single nie jest rzadnym wyzwaniem (respawnujemy się po śmierci, a boty są głupie).

 

8-/10

 

Wkrótce dostane pake z Edycją limitowaną Soul Calibur IV, to oczywiście dopiszę, skupiłem się na poważniejszych produkcjach, nie na pierdołach z PSS bo i po co ?.

Edytowane przez Dr.Czekolada
Odnośnik do komentarza

Uncharted- 4/10

 

Gra totalnie przereklamowana. Na jeden wieczór. Cała gra opiera się na podziwianiu grafiki i strzelaniu. Fabuła denna, filmiki sztuczne. Zagadki - jakie zagadki? Wszystko totalnie przewidywalne. Po przeczytaniu kilku recenzji odrazu zakupiłem, w szczególności dla fabuły. Miała być filmowa - owszem jest ale z filmów klasy B. Do tego ta liniowość dobija. W Just Cause mogłem chodzić gdzie chciałem tutaj idę po wytyczonej trasie. Widzę dżunglę ale nie mogę dalej przejść bo jakiś krzaczek stoi WTF !!! Do tego tysiące przeciwników i pełno nielogiczności. Takim grom i filmom mówię NIE

Kto chce filmowej gry zobaczcie COD4!!!

 

+ Grafika, Dźwięk w DTS!!

 

- Fabuła, Prszewidywalność, Nielogiczności, Krótka, Nudna, Zagadki...

 

 

Call of Duty 4 - 9.9/10 - najlepsza gra na konsole jak i nie wszechczasów (mówię to pomimo tego że nie lubię fpsów)

 

+ Grafika, Dźwięk, KLIMAT, Najlepsze skrypty w historii, MULTI

 

- Krótka, Chamski Respawn wroga, Brak pojazdów

 

Oblivion: Goty - 7/10 - ciężko ocenić, ale ciągłe ubijanie tych samych przeciwników. Przeszukiwanie tych samych podziemi trochę nudzi, ale najgorszy jest fakt levelowania całego świata. Jeśli od początku nie zaplanujesz super wypas postaci (najlepiej na walkę wręcz lub samą magię) to potem masz przewalnone. Z levelem 12 przeciwnicy stają się już przesadnie mocni (na 4 lvlu wilk mi nic nie robił kiedy miałem ciężką zbroję - byle jaką, po 12 lvlu pomimo sprzętu full wypas 90 endurance i 75lvlu zbroi zabiera ugryzieniem 25% życia nawet WTF!!!) Postać skierowana na łuk nie ma szans:( Postacie uniwersalne to samo. 3 razy grę musiałem rozpoczynać:(

 

+ Ogrom świata, hmm grafika? Muzyka, Klimat, Gra relaksuje

- Czasem frustrująca, Levelowanie świata wobec twojego lvla, pomimo wielu postaci i skili połowa jest nieużywana bo po 12 lvlu nie ma szans nic zdziałać (patrz: Skill Marsmen), Za wielka, Fabuła leży (główny wątek), Morrowind ją miażdży

 

DMC 4 - 6.5/10

 

+ grafika, walka, dźwięk

- fabuła, EMO!!! czasem można chawta puścić patrząc jak z(pipi)ano tą serię - tylko dla dzieci, back tracking, powtarzający się bosowie, mało broni. 3x gorsza od DMC3

Odnośnik do komentarza

Kolejna gra ktora z wielu ktore leza na szafce wyladowala w czytniku i mnie wciagnela :P

 

Dark Sector 7/10

 

Pierwsza rzecz ktora w tej grze poprostu mnie wgniotla to DZWIEK....masakra poprostu, schizowate odglosy, jeki, totalna psycha jak w silent hill !!!

 

Klimat...takze mroczny, typowo surival horrorowy....masakra, takich gier brakuje mi na PS3

 

Grafika...niczego sobie, momentami powalajaca

 

No i glowna bron bohatera, CUDOWNA ;p

 

 

 

Jedynie ta monotonia, ktora po pewnym czasie dobija, ukrywaie, rzucanie gwiazdka albo strzelanie i tak w kolko

 

 

Ocena 7 bo gra nie jest wybitna, ale w sobie cos ma....szczegolnie DZWIEK, klimat i bron bohatera :P

Edytowane przez Yuki
Odnośnik do komentarza

MGS 4. Jak dla mnie 9 i nawet bym plusika nie dał, choćby mnie torturowali. Nie grałem w poprzednie odsłony, więc oceniam MGS4 jako grę samodzielną.

 

PLUSY

+Grafika, górna pułka gier na obecne konsole

+Muzyka, nie ma co zaprzeczać

+Bogaty arsenał i możliwosć updateu

+Ciekawe miejscówki

+Bardzo dobra grywalnosc

 

Minusy

-Cutscenki, jak chcę oglądać film, to idę do kina

-Fabuła, nie chcę spoilerować fanów, ale w skrócie: tam, gdzie miało być smiesznie nie było (dla mnie wręcz żałosne bywało), a tam, gdzie poważnie, było smiesznie (vide "statek vs raiden" i "oswiadczyny")

-Animacja, może na MC nie było już kasy?

-Poziom "łatwosci", grałem na najwyższym i to było jak spacerek

-AI, nie komentuje

 

Ogólnie swietna gra, ale nie genialna

 

P.S. Co do fabuły Uncharted, to faktycznie, jak dla pięciolatków i jak miałbym oglądać jakis film na podstawie gry, to już prędzej o COD4 (zgadzam się, że gra jest bardzo filmowa, w sensie prowadzenia fabuły, a nie jej samej, bo to zwykłe "zabili go i uciekł")

Odnośnik do komentarza

Dobra w temacie nie ma nic, że muszę napisać uzasadnienie do oceny, więc na szybcika:

 

Resistance: Fall of Man 8/10 (Singel 7, Multi 9)

Motorstorm 9/10

Uncharted: Drake`s Fortune 10/10

Heavenly Sword 8+/10

Ninja Gaiden Sigma 8+/10

Splinter Cell Double Agent 8-/10

The Eye of Judgment 7/10

Ratchet & Clank Future: Tools of Destruction 8/10

Call Of Duty 3 8-/10

Half-Life - The Orange Box 9/10

Unreal Tournament 3 6/10

Devil May Cry 4 8/10

Call Of Duty 4 10/10 (Singel 9, Multi 10!)

Guitar Hero III: Legends of Rock 9/10

Virtua Tennis 3 6/10

Grand Theft Auto IV 8+/10

Assassin`s Creed 7/10

Metal Gear Solid 4: Guns of the Patriots 10/10 (Singel 10, Multi 9)

Folklore 8/10

LEGO Indiana Jones: The Original Adventures 7/10

Battlefield: Bad Company 8+/10 (Singel 7, Multi 9)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...