Skocz do zawartości

Oceny gier na PS3


OsciBosci

Rekomendowane odpowiedzi

W sumie swoją recenzje/opinie mozna napisac w odpowiednim temacie, ale tego typu temat przyjął sie w innych działach (PSP) czy forach, wiec może być.

 

a więc mój dość stary post, z z innego forum, ale z identycznego tematu... :)

 

MotorStorm 9/10

Graficznie jest pieknie, mimo, że gra ukazała sie w dzien premiery PS3 to do tej pory nie wyszła "samochodówka" prezentujaca taki poziom. Kamera z nad maski jest extra, daje niesamowite wrazenie. Z tą kamera gra bardzo zbliża sie do renderu. Akcja jest mega intesywna, na górnej półce tra walka pomiedzy qadem i motorem, przed toba cieżarówka przejechała po jakims żółtym Buggy... cały czas coś się dzieje! To jest główna zaleta tej gry, intesywnośc i niesamowite akcje na trasie. Tak jak nakimushi, wszystkie bileciki zaliczone na złoto. Mimo, ze gierka ma kilka ładnych miesiecy, wracam do niej dosc systematycznie, dzis np. organizujemy turniej online :]

 

Resistance 9/10

Pod względem graficznym, gra jest dośc nierówna. Są levelu które prezentuja sie bardzo ładnie (głównie te z otwarta przestrzenią) ale i są takie, które prezentuja słabiutki poziom. Bronie są bardzo pomysłowo rozwiązane, z każdej z nich korzystałem dość często (a to sie rzadko zdarza w fps'ach) W sumie to gra panów z Insomniac, więc wykręcone i oryginalne bronie to podstawa :] Cały single player, oceniam na 8/10, ale gra posiada świetny multiplayer. Resistance odciągnął mnię od potyczek online w Gears of War, kilka miesiecy ciągłego grania. Głównie ze względu na online, tak bardzo czekam na drugą części ^^

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword 9-/10

Krótka i to moim zdaniem jedyna wada. Wprawdzie dosc powazna bo gre mozna łyknąc w 6-7h ale nadrabia piękną grafiką, wstawkami, epickością i systemem walki (choć ten nie kazdemu sie spodoba).

 

Motorstorm 9/10

Tego się spodziewałem - hardcore, brudno, gęsto i intensywnie. Wciąga jak bagno a i co wazne nie jest łatwo. IMO motory to porazka ale to drobnostka.

Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword - 7/10

 

+ Piękna grafika, muzyka, wykorzystanie sisaxisa

- Monotonna walka i cała rozgrywka (w porównaniu do dmc/gow), lipna fabuła, gra to tylko pokazanie grafiki/siły ps3

dokładnie widać że najpierw zrobiono grafę a potem zastanowiono się jak to sklecić w dobrą grę, bardzo krótka

 

Virtua Fighter - 8/10

 

+ Grafika, Realizm walk, Ładne areny, Dojo

- BRAK NETU. Niektórzy zawodnicy są za bardzo podobni pod względem stylu walki, brak efektów jak w DOA (zmiana areny, wykorzystanie otoczenia), brak obsługi analogów - tylko krzyżak

 

Call of Duty 4 - 9.5/10

 

+ Przepiękna grafika, realizm, dynamika, poczucie prawdziwej walki, ai wroga, dżwięk, multiplayer

- Krótki singiel, brak możliwości wykorzystania sprzętu - szczególnie w necie (czołgi, helikoptery itp.)

 

Tekken Dark Resurection - 8.5/10

 

+ Fajna muza, multum zawodników, klimat z automatów do gry, możliwość gry w necie, obsługa analogów, cena

- Nierówna grafika, Laagi w necie, brak dojo jak w VF5, lipne areny

 

GT HD - 8/10

 

+ Niezla grafika, super realizm, wciąga, miodna, rankingi, replaye, za free:)

- Brak trybów gry z 2 graczem/multi, brak jazdy z kompem

 

Motorstorm - 6/10

 

+ Otoczka (intro, muza, grafa), gra w necie

- Za trudna dla noobów, za łatwa/za mało realistyczna dla wyjadaczy, od taka gra dla relaxu niż dla hardcorowych graczy, nie wciąga (po 5 godzinach już mnie ostro znudziła), tylko dla fanów arcadowych hardcorowców;)

 

 

Heh jeśli uważacie że Resistance to 9/10 to po co robić gry. Jak to w ogóle porównać do COD4 - lol. Jeśli resistance to 9/10 to Gears of War, COD4 i wiele innych o wieeele lepszych fpsow powinno 15/10 dostac;D

Odnośnik do komentarza

Uncharted: 10/10-ocena moze troche na wyrost ale dla mnie to najlepsza gra na ps3.Genialna grafika,Filmowość i scenariusz,piekna muzyka no i ten lekko old schoolowy klimacik gra roku na ps3.

 

Call of duty 4: 9/10 Oceniam samo multi za singla nie moge sie zabrac przeszedlem dwa etapy.Na poczatku dalbym 10/10 ale po przegraniu ilus tam godzin gra duzo traci.Problemy z wyszukiwaniem meczow,notoryczne zakonczanie meczow przed czasem tylko dlatego ze ktos chce nabijac durne punkciki,wsumie prostota rozgrywki i mimow wszystko mala ilosc map(choc wszystkie genialne ale brakuje mi typowo zimowej jakich duzo bylo w COD jedynce).Moze jakbym gral na xie to bym zostal przy poczatkowym genialnym wrazeniu ale przedeszystkim problemy sieciowe zniechecily mnie troche do gry w ten tytul.Ostatnio jest lepiej ale itak przydalby sie jakis porzadny patch a i jakas nowa mapka bym nie pogardzil:D

 

Ratchet and Clank:6/10-Dla mnie przecietniak,grafa mnie nie zmiazdzyla,a zamiast klimatycznej platformowej eksploracji 3/4 to strzelanie.Humor tez mi nie podchodzi sto razy bardziej wole Jak and Daxter.

 

Motorstorm- 7/10- pogralem max5 h i to glownie zachwycajac sie grafika bo reszta to nuda

 

Resi-grafa nie szokuje,woógle gra niby nic szczegolnego ale multi wciagnelo mnie na maxa.W przeciwienstwie do CoDa bardzo szybko wyszukuje mecze itp.

 

UT 3-Dla mnie ta gra jest niepotrzebnym tytulem.Prawie zadnych roznic w stosunku do starusienkiej jedynki(i tak dla mnie lepszej).Sprzedalem wersje na PS3 i pykam w starego unreala na PC

Odnośnik do komentarza

Call of Duty 4: 10-

 

plusy

-grafika w niektórych misjach prawie fotorealistyczna,dźwięk jak na wojnie

-oddanie klimatu wojennego,akcja na ekranie,to się ogląda jak film wojenny lub jakiś dokument

-najlepszy multiplayer na PS3(mam wersję ntsc i nie mam problemów za bardzo z netem)-jeśli poprawią połączenia to w ten tytuł będą grać ludzie przez lata

 

minusy

-krótki single player 6h i po robocie

-przeciwnicy odradzający się w nieskończoność

-liniowość misji

 

Uncharted: 8+

 

plusy

-niewiarygodna oprawa graficzna

-świetni bohaterowie

-klimat klimat i jeszcze raz klimat

 

minusy

-dżungla tak mała ,że czujesz się jak w crashu na psx

-słabe zagadki

-beznadziejne elementy zręcznościowe

Odnośnik do komentarza
Heh jeśli uważacie że Resistance to 9/10 to po co robić gry. Jak to w ogóle porównać do COD4 - lol. Jeśli resistance to 9/10 to Gears of War, COD4 i wiele innych o wieeele lepszych fpsow powinno 15/10 dostac;D

Kiedy wychodził Resistance, to nie było CoD4, i na tamte czasy, było to bardzo dobry fps. Przecież nie ocenia się gier mając na uwadze ze za jakies dwa lata bedzie kontyuacja i pewnie bedzie znacznie lepsza, wiec nie dam 9. Ocenia sie czas teraźniejszy i obecny poziom gier, a w przypadku Resistance był to marzec 2007.

Odnośnik do komentarza

Uncharted:DF - 10/10

 

Zalety:

- oprawa wgniatająca w fotel (w tym animacja)

- filmowy klimat

- voice acting

 

Wady:

- nieco za krótka

- nie wiem

- nie wiem

 

-------

 

COD4 - 9-/10

 

Zalety

- ładna oprawa

- niektóre misje w singlu

- MULTI!!!

 

Wady

- niektóre misje w singlu

- bardzo krótka

- brak paru przydatnych opcji w multi

 

-------

 

NFS:PS - 7/10

 

Zalety:

- udźwiękowienie w DTS z świetnymi wszelakimi odgłosami

- muzyka

- fajny klimat organizowanych imprez

 

(dla posiadaczy kierownicy)

- bardzo fajne wykorzystanie kółka (świetny FF, sprzęgło itp.)

 

Wady:

- średnia oprawa

- online

- mocno nierówny poziom stopniowania trudności w grze

Edytowane przez GMB
Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed [PS3] - 8/10

 

PLUSY:

- Świat!

- Potencjał

- Grafika

- Animacja

- Freerunning

- Rajcowność wykonywania swojej profesji

 

MINUSY

- Powtarzalność misji

- Okresowa niestabilność

- Brak konkretnego OSTa

- Zbyt łatwe walki

- Ciężkozbrojni templariusze skaczący po dachach nie gorzej od nas

 

Całość recenzji mojego autorstwa: http://www.gamesreview.com.pl/readarticle.php?article_id=119

Odnośnik do komentarza

Ratchet & Clank: Tools of destruction

9-

 

+ wspaniała oprawa

+ wartka akcja, całkiem zabawne momenty

+ dużo bonusów przy ponownym przechodzeniu

+ świetne wykorzystanie sixaxisa

 

- to wszystko już było, mimo, że jest to dla mnie jedna z najlepszych serii konsolowych, to jednak 4 raz to samo. gra praktycznie nic nie zmieniła się od drugiej części, poza grafiką jest to w gruncie rzeczy mission pack. szkoda.

Odnośnik do komentarza
Heh jeśli uważacie że Resistance to 9/10 to po co robić gry. Jak to w ogóle porównać do COD4 - lol. Jeśli resistance to 9/10 to Gears of War, COD4 i wiele innych o wieeele lepszych fpsow powinno 15/10 dostac;D

Kiedy wychodził Resistance, to nie było CoD4, i na tamte czasy, było to bardzo dobry fps. Przecież nie ocenia się gier mając na uwadze ze za jakies dwa lata bedzie kontyuacja i pewnie bedzie znacznie lepsza, wiec nie dam 9. Ocenia sie czas teraźniejszy i obecny poziom gier, a w przypadku Resistance był to marzec 2007.

Tak, ale Resistance i na czasy, w których wyszedł był IMO kiepską grą. Już stary dobry Q3 IMO zżera go pod prawie każdym względem. Jakby to nie był lunch title i nie był dodawany do starter packów to by sukcesu nie odniósł. Takie jest moje zdanie, ale nvm, do rzeczy :(.

 

Call Of Duty 4 9/10

Świetna giera, zarówno w singlu (niestety krótki), jak i w multi (MGO jak dla mnie i tak zjada wszystko :P).

Plusy:

+grafika, która dostaje ode mnie wielki + za 60 fpsów, na tej generacji, rzadko to sie zdarza w ładnie wyglądających grach, ale i tak nie jest to poziom jakiego oczekuje od tej generacji

+praktycznie brak lagów, czasami

+klimat

+świetne misje w singlu, szczególnie snajperska

Minusy:

-krótki singiel

-brak kilku przydatnych opcji w multi, szczególnie możliwości wybierania do jakiego hosta z listy sie przyłączamy

 

Virtua Fighter 5 8-/10

Nie licząc grafiki i drobnych ulepszeń w systemie gra jest IMO pod każdym innym względem gorsza niż VF4Evo

Plusy:

+system

+miejscami grafika(szczególnie modele postaci)

+nowy VF ^_^

Minusy:

-brak online

-miejscami grafika (szczególnie większość map)

-dużo słabszy Trening Mode (Dojo) niż w VF4Evo

-gorszy Quest

-Vanessa jest brzydsza niż w VF4/Evo :D

Edytowane przez Metal
Odnośnik do komentarza

Lubię gry w oldschoolowych, platformowych, wyścigowych oraz stricte japońskich klimatach, dlatego oceny są takie a nie inne.

Głównymi kryteriami są dla mnie przyjemność z gry, czas spędzony przy niej oraz fabuła.

Sprawy typu: grafika, animacja, oceny w magazynach itd. - nie interesują mnie. Oceniam gry w które grałem i w większości przypadków przeszedłem.

 

Assassin's Creed - 3/10 - Tetris jest mniej schematyczny niż ten syf.

 

Resistance - 4/10 - Kiepski FPS ze średniej półki.

 

Motorstorm - 5-/10 - Krótki i nudny racer, gra na pokaz.

 

Heavenly Sword - 7-/10 - Za krótka, za mało combosów, liniowa do bólu. Fabuła ujdzie a Nariko fajna dupa.

 

Uncharted - 7-/10 - Przyjemna historyjka, lecz trochę za dużo strzelania i liniowości.

 

Call of Duty 4 - 7/10 - Mimo, że pomysł fajny, to FPS-ów mam dość. Minus głównie za z(pipi)any online (PS3).

 

Rainbow Six Vegas - 7+/10 - Spoko FPS na kilka tygodni grania.

 

F1 Championship Edition - 8/10 - Świetne wyścigi.

 

Ratchet & Clank - 8/10 - Platformówka pełną gębą.

 

Oceny przedwstępne (demo):

 

Folklore - 8/10 - fajny klimat, świetna fabuła, patent z sixaxisem. Zobaczymy jak będzie w pełnej wersji.

 

Burnout Paradise - 9/10 - Szykuje się najlepsza gra jak do tej pory do pogrania z kumplami przy browarku i chyba ogólnie na PS3.

Edytowane przez w00t
Odnośnik do komentarza

Motorstorm- 8.0

Świetna grafika (mmm te błotko), fizyka i czysty, niczym nie skrępowany Fun z samej jazdy. Szkoda tylko że gra po pewnym czasie staje się męcząca. W kółko te same trasy, pojazdy różniące się tylko obudową i dośc wkurzający handicap. Plus za dobry Online.

 

Resistance: Fall Of Man 8.5

 

Oprawa gry jest dobra. Nic więcej, nic mniej tylko po prostu dobra. Jako że jest to oczywiście pierwsza gra Insomniac na ps3 a już Ratchet wygląda o klasę lepiej niz Resi to aż boję się zobnaczyć sequela na moim Tv. Klimat świetny i dosc oryginalny, niezłe miejscówki i megamiodny Online w którym pojedynki na 40 osób nie są niczym specjalnym. Krtól online na ps3 do czasu ukazania się COD4.

 

Fight Night R3- 8.0

 

Jak wiadomo mega plus za niesamowite wykonanie bokserów i sposób sterowania. System rozgrywki to kalka tego z części drugiej więc nic nowego. Mam nadzieję na jakieś większe rozbudowanie w nasteponej części. Dobry soundtrack również zasługuje na uwagę. Mierzi mnie sztywna animacja postaci. Przydąły by się jakieś płynniejsze przejścia pomiedzy poszczególnymi ciosamy które wykonujemy, bądź przyjmujemy. To w dalszym ciągu past-gen.

 

Oblivion 8.5

 

Wspaniała oprawa i rozległy świat to główne atuty tej produkcji. Gra jest niesamowicie długa i jeśli ktoś się nie wkręci w świat przedstawiony to może się zniechęcić do tej pozycji. Osobiście mi się bardzo podobało mimo iż nawet nie skończyłem głównego wątku.

 

Heavenly Sword 8.5

 

Wiadomo- oprawa, rezyseria i wykonanie scenek oraz świetny klimat to najlepsze cechy tego tytułu. Szkoda że cała opowieść jest dośc krótka, jednak intensywnośc akcji i wrażenia jakie po sobie pozostawia stawiają tę pozycję na o wiele wyższym miejscu niż...

 

Assasins Creed 7.0

 

Tę grę ratuje tak naprawdę oprawa i klimat. Jeśli ktoś chce się przejśc po ulicach/dachach średniowiecznych metropolii to chyba lepiej trafić nie mógł. Inna sprawa że nie po to tę grę zrobiono. Schematycznośc tej pozycji zabiją ją na miejscu. Po czasie odechciewa się włączac konsolę aby coś tam dalej zrobić. Tylko dla zapaleńców i wielbicieli "mało rozbudowanych" free roamingów.

 

Lair 7.5

 

Całkowiecie nie rozumiem ocen jakie tej pozycji sa wystawiane. Recenzenci albo sa kompletnymi farjerami nie potrafiącymi uporac się z naprawdę intuicyjnym sterowaniem albo ida w ślad za innymi recenzentami, którym gra nie podpasowała a nie wypada dac przeciez wysokiej oceny grze, która w większości zbiera słabe noty. Grafika i klimat - pierwsza klasa. Misje są zróżnicowane a fabuła nie odpycha od konsoli. Osobiście polecam.

 

Call Of Duty 4 9.0

 

Najlepsza obecnie gra w jaką grałem na ps3. Grafika płynna i piekna. Jeszcze nigdy chyba realistyczne miejscówki nie wygladały tak pięknie i szczegółowo. Misje w singlu to poezja grywalności. Cała gra jest lepiej wyreżyserowana niż niejeden film akcji. Nie narzekam na długośc singla bo wg mnie jest dobrze- pozwoliło to na intensywną akcję bez jakichkolwiek dłużyzn. Osobna sprawa jest oczywiście Online. Mnogośc trybów, rtozbudowanie, którego próżno szukać w jakiejkolwiek pozycji z miejsca przebiły to co dane mi było zakosztowac w Resistance. Ciesze się że wersja na ps3 nie odstaje w niczym od tej z Xa- bo trafił na nasza konsolę król fps Online

Odnośnik do komentarza

Assasin creed - 7,5 ( schematyczna do bólu!!!)

ratchet&clank - 10 (jak dla mnie najlepsza gra na ps3!! miodzik cała geba jak ktos lubi platformery+strzelanie)

heavenly sword - 8 ( mozna popykac, i poogladac widoczki)

lair - 8 ( fajna fabuła , sterowanie, i smoki )

jericho - 9 ( super klimat, szczególnie etapy w ktorych jest ciemno i trzeba uzywac latarki, miód!!)

resistance - 9,5 ( moja pierwsza gra na ps3 , przeszedlem ją 3 razy na kazdym poziomie trudnosci)

motorstorm - 3 ( pogralem moze z 10 h w to i od tego czasu lezy na polce, od tej gry glowa mnie boli!)

genji - 5,5 ( kupiona w czasach kiedy byla posucha na ps3 , gra na 1 raz )

Odnośnik do komentarza

MOTORSTORM 8+

+grafika

+wysoki poziom trudnosci

+wywazone maszyny

+muzyka

+niezly online

 

-od czwartego ticketu dla hardcorowcow

-nie ma czatu na online

-malo trybow rozgrywki offline i online

 

RESISTANCE:FOM 8

+masa wywazonych pukawek

+online

+design monsterow

+dlugi czas gry w singlu jak na fps

+pomysl na fabule...

 

-...ale zle wykonany

-grafa

-miejscami monotonna

-ciagle te same stwory,

Odnośnik do komentarza

Widzę, że kolejny temat do zamknięcia. Woot dał bardzo obiektywne oceny :lol:

 

To i ja dam swoje oceny, a co.

 

PES ocena 1/10: Gra jest nudna. Pomimo tego, że miałem okazje wielokrotnie w nią zagrać nadal uważam, że jest nużąca. Gdyby niebyła tak nudna to może bym zagrał. Nie rozumiem fenomenu piłki nożnej. Jeśli ktoś ma problemy ze snem to gra jest warta polecenia ze względu na niespotykaną wcześniej skalę przedstawiania niczego ciekawego. Zaciekawiło mnie jedynie gastronomiczne nawiązanie do flaków z olejem.

 

Assassin's Creed 8/10 Tylko tyle bo twórcy nie wywiązali się ze wszystkich obietnic. Gra jest solidna ale mimo wszystko bardzo schematyczna. Mnie najbardziej zaciekawiło powiązanie przeszłości z przyszłością, które wiele osób uważa za największą porażkę tej produkcji.

 

MotorStorm 8+/10 Gra nie jest idealna i przydałoby się kilka poprawek. Jako całość robi jednak wrażenie.

Edytowane przez rkBrain
Odnośnik do komentarza

Resistance: Fall of Man 8+/10

 

+ świetny design

+ fabuła jest świetnia

+ Chimera :P

+ najlepszy multi !!!

 

MotorStorm 8/10

 

+ grywalność

+ muzyka

+ intro

+ emocjonująca

 

- niektóre słabe tekstury

- za kolorowa

- takie sobie klimat

 

Guitar Hero 3: Legends of Rock 9/10

 

+ rewelacja i emocjonująca

+ muzyka

+ sporo lista utworów

 

- za dużo starej muzyki

- piekielna trudna gra (opcji: hard i expert)

 

Unchardet: Drake's Fortune 9+/10

 

+ najpiękniejsza grafika

+ ostre tekstury

+ klimat

+ grywalność

+ sekrety

 

Call of Duty 4 10/10

 

+ grywalność

+ rządzi multi (cholera jak użależnia!)

+ grafika

 

Burnout Paradise 9+/10

 

+ grywalność

+ mugshots ;)

+ ogrom map

+ mnóstwo aut

 

Gry z PStore:

 

Super Stardust HD 9+/10

 

+ grywalność

+ użależnia

+ pięć planet

 

PixelJunk Monsters 10/10

 

+ rewelacja gra!!!

+ wciąga gra

+ wymagająca

+ gry strategiczne jak Warcraft czy C&C

Edytowane przez pack
Odnośnik do komentarza

Assassin's Creed 8

 

+piękna grafika,niesamowite widoki,odwzorowanie ówczesnego świata wręcz wgniata w fotel

+długość zabawy-15h na ultra szybko ,z zdobywaniem wszystkiego co się da pewnie i ponad 35h

+animacja Altaira

-z 5 rodzai misji na krzyż i tak przez całą grę

-framerate nie tyle ,że spada(może z 3 razy mi spadła animacja) co cały czas praktycznie chodzi mniej płynnie niż powinno

-bez patcha do gry nie podchodź=częste zwiechy

-brak bonusów za zdobywane sekrety

 

 

PES2008 7

 

+dowolność w kreowaniu akcji,ustawień-czyli to za co kochamy serie

+ładne modele twarzy znanych zawodników

-animacja

-grafika,brzydkie stadiony,proporcje ciała zawodnika

-chyba najbardziej arcadowy PES w historii

-błędy i chamska inteligencja przeciwnika(teamvision phiii)

-działanie multiplayera

 

 

FIFA 2008 8+

 

+bardzo realistyczny gameplay

+świetna animacja piłkarzy

+wymagający komputerowy przeciwnik

+licencja na prawie wszystko

+mnogość trybów rozgrywki,statystyki,tabelki itp

+świetny multi

-po czasie są jednak dość mocne schematy w rozgrywce

-gra bramkarzy(raz puszczają wszystko,raz bronią same setki)

-zawodnicy jednak obracają się trochę za wolno

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza

Resistance Fall Of Man 8 ( Było 9= ,ale po przejściu superhuman i zdobyciu skillpointów multi już nie wystarcza )

 

Plusy

 

-Grywalnośc

-Multi

-Giwery

-Fabuła

 

Minusy

 

-Niektóre głupie poziomy

-po pewnym czasie zaczyna nużyć

 

Motorstorm 8+ (na początku było 9- ,ale teraz już jakoś mi nie chce się w to grać)

 

Plusy

 

-Trasy !!!

-Grywalność

-AI przeciwników

-sajgon na trasie

-multiplayer...

 

Minusy

 

-...który szybko się nudzi

-Jeden tryb gry nie licząc multi

-muzyka

 

Heavenly Sword 7=

 

Plusy

-System walki

-grafa

-cutscenki

 

Minusy

 

-Grywalnośc

-Długość (5h !! )

-Schematyczność

 

Uncharted Drake's Fortune 9

 

Plusy

 

-Oprawa

-Grywalnośc która nie pozwala odejśc od konsoli

-Muzyka

-Sekrety

-AI przeciwników

-NIesamowita przygoda ktorą trudno zapomnieć

 

Minusy

 

-Krótka

-za dużo strzelania

Edytowane przez XM16E1
Odnośnik do komentarza

Heavenly Sword 8/10

+

ładnie się prezentuje, świetne lokacje

podział misji na dwie postaci

wbrew pozorom nie jest to gra na wciskanie trójkąta - rozbudowany (jak dla mnie) model walki

rewelacyjna fabuła

voice acting

 

-

dropy animacji - za to bym zabił

 

Kane&Lynch Dead Man 8/10

+

świetna fabuła

kontrolowana rozwałka - zagrania teamowe, walka o każdą miejscówkę, odbijanie dobrych miejsc do krycia się

brak wskaźnika życia

ciężko się oderwać (a to może jeszcze jedną scenę...)

 

-

uproszczenia w grafice

czasami błędy AI

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...